Skocz do zawartości

Kradzież roweru przy niedziałającym monitoringu

kradzież rower monitoring postępowanie pomoc

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Maruno

Guest_Maruno
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:31

Witam,

Niedawno skradziono mi rower przy monitoringu należącym go gminy. Niestety monitoring okazał się zepsuty. Czy mogę starać się o oddanie pieniędzy za rower w urzędzie gminy??? Pewna osoba podpowiedziała mi żebym udał sie na komendę i poprosił o wypisanie takiego czegoś : ,,Gdyby nie zepsuty monitoring, należący do urzędu gminy, były 100% szanse na odnalezienie roweru. Monitoring jest od tego aby zapewniał bezpieczeństwo, a niestety tego nie robi".

Proszę o pomoc

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 12:36

,,Gdyby nie zepsuty monitoring, należący do urzędu gminy, były 100% szanse na odnalezienie roweru. 

Co za bzdura.Potrafisz to udowodnić? A gdyby monitoring był działający, a złodziej w czapce z daszkiem i w przebraniu, to co wtedy?  Może po prostu wiedziałeś, że monitoring nieczynny i celowo postawiłeś tam rower?Ty masz prawo pisać, a urząd gminy przyjąć pismo, wątpię jednak by policja wystawiła Ci takie zaświadczenie, bo  by się tylko ośmieszyli.

#3 Guest_kamila

Guest_kamila
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 00:55

mój rower ukradli z pod działającego monitoringu w czerwcu, do tej pory się nie odnalazł, więc o jakich 100% piszesz?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kradzież, rower, monitoring, postępowanie, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych