Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca sezonowa za granicą bardziej opłacalna niż w Polsce - także ze względów podatkowych

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198262 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 13:55

Bardziej opłaca się sezonowa praca za granicą niż w Polsce. I nie tylko dlatego, że za granicą można uzyskać wyższe stawki, ale także ze względów podatkowych. Polski fiskus bowiem daje zarabiającym za granicą dodatkowe zwolnienie.

Powrót do artykułu: Praca sezonowa za granicą bardziej opłacalna niż w Polsce - także ze względów podatkowych

#2 Guest_Patern

Guest_Patern
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 13:55

Oczywiście, że jest bardziej opłacalna. Jadąc na miesiąc czy dwa można sporo przywieźć, tylko wiadomo że trzeba jechać ze sprawdzonego biura. Ja po raz kolejny byłem z Eurokontakt i zdecydowanie mogę ich polecić

#3 alavalex

alavalex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 11:00

To już nikogo nie dziwi. Uciekać stąd jak najdalej :(

#4 Merkol

Merkol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 11:30

Dokładnie, też jestem tego zdania...

#5 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 28 sierpień 2015 - 12:32

Chyba nie ulega wątpliwości, że praca za granicą jest bardziej opłacalna, niż w Polsce, nie tylko sezonowa, ale i stała. Znacznie lepsze płace, lepsze warunki pracy, pewniejsze umowy, oraz często także niższe podatki, szczególnie w Anglii. Praca za granicą jest świetnym pomysłem szczególnie dla fachowców, osób posiadających użyteczną wiedzę i umiejętności.

#6 zarzadzaj_gip

zarzadzaj_gip

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 04:43

Praca sezonowa przy zbiorach faktycznie jest opłacalna, pod warunkiem, że nie trafimy na słaby sezon, gdzie zbior są małe.

#7 Guest_miszkol

Guest_miszkol
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 08:22

Jeśli ktoś szuka pracy to polecam agencję ab job service. Kontakt z nimi jest bezproblemowy, współpraca świetnie przebiega, a oferty są wyjątkowo atrakcyjne. Oferta może być szczególnie atrakcyjna dla młodych ludzi, ponieważ oni mogą tam zarobić więcej ;)

#8 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 14:47

Wydaje mi się, że rynek pracy w PL znacznie się poprawił,  a zagraniczne rynek i tak już jest mocno nadszarpnięty, za dużo już przyjezdnych. Niedawno szukałam dodatkowego zajęcia zdalnego i przez przypadek natknęłam się na taką ofertę www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy , myślę że dla kogoś kto poszukuje zatrudnienia będzie ona bardzo dobra zwłaszcza, że umowa jest o pracę

#9 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:41

No prawda, ale jak ja nie moglam znalezc  u nas dobrej pracy, to znajoma polecila mi zebym poprawila swoje cv. Znalzalam bardzo fajny kreator, szybkiecv i powiem wam, ze mają bardzo ciekawe wzory :) A i prace szybko znalazłam ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych