Skocz do zawartości

kostka brukowa

kostka

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2015 - 13:43

zakupilam 9 palet kostki brukowej koloru wapien dewonski , brukarze rozkladali kostke. po przyjezdzie z pracy i obejrzeniu przezemnie podworka prace zostaly wstrzymane(rozlorzono 7ipol palet) gdyz kolorystyka czesci kostek znacznie odbiegala od siebie. jak sie okazalo sprzedawca dostarczyl mi kostke z roznych miejsc produkcji ( trzy fabryki).siedem palet bylo spojnych kolorystycznie ze sobą odcienie popielu. 2 wpadajace w berz bez sladu popielu wygladaja jakby byly bez barwnika . 1 paleta roznaca sie nie tylko kolorystyka ale i wzorkiem warstwy wierzchniej . z tego powodu na podworku widoczne sa plamy . nawet mieszajac kostki nie istnieje mozliwosc ulozenia tego tak aby calosc wygladala estetycznie . czy mam prawo zadac aby firma ktora dostarczyla mi towar zebrala go z podworka na wlasny koszt i przywiozla mi towar z jednej fabryki i jednej seri . dodam ze widzialam ta kostke na 4 podworkach  i na zadnym nie wyglada to tak jak u mnie . kostka jest droga ponad 50 zl . u mnie wyglada tak jak bym miala 1 gatunkowa kostke wymieszana z 2 gatunkiem.

#2 Guest_baranek

Guest_baranek
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 19:54

Moim zdaniem możesz reklamować u handlowca. Z materiałami budowlanymi już tak jest, że nie da się wyprodukować w różnych miejscach idealnie jednolite.

#3 userplus

userplus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2017 - 13:56

Z całą pewnością, masz prawo oczekiwać od sprzedawcy aby wszystkie zakupione przez Ciebie kostki brukowe były w jednym, tym samym kolorze/fakturze..

#4 weronika33

weronika33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 10:37

Mówiąc o firmie brukarskiej to najlepiej będzie spojrzeć na ofertę brukartwa Bytom https://www.cabanbruk.pl/brukarstwo/ Ta firma zajmująca się układaniem kostki brukowej w Bytomiu ma bardzo duże doświadczenie w brukowaniu bytomskich ulic. Dzieki czemu jest jedną z lepszych firm układajacych kostkę brukową w Bytomiu, warto zapytać o ofertę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kostka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych