Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

wróć do serwisu Moja Firma 45 odpowiedzi w tym temacie

#41 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 579 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 09:50

Zajmuje się obecnie projektowaniem wnętrz, ale kolega, który jest architektem polecił mi serwis planmydeal.com i od pewnego czasu mam okazję korzystać. Liczba klientów powoli rośnie w serwisie, ale to co będzie warte podkreślenia to sama organizacja serwisu. Kontakt z klientem super, poza tym całe zlecenie można podzielić na etapy i po każdym etapie klient daje opinie. Dzięki temu można sobie budować swoją rozpoznawalność i pokazywać, że jest się terminowym.

#42 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 01 kwiecień 2021 - 11:03

A google ads? Inwestujecie w ogóle w tę formę reklamy?

#43 Numakg

Numakg

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 kwiecień 2021 - 20:35

Cześć! 

Pozyskiwanie nowych klientów nie wystarczy, jeżeli Twoja firma będzie bezsensownie przepalać pieniądze. Spójrz: Zatrudniasz ludzi, którzy wykonują dla Ciebie operacje na różnych programach. Zapisujesz dane w chmurze, ale wiele z programów które korzystasz nie są integrowalne. Na przecie tobie wychodzi firma https://cloudware.pl/ która zajmuje się integracją usług w chmurze od różnych producentów. Zerknij na ich ofertę, nic nie tracisz. 

Kaski Szczękowe dla wszystkich 

#44 indila

indila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 21 maj 2021 - 01:52

Są agencje marketingowe prowadzące z powodzeniem działania które zwiększają zainteresowanie ofertą danej firmy i podnoszące jej pozycję wśród konkurencji. W branży nieruchomości taka agencja to https://www.iamfordeveloper.pl/. Współpracują na wielu płaszczyznach, od analiz marketingowych i wyboru lokalizacji pod przyszłą inwestycję po obsługę posprzedażową. Stawiają na długoterminową współpracę.

#45 Mixshot

Mixshot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 lipiec 2021 - 15:54

wiele już było napisane w wątku, ale nie zwrócono uwagi na to co klient widzi i co powinien zobaczyć. Firmy handlowe stawiają na dobrą fotografię produktową, bo to dla nich wymierne korzyści. Jest duża łatwość w zmierzeniu wyników czy i o ile zmiana zdjęć na lepsze poprawiła wyniki sprzedaży :)

Fotografia produktowa z Wrocławia Zdjęcia produktowe | Packshot dla e-commerce | Studio fotograficzne

#46 MichalSz

MichalSz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 sierpień 2021 - 20:23

Myślę że promocja strony w Internecie we wielu przepadkach się sprawdza...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jak znaleźć klienta, jak szukać klientów, gdzie szukać klientów, jak znaleźć klientów, pozyskiwanie klientów, jak pozyskać klienta, jak zdobyć klienta, jak pozyskiwać klientów, metody pozyskiwania klientów, sposoby pozyskiwania klientów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych