Skocz do zawartości

Zdjęcie

Imprezy integracyjne

wróć do serwisu Moja Firma 35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Forst9

Forst9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 18:48

Cześć. Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na imprezę integracyjną. Możecie coś takiego polecić? Czy moglibyście np. powiedzieć coś o tym?  http://trygon.pl/

Zrób coś, a zdobędziesz siłę.

#2 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 11:01

Bardzo fajny pomysłem jest spędzenie imprezy integracyjnej na sportowo. Można wynająć sale do squacha, iść na gokardy lub na strzelnice.

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 19:23

Też jestem za opcją sportową.

Always look on the bright side of life!

#4 extomusic

extomusic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 październik 2015 - 13:30

Na sportowo rzeczywiście można się dobrze bawić. Nie każdy jednak lubi aktywny wypoczynek. Najlepiej więc zebrać pomysły osób, które mają się bawić i znaleźć kompromis z dobrą firmą, która taki wyjazd zorganizuje.

#5 GogLLo

GogLLo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 11 październik 2015 - 21:39

Na sportowo super pomysł;) paintball, quady, jest dużo pomysłów, potem można szobić ognisko albo grilla;)

#6 TomekeL

TomekeL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 październik 2015 - 07:12

Sportowa opcja całkiem fajna. Dobrze sprawdzają sięquady i  paintball - przede wszystkim uczą współpracy z grupą. :)

#7 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 26 październik 2015 - 08:34

Fajnym pomysłem jest zorganizowanie imprezy motoryzacyjnej. Taki wpsólny wypad np. na off road, może być bardzo inspirujący, a przy okazji integrujący grupę. Driving Experience organizuje takie imprezy http://www.drivingex...venty-off-road/. Rzuć okiem, bo z pewnością spodoba się ludziom w firmie.

#8 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 19:03

W naszej firmie wycieczki są organizowane przez zewnętrzna firmę adrenalinaclub.pl Są to bardzo ciekawe tematyczne eventy. Dopiero po takich wycieczkach pracownicy zaczynają ze sobą dobrze współpracować.

#9 Guest_sdwdw

Guest_sdwdw
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 12:41

Ja bym wybrał ofertę ze strony szkolaquadow.pl Wyprawy organizują na niezwykle atrakcyjnych i widokowych terenach górskich ( lasy, polany, rzeki, potoki, wąwozy, błota, torfowiska, podjazdy i zjazdy). Już sam ten fakt mnie przekonał do wyboru tej firmy.

#10 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:46

Też jestem za opcją sportową.

Sportowo - noworoczna, jeszcze lepiej :) Bo prezenty dochodzą :)

#11 Guest_scsc.pl

Guest_scsc.pl
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 22:55

Organizujemy szkolenia sprzedażowe, upselling, komunikacja, praca w grupie, współpraca, negocjacje, perswazja oraz wyjazdy integracyjne i szkoleniowe. Zapraszamy do współpracy z najlepszymi. Świętokrzyski Centrum Szkoleniowo-Consultingowego www.scsc.pl

#12 cyprian575

cyprian575

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 11:03

Jak dla mnie świetnym pomysłem jest związana ze sportem, później jakieś ognisko. Dobra integracja i nie formalnie :)

Istnienie człowieka zadaje kłam teorii ewolucji.

#13 krynka

krynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:55

Albo jakieś kręgle, bilard, opcji jest naprawdę pełno ;)

#14 klara20

klara20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 20:02

Też się właśnie nad tym zastanawiałam. Wielkie dzięki za rady! :)

Życie jest wtedy dobre, gdy nie może się stać tematem porywającej opowieści.

#15 Guest_Macias

Guest_Macias
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 12:57

my byliśmy na fajnej imprezie integracyjnej w hotelu jaworowy dwór pod warszawą, świetna zabawa, najbardziej mi się podobaół turniej golfowy

#16 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 13:17

U nas impreza integracyjna wyglądała tak, że po prostu wybraliśmy się razem na obiad do restauracji Salto (na Wilczej w Warszawie). bardzo fajne miejsce, mozna sobie osobna sale zarezerwowac, pogadalismy sobie luzno i pysznie zjedlismy

#17 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 02 maj 2016 - 22:14

Ja jestem za wspólnym kilkudniowym wyjazdem w jakieś fajne miejsce. Można się wtedy wyluzować i poznać z zupełnie innej strony

#18 halina156

halina156

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 maj 2016 - 14:25

A mnie się podoba pomysł, który zrealizowano w mojej firmie: weekend w hotelu w tym prelekcje, gra terenowa z zagadkami i escape roomem i painball. Był jeszcze grill, wieczorne piwkowanie. Świetna zabawa. Organizowała to wszystko jakaś firma eventowa.

#19 mariusz21

mariusz21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2016 - 10:49

Ja byłem na takiej imprezie firmowej oczywiście integracyjnej która organizowała nam firma Crusar4rally powiązane to było z takim ekstremalnym przejazdem samochodem rajdowym pod okiem profesjonalnego kierowcy, generalnie impreza plenerowa bardzo fajna, jesli interesuje sie tego typu integracja to sprawdź sobie ich ofertę. 

#20 Joanna0024

Joanna0024

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2016 - 14:39

Brałam udział w czymś bardzo podobnym. Było to połączenie imprezy integracyjnej ze szkoleniem umiejętności jazdy samochodem. Firma https://enjoydriving...techniki-jazdy/również miała w ofercie opcje różnego typu przejazdów (jazda defensywna chyba). Zajęcie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i ciekawie. Cała grupa była bardzo zadowolona

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych