Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić nowe lampy

119 odpowiedzi w tym temacie

#41 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:51

A możesz pokazać jej zdjęcie? Jestem ciekawa jak wygląda.

#42 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 czerwiec 2017 - 10:42

Witam wszystkich.

Czy np. ten sklep http://www.lampy.pl/  ma według Was dobrą ofertę lamp do salonu? Szukam właśnie jakichś dobrych, ładnych lamp. Co polecacie wybrać z tamtej oferty?

Według mnie ma dobre oferty, jednak ja ostatnio trafiłem na promocje w sklepie Światło i Styl i kupiłem lampy ścienne do kuchni (http://swiatloistyl....0081BJB-90/8424) - skierowane są w stronę blatu, muszę przyznać szczerze, że takie oświetlenie w kuchni bardzo ułatwia gotowanie.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#43 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 15:19

Ja kupowałam chyba wszystkie lampy w sklepie http://podsufitem.pl, mogę zdecydowanie polecić, bo jest w czym wybierać, a i ceny są najróżniejsze, więc myślę, że można znaleźć coś w sam raz dla siebie :) 

#44 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 08:33

Może poszukaj na Homebooku? Tam jest pełno świetnych lamp.

#45 Guest_kapi64

Guest_kapi64
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 14:02

Designerskie modele lamp prosto od producentów z Niemiec, Hiszpanii czy Włoch ma w ofercie salon Bercal. Ich ekspozycja jest do sprawdzenia stacjonarnie w Krakowie na Conrada. Poza tym na stronie bercal.pl są dość przejrzyście wyróżnione różne typy lamp. Mam super lampę podłogą od nich z regulowanym ramieniem, mogę sobie ją wygodnie ustawić wedle potrzeb, jest też dość mobilna – rewelacja. To jest od firmy Artemide.

#46 Guest_dinkss

Guest_dinkss
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:31

W biurze mam nową lampkę, którą dostałem w prezencie od syna. On ją zamawiał internetowo przez stronę elektryczny.com. Sam sobie z ciekawości przeglądałem też inne ich produkty i ciekawie to wygląda. Być może z żoną kupimy tutaj nowe światła do zamontowania od strony ogródka, żeby nam trochę lepiej posesję doświetliło. Jeszcze teraz latem to pół biedy, ale zimą jak o 16 tej jest już ciemno to czasami ciężko jest przy domu poruszać, żeby o coś nie zawadzić.

#47 Karolina-karolina

Karolina-karolina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 13:03

Ze swojej strony polecam zajrzeć do naszego e-sklepu na mlamp.pl, gdzie mamy różnorodny asortyment opraw oświetleniowych. Dodatkowo zgodnie z naszą tabelką rabatową im większe zakupy, tym większy rabat :)

#48 Karolina-karolina

Karolina-karolina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:24

Jeśli szukają Państwo różnorodnych opraw oświetleniowych do domu, firmy czy ogrodu polecam zajrzeć do naszego sklepu internetowego mlamp.pl. Mamy szeroki wybór w kwestii oświetlenia, udzielamy atrakcyjnych rabatów, pomagamy w dobrze lamp i szukamy ich zamienników. 

#49 Guest_celkaa

Guest_celkaa
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:42

Warto zajrzeć na stronę elektryczny.com, tutaj wybór jeśli chodzi o lampy podłogowe zwłaszcza mają bardzo duży. Braliśmy z żoną jakiś czas temu taką dość wysoką lampę do salonu i jest okej. Porządny mocny metal, lampa się gdzieś pod ciężarem nie odgina jak na razie. Ciekawa stylistyka, fajnie nam współgra z dość klasycznym wystrojem salonu.

#50 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 13:39

Z chęcią zerknę. Szukam teraz czegoś nad stół do jadalni.

#51 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:05

Ładne lampy widziałam niedawno w jysku. Warto tam zajrzeć.

#52 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:10

A to o tym sklepie nie myślałam. Raczej o Obi lub Ikea.

#53 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 14:05

W obi jest większy wybór oświetlenia, można nawet dostać ledy o neutralnej barzwie światła, też z active jeta

#54 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 07:19

Tylko lampy w Obi są dość drogie i moim zdaniem niewarte swojej ceny. Lepiej poszukajcie tutaj: https://sprzedajemy....trz/oswietlenie oświetlenia do domu. Mi się udało zakupić dwie lampy na tym portalu ogłoszeniowym.

#55 Kalolinka

Kalolinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:59

Markety sa strasznie drogie i wybór jest "klasyczny". Gdzie nie pójdziesz do znajomych to marketówy same. Duże sklepy sa problematyczne z uwagi na to, że mają po kilka tysięcy produktów. Nie da się tego dobrze przejrzeć, no chyba, że ktoś ma miesiąc na oglądanie :) Najlepiej albo szukać inspiracji po blogach, albo po zdjęciach i grafikach.

Dodatkowo najlepiej sprecyzować co się chce, jaki styl, itp. Jest tego trochę teraz. 

Osobiście preferuję styl skandynawski. https://ardant.pl/bl...-skandynawskim/

Dla mnie pokoje powinny być jasne, dobrze oświetlone. Czasem łapie jesienną deprechę jak mam za ciemno w pomieszczeniach. Skandynawia coś o tym wie.

Poczytaj i szukaj inspiracji na blogach, zdjęciach, ale o aranżacji, a nie w sklepach z oświetleniem :)
Pozdrawiam

#56 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 20:01

Dobrej jakości żarówki ledowe znajdziesz na tej stronie https://www.kwazar-lampy.pl/tasmy-ledwysyłka jest zapakowana bardzo bezpiecznie, tak aby na pewno nic się nie uszkodziło. 

#57 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 12:01

Zobacz sobie koniecznie na http://podsufitem.pl - mają super wybór lamp w różnych stylach, tak więc myślę, że każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie, zgodnego ze swoim gustem :)

#58 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:12

W internecie najlepiej jest szukać lamp. Zawsze coś się znajdzie.

#59 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 11:39

Czy ktoś zna lampy Goemi basic? mają ładne lampy na fan pejdżu

#60 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 12:55

Nie słyszałam o nich. A mają swoją stronę internetową?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych