Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sale konferencyjne

wróć do serwisu Moja Firma 43 odpowiedzi w tym temacie

#21 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 18:01

Z tego co wiem, to fajnie wypadają konferencje w Naturze Mazur. Uważam, że warto tam sobie zajrzeć. Sale mają naprawdę rewelacyjną i dobrze wyposażoną. Poza tym plusem jest to, że można tam również zarezerwować noclegi dla gości.

#22 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 15:53

Czy sala konferencyjna koniecznie musi być zlokalizowana w centrum? Według mnie na spotkania biznesowe lepiej wybrać bardziej ustronne miejsca, oczywiście z dobrym dojazdem.

a to już zależy od charakteru samego spotkania czy konferencji, dla mnie nie tyle lokazliacja jest istotna co sposób przeprowadzenia samej konferencji dlatego jak wybierać to tylko sprawdzone miejsca takie jak Centrum Prasowe Foksal - http://www.cpf.pl/macie wtedy pewność, że wszystko pójdzie tak jak powinno, a wasi goście wyjadą z dobrą opinią. Bo nawet najlepszy produkt czy merytorycznie przeprowadzone szkolenie nie zasypie złej opinii jeśli w sali coś nie grało.

#23 marta37

marta37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 14:34

Portalu nie podam, ale odeślę Was na stronę obiektu, w którym zorganizować można każdy rodzaj eventu biznesowego - konferencję, kongres, targi, prezentację nowego produktu, bankiet itd... Mowa o Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska, http://www.centrummtpolska.pl. Mam bardzo dobre doświadczenia, robiliśmy tam jubileusz firmy z galą i bankietem, wyszło naprawdę super smile.png

Zgadzam się, super miejsce :) Również mam tylko dobre doświadczenia, a sporo imprez tam się organizowało... i  zorganizuje jeszcze nieraz :)

#24 Guest_Magda_lena

Guest_Magda_lena
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 10:33

Jeśli ktoś by szukał miejsca na konferencję w Gdańsku, to wiem, że można zorganizować w restauracji Szafarnia10. Lokal jest przy Starym Mieście, obok Mariny Gdańsk. Ma dwie sale konferencyjne, klimatyzowane i w pełni wyposażone. 

#25 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 24 styczeń 2017 - 10:29

Ja na organizacji konferencji się nie znam, więc jestem za zlecaniem ich organizacji firmie która tego typu rzeczami się zajmuję jak np. http://www.konferent...cja-konferencji ona na pewno mają sprawdzoną bazę miejsc na organizacje i to jest duże ułatwienie. 

#26 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 17:03

Byłem już na kilku konferencjach organizowanych w hotelu best western efekt express i zawsze te konferencje były na wysokim poziomie. Sale są ładne, w pelni multimedialne, dodatkowo można wybrac ustawienie krzeseł i stołów. Myślę, że powinieneś tam zadzwonić i dopytać o szczegóły, albo zobacz sobie ich stronę internetowa i pooglądaj te sale.

#27 lula38

lula38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 luty 2017 - 10:56

Organizujemy często takie spotkania i sprawdzoną miejscówką w Wawie, na dodatek w samym centrum, bo przy Grójeckiej, jest Business Room. Jak by ktoś szukał, to na stronie http://www.businessr...ferencyjne.html można sobie zobaczyć, jak dokładnie wygląda ich oferta :)

#28 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 20:32

Koniecznie sprawdźcie sobie te sale konferencyjne białystok . Uważam, że tego typu spotkania warto robić w luksusowych miejscach. Tylko w takim przypadku nawet mało popularna konferencja można przyciągnąć wielu gości.

#29 Guest_Janka

Guest_Janka
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 22:48

Prawda. Elegancka lokalizacja i z wieloma atrakcjami to idealne miejsce do fajnych konferencji . Nam wpadła w oko ta propozycja. www.confero.pl/konferencje/hotel-diament-restauracja-zajazd-u-przemka,3977

#30 pawliak1

pawliak1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 10:06

Jeśli szukasz miejsca pod Warszawą, organizacją konferencji zajmują się w http://www.dwabratanki.pl/konferencje-rzeszow w Rzeszowie. Sale konferencyjne usytuowane dla różnej liczebności uczestników - większej i mniejszej. Sale są wyposażone w potrzebny sprzęt multimedialny, możliwość zamówienia cateringu.

#31 B_Kinga

B_Kinga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:44

Koleżanka opowiadała mi o konferencji, w której uczestniczyła w Hotelu Hilton w Gdańsku  http://www.hiltongdansk.pl/spotkania_i_konferencje.html. Miła obsługa i wszystko na najwyższym poziomie.

#32 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 17:37

Zobacz sobie na http://www.businessr...ferencyjne.html - mają super sale, bardzo fajnie wyposażone i urządzone ze smakiem. No i lokalizacja super, bo przy Grójeckiej, w samym centrum Warszawy:)

#33 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 14:21

Jeśli chodzi o sale szkoleniowe Warszawa albo sale konferencyjne na kameralne spotkania biznesowe, to ja mogę polecić Business Room, mają super przestrzeń, a do tego są w centrum miasta. 

#34 Guest_Godzisława

Guest_Godzisława
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:06

Prawda. Elegancka lokalizacja i z wieloma atrakcjami to idealne miejsce do fajnych konferencji . Nam wpadła w oko ta propozycja. www.confero.pl/konferencje/hotel-diament-restauracja-zajazd-u-przemka,3977

Polecam również Hotel Diament w Zgierzu. Idealne miejsce na organizacje nie tylko biznesowych spotkań ale również imprez rodzinnych.

#35 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 19:42

Jeśli chodzi o sale szkoleniowe Warszawa albo sale konferencyjne na kameralne spotkania biznesowe, to ja mogę polecić Business Room, mają super przestrzeń, a do tego są w centrum miasta. 

Zgadzam się, doskonałe miejsce, samo serce Warszawy, to sporo ułatwia, np. logistykę. 

#36 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 08 październik 2017 - 19:20

Możesz też zarezerwowac salę w krakowskim hotelu best western efekt express. Z tego co mi wiadomo mają kilka rożnych sal konferencyjnych. Różne wielkości, więc trzeba by zapytać o odpowiednią dla Ciebie.

#37 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 31 październik 2017 - 15:24

Wiadomo, jak się ma jakąś większa firmę, to i potrzeba od czasu do czasu jakiejś konkretnej sali na konferencje dla pracowników. Tudzież na spotkanie z większą ilością ludzi.

Kraków moim zdaniem to bardzo fajne miasto na zorganizowanie takiego czegoś. Miejsce fajne na imprezę firmową. 

A ceny sal konferencyjnych w Krakowie wcale nie muszą być jakieś wielkie w porównaniu z innymi regionami kraju.

Możecie sobie sprawdzić na przykład te sale szkoleniowe:

Hotel Witek,
Handlowców 14,
32-085 Modlniczka, Kraków

hotel_witek_logo_D.jpg

#38 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 12:33

Albo w hotelu best western efekt express w krakowie. Z tego co mi wiadomo mają do wyboru kilka sal konferencyjnych, więc jest z czego wybierać. W zależności jak dużej sali potrzebujesz.

#39 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 22:51

Zajazd jest idealnym miejscem na organizację przeróżnych imprez. Przede wszystkim profesjonalna obsługa i organizacja. 

#40 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:27

Kilka fajnych sal konferencyjnych maja w hotelu best western efekt express w krakowie. Miałam okazję być już tam na dwóch konferencjach, w różnych salach i jest naprawdę bardzo fajnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych