Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra porównywarka finansowa

wróć do serwisu Księgowość 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jathrop

Jathrop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 10:20

Hej wszystkim smile.png Czy znacie może jakąś dobrą porównywarkę finansową? Ja znam co prawda Prorank.pl, ale chciałbym mieć więcej różnych do wyboru...

Ktoś, kto o innych źle mówi, potępia siebie samego.

#2 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 19 październik 2016 - 18:06

Nie ma żadnej dobrej. Jeżeli spojrzysz np. na tzw. "porównywarki kredytów" (można je również traktować jako "porównywarki finansowe"), dwie różne: http://investpuls.pl...gotowkowych.php i http://investpuls.pl...gotowkowych.php - jedna jest przygotowana przez bankier.pl, druga przez money.pl, to widać jedno, że żadna nie przedstawia tych samych ofert, łącznie z wyliczeniem rat kredytowych. Nie można zatem traktować ich jako porównywarek kredytów, a jedyna właściwa nazwa jaka mi przychodzi na myśl, to wyszukiwarka kredytów. Ale oczywiście można z nich korzystać, jeżeli chcemy zapoznać na szybko z ofertą kredytową, oszacować raty czy skontaktować się bankiem przez internet.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#3 jagoda1515

jagoda1515

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2016 - 10:00

Nie znam tej porównywarki, ale z tego co widzę to daje radę. Jeszcze  może przy wyborze kredytu przydałaby się lodówka, aby ostudzić zapał :)

#4 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 15:55

Zawsze się chwilówek bałem ze względu na dość wysokie koszty ale się okazało, że wcale nie jest tak źle. Można trafić na darmowe pożyczki tego typu. Ja wziąłem 1000 zł i dokładnie tyle samo musiałem spłacić. Ofertę znalazłem przez ranking na stronie chwilovka.pl. Pomocna witryna, w jednym miejscu skupia dziesiątki różnych ofert, więc jest pole manewru.

#5 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:19

Dużo różnych pożyczek i kredytów zestawiają ze sobą w porównywarce na sowafinansowa.pl. Przydatne narzędzie, już mi się kilka razy tutaj udało chwilówkę na dobrych warunkach wyszukać. Warto też od razu u nich do newslettera się zapisać, bo wysyłają raz w miesiącu aktualny ranking najtańszych pożyczek na rynku, więc jeśli ktoś w miarę regularnie z takich dodatkowych pieniędzy korzysta to mu się przyda.

#6 Hybrid22

Hybrid22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:40

Te porównywarki są nic nie warte, najlepiej poradzić się księgowego.

#7 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 27 luty 2017 - 07:12

To że porównywarki nie są pomocne, to się zgodzę, bo nie porównują kredytów, ale co do księgowego to mam wątpliwości... W jaki sposób może pomóc tobie wybrać kredyt lub je porównać?

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#8 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 11:09

A jeżeli szukacie opinii na temat porównywarek, to warto się zapoznać z opiniami na ich temat, co ludzie wypisują, to głowa boli, aby zachęcić do ich korzystania... http://finansowakred...arka-finansowa/

#9 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 11:19

Zawsze się chwilówek bałem ze względu na dość wysokie koszty ale się okazało, że wcale nie jest tak źle. Można trafić na darmowe pożyczki tego typu. Ja wziąłem 1000 zł i dokładnie tyle samo musiałem spłacić. Ofertę znalazłem przez ranking na stronie chwilovka.pl. Pomocna witryna, w jednym miejscu skupia dziesiątki różnych ofert, więc jest pole manewru.

Strona jak wiele innych stron tego typu, ale za to domena! Jest szałowa... Może warto byłoby sprawdzić czy wolna jest chfilowka , hwilowka lub może nawet hfilófka...

#10 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 12:50

a co konkretnei potrzebujesz? ja szukałam kiedyś kredytu w takich wyszukiwarkach. i to była masakra, wszystko napisane pieknie ładnie tylko zapomniali o tzw "haczykach". a końcu zdecydowałam się na pożyczkę pozabankową którą poradziła mi znajoma i całe szczęście! 

#11 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 14:04

A znacie może stronkę https://hipoteki.net/ ? Są tam rankingi kredytów hipotecznych bankowych, bardzo przydatne narzędzie. Możecie również sprawdzić swoją zdolność kredytową tam 

#12 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:27

Nie ma dobrych porównywarek. Najlepszą porównywarką możesz być TY sam lub doradca finansowy.

#13 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 21:50

By wybrać najkorzystniej dobrze jest skorzystać z porównywarek, trzeba jednak uważać, by była na bieżąco aktualizowana. Ja mogę polecić https://chwilowkionline.eu/

#14 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 22:23

Takich narzędzi finansowych do porównywania kredytów czy pozyczek jest cała masa. W ostatnim czasie zauważyłem, że coraz więcej pojawia się porównywarek do chwilówek tego typu - https://pozyczkiland.pl/chwilowki/pewnie wskutek tego, że coraz więcej osób poszukuje tego typu pożyczek, a jest sporo cały czas mówione, że niektóre z tych pożyczek czasami potrafią dać po kieszeni, i trzeba jak najbardziej promować takie narzedzia bo są po prostu dobre.

#15 Naryzzik

Naryzzik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:54

słabe te wasze porównywarki :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych