Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sale konferencyjne

wróć do serwisu Moja Firma 39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kakaszib

Kakaszib

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 18:31

Cześć. Szukam obecnie jakiegoś portalu za pomocą którego można łatwo rezerwować sale na różne biznesowe eventy. Znacie coś ciekawego? Ja znam tylko takie coś: https://www.salerezerwacje.pl/

Spłacaj każdy dług tak, jakby sam Bóg wystawił ci rachunek.

#2 lemoniad

lemoniad

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 19:10

jeśli interesuje się Gdańsk to Holland House http://www.hollandhouse.pl/ma sale konferencyjną. Bardzo na poziomie, z klimatem. Do tego masz zaraz hotel więc nie ma problemu z zakwaterowaniem

#3 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 20:20

ja mogę Ci polecić zorganizowanie konferencji w hotelu w samym centrum Zakopanego www.excelsior.com.pl mają profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną, a do tego można zarezerwować nocleg dla wszystkich uczestników

#4 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 11:35

Przy organizacji biznesowego eventu może Ci się przydać profesjonalne stoisko wystawiennicze np takie jak projektuje www.art-co.com.pl możesz na nim rozdawać jakieś obrandowane gadżety dla uczestników co przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności Twojej marki

#5 barbaranowak

barbaranowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 15:20

ostatnio szukając obiektów konferencyjnych nad morzem, natrafiłem na taką stronę: https://www.salebizn...ncje-nad-morzem, myśle że wam też się ta strona spodoba i przyda, mają szeroką bazę sal konferencyjnych znajdujących się w Polsce.

#6 Guest_utek

Guest_utek
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 06:34

ja bezpośrednio w hotelu robie rezerwacje, wspolpracujemy od jakiegos czasu z Hotelem Delfin w Białej Podlaskiej, robimy u nich imprezy wszystkie, bo maja swietne duze sale

#7 Guest_onimi

Guest_onimi
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 12:48

Fajny tego typu event mozna zrobic w hotelu Jaworowy Dwór, to jest jakieś 40 km od Warszawy, mi osobiście bardzo się tam podoba. Bardzo eleganckie i klimatyczne miejsce. maja kilka sal różnej wielkości, spoko warunki

#8 janka256

janka256

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 21:47

Jedne z najlepszych sal konferencyjnych maja w tym hotelu http://centrummolo.p...e-konferencyjne do tego specjalistyczny sprzęt do dyspozycji, a po konferencji wiele ciekawych atrakcji wodnych, gdyż w pobliżu hotelu znajduje się Jezioro;)

#9 allonzo13

allonzo13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 20:53

Portalu nie podam, ale odeślę Was na stronę obiektu, w którym zorganizować można każdy rodzaj eventu biznesowego - konferencję, kongres, targi, prezentację nowego produktu, bankiet itd... Mowa o Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska, http://www.centrummtpolska.pl. Mam bardzo dobre doświadczenia, robiliśmy tam jubileusz firmy z galą i bankietem, wyszło naprawdę super :)

#10 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 10:07

Ja uważam, że najrozsądniej dogadywać się bezpośrednio w miejscu, gdzie ma być zorganizowana konferencja. Tylko wówczas będziemy mieli pewność, że wszystko będzie dobrze zorganizowane. Jeśli chodzi o konferencje w Poznaniu to tutaj http://www.hotelewam...kar-poznan.html namiary na hotel Ikar. Bardzo dobra lokalizacja w centrum, blisko na Starówkę, a sala konferencyjna dostosowana do potrzeb takich spotkań.

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:44

A jakie sale polecacie w Krakowie?

Always look on the bright side of life!

#12 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:38

Czy sala konferencyjna koniecznie musi być zlokalizowana w centrum? Według mnie na spotkania biznesowe lepiej wybrać bardziej ustronne miejsca, oczywiście z dobrym dojazdem.

#13 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 14:54

Jakby kogoś interesowała sala konferencyjna wrocław, zobaczcie sobie ofertę firmy Full Service Office. Oni udostępniają dobrze wyposażone sale mieszczące do 25 osób, zarówno na godziny, jak i na dłuższy czas. Oferują też wirtualne biuro, zarządzanie sekretariatem.

#14 Guest_Gabi Wojciechowska

Guest_Gabi Wojciechowska
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 13:54

my bylismy kilka razy z firmą w Jaworowym Dworze, niby 40 km od Warszawy, a dojechalismy w 30 min

no i super miejsce z basenem i genialnym jedzeniem

a po szkoleniu grill i mega żarełko smile.png

dla mnie extra

#15 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 10:30

Jeśli zależy Ci na wysokim standardzie konferencji to bym poroponował zrobić ją w Best Western Efekt Express w Krakowie. Ja tam już trzykronie organizowałem i niesutannie utrzymują wysoki standard. Mówię zarówno o sali i sprzęcie, ale i profesjonalizmie obsługi, cateringu i jakośc pokojów. Wiem, że to wszystko jest istotne jak zaprasza się gości, zwłaszcza zagranicznych :)

#16 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 10:35

Niedawno bylem na dobrze zorganiozwanej konferencji w miejscu widocznie przystosowanym do takich eventów. Bardzo pozytywnie. To było w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej. Hotel na wysokim poziomie, z dobrą salą konferencyjną i sprzętem. Obsługa wyszkolona i przygotowana na konferencje. Menu różnorodne, więc wszyscy goście zadowoleni. Wydaje mi się, że śmiało można tam organizować :)

#17 kleo28

kleo28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 19:49

Na bardziej kameralne eventy firmowe polecam sale dostępne w http://businessroomwarszawa.pl - pomieszczę do 80 osób, a lokalizacja jest super - samo centrum Warszawy. Organizowałam tam kilka szkoleń wewnętrznych, uczestnicy byli bardzo zadowoleni :)

#18 Tomas112

Tomas112

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 październik 2016 - 08:13

Jeśli mogę coś zasugerować to świetny miejsce na konferencje jest http://hotelnablonia...kanie-branzowe/Każde spotkanie , które się tam odbywa przynosi sukces. Według mnie jest bardzo ciekawe miejsce.

#19 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 07:42

Z mojego doświadczenia wynika, że miejsca na konferencję lepiej wybierać nie w ciemno za pomocą portali gdzie wyszukuje się sale, hotele, tylko lepiej bazować na opiniach innych, którzy faktycznie byli w danym miejscu. Skąd takie podejście? Jak pierwszy raz organizowałam konferencję to skorzystałam właśnie z wyszukiwarki i standard w praktyce w ogóle nie odpowiadał temu co na zdjęciach i w ofercie. Od tamtego czasu wolę miejsca sprawdzone. W ten sposób np. znalazłam super miejsce konferencyjne w Kudowie Zdrój w hotelu Verde Montana. Mozna tam na spokojnie robić prestiżowe konferencje i nie trzeba o nic się martwić. Sale konfernecyjne różnej wielkości do wyboru z nowoczesnym, wszelkiego rodzaju sprzętem. Obsługa profesjonalna. Standard hotelu bardzo wysoki. Są i dodatkowe atrakcje. Goście byli bardzo zadowoleni z organizacji, a je na pewno jeszcze tam nie raz zorganizuje konferencję smile.png

#20 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 październik 2016 - 11:51

Też uważam, że jednak dobrze jest organizować konferencję w sprawdzonym miejscu. Dzięki takiemu działaniu ostatnio udało nam się trafić na naprawdę dobre miejsce na takie biznesowe eventy. Konferencję zorganizowaliśmy w hotelu Best Western Efekt Express i organizację oceniam bardzo dobrze. Nowoczesne sale konferencyjne z odpowiednim sprzętem, do tego profesjonalna obsługa, dobry catering. I co bardzo ważne - dobra lokalizacja :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych