Skocz do zawartości

Zdjęcie

Impreza integracyjna - gdzie?

wróć do serwisu Moja Firma 47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 11:12

Ja byłem ostatnio na imprezie firmowej połączonej ze szkoleniem w Hotelu Eden w Rzeszowie. Świetnie się tam bawiłem. Wszystko perfekcyjnie zorganizowane. Jedzenie smaczne obsługa miła.Sala zarówno szkoleniowa jak i balowa bardzo ładna i wygodna. Polecam 

#42 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 18:12

Na 30 osób w stylowych wnętrzach urządzisz imprezę firmową w Austerii Niemczańskiej. Świetna miejscówka z porządnym żarełkiem i w fajnej okolicy, która nadaje się na wycieczki i spacery :) Restauracja ma dużą salę więc i potańczyć się da a do tego czyste i z pełnym wyposażeniem pokoje gdzie można odpocząć.

#43 Karola421

Karola421

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 09:46

Polecam zdecydowanie restaurację w Bukowinie http://tatradycja.pl/ Bukowina Tatrzańska to super miejsce na imprezę integracyjną, szczególnie w zimie. Można wybrać się na narty albo do SPA. Dla każdego coś dobrego. Super okolica i niedaleko Zakopane, więc można się też wybrać przy okazji do naszej zimowej stolicy. :)

#44 Justyna21

Justyna21

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 14:04

Jeśli szukasz ciekawszych wrażeń, to super imprezy integracyjne organizują w Wiśle w BC CROSS. Korzystałam z usług tej firmy. Mieliśmy offroad i grę terenową. Wszyscy się zmęczyliśmy, ale wrażenia niezapomniane  :)

#45 Alicjaxxx

Alicjaxxx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:43

Jest takie miejsce Ośrodek Wiktorowo, mniej więcej 40 km od Bydgoszczy. Dużo przyrody dookoła, jeziora, a sam ośrodek świetnie zorganizowany i przystosowany na takie imprezki. Były gry tematyczne, piękna sala bankietowa, smaczne jedzonko i szalona impreza do rana. Świetnie się bawiliśmy, nie ma jak dobra integracja.

#46 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 23:50

Ja ze swoją firmą byliśmy w rancho colorado w Trzcielu. hotel ładny z basenem, dookoła przyroda, lasy, jeziora. możliwość jazdy konnej, miejsce na ognisko, bardzo dobre jedzenie- jak dla mnie jeden z lepszych wypadów.

#47 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 07:37

A czy ktoś korzystał z takiej pomocy https://bodypainter....rm-cena-oferta/? Zależy mi na organizacji dość nietypowej imprezy integracyjnej. Zastanawiam się na warsztatami artystycznymi w tym warsztaty malowania ciała. Sądzę, że to dość dobry pomysł, który dostarczy wiele zabawy pracownikom. Taka impreza powinna pozwolić poznać się lepiej ludziom z firmy.

#48 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 20:53

Zależy od wymagań jakie mamy, dużo polecanych i sprawdzonych miejsc na organizację można na pewno znaleźć na https://kolacjafirmowa.pl/ogólnie wiele podpowiedzi na tej stronie można znaleźć jak taką imprezę zorganizować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych