Skocz do zawartości

Jak się relaksujecie po pracy

wróć do serwisu Moja Firma 154 odpowiedzi w tym temacie

#141 hag1

hag1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:53

My relaksujemy się robiąc produkty.Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni.Zapraszamy do naszej strony internetowej  http://www.artstyle.net.pl/

#142 Michał MAkuszynski

Michał MAkuszynski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 09:06

Nie zgadam sie z tym, że na forum księgowym nie można poruszać tematów tego typu ;). Ja uwielbiam gry planszowe oraz jazdę a rowerze. 

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć mieszkania na sprzedaż w Warszawie to będę wdzięczny za informacje

#143 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 09:59

Akurat jeśli o mnie chodzi to stawiam na sport który pozwala mi się wyładować fizycznie oraz psychicznie. Dlatego jeśli planujecie zakup dobrej jakości sprzętu sportowego który umożliwi Wam walkę ze zbędnymi kilogramami oraz poprawę wydolności to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na https://sklep.spokey...yrzady-392.html w którym znajdziecie to co może okazać się przydatne i czas najwyższy na rozpoczęcie przygody sportowej!

#144 Annaherera0307

Annaherera0307

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 08:05

Szwecja jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Radzę udać się do Malmo, gdzie jeśli chcesz, możesz po prostu zobaczyć piękno Danii. Jeśli wynajmujesz samochód w bookingauto , możesz również zabrać swojego psa ze sobą, gdy wyjeżdżasz, ponieważ nie wszyscy są zadowoleni z takiej firmy w transporcie publicznym. Dzięki wynajętemu samochodowi zawsze jesteś mobilny i możesz zobaczyć słynny most łączący Danię i Szwecję. Uwierz mi, lepiej widzieć go z okna samochodu i jechać trochę wolniej i nie jechać pod ziemię, nie pod ziemię, nic nie widząc.

#145 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 17:02

Ja mam na dzisiaj zaplanowany wieczór z książką, ciekawe czy mi się uda go zrealizować.

#146 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 11:07

Ja zazwyczaj spędzam go relaksując się na kanapie, wyszywając dekoracje z moim dzieckiem :)

To czas doskonale spędzony! Nie mam dostępu w pobliżu do sklepu z tkaninami, więc kupuję tanie tkaniny przez internet :) Polecam taką opcję!

#147 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 10 marzec 2020 - 14:37

Po pracy najczęściej ucinam sobie drzemkę.

#148 cishel

cishel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 kwiecień 2020 - 19:14

Ja grzebie przy samochodach. Od dziecka jakiś taki zapał miałem i tak pozostało. Teraz mam suva i bawie się w różnego rodzaju modyfikacje silnika i nie tylko. Ostatnio badam temat jak zainstalować Android Auto w Duster i obsługiwać panel telefonem. 

#149 Kamila_123

Kamila_123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 kwiecień 2020 - 15:00

Ja bardzo lubię swoją pracę więc nie odczuwam specjalnie dużego zmęczenia. Ale jestem zdania, że wysiłek fizyczny jest dobrym sposobem na rozładowanie emocji, bieganie czy siłownia np. :) 

NewBrands - blog dla marketerów i projektantów. 

#150 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 10:05

Spacer

Tv

Jaka dobra ksiązka

Raz na jakiś czas lubię również wybrać się na masaz relaksacyjny. Wam również polecam, nie jest to jakiś duży wydatek a pozwala rozluźnić mięsnie oraz naładować baterie na reszte roku....

Mogę Wam tutaj polecić szczególnie ten gabinet masażu erotycznego we Wrocławiu: https://orientmasaz.pl/ Nie wiem czy znacie ale mają tam naprawdę fajne dziewczyny. 

#151 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 kwiecień 2020 - 07:08

Profesjonalnie wykonany masaż klasyczny https://salonmandala...ndala-warszawa/ potrafi doskonale odprężyć po ciężkim dniu pracy. Każdemu mogę polecić taki relaksujący masaż.

#152 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 725 postów

Napisano 06 maj 2020 - 10:27

Po pracy zawsze siadam przed telewizorem i oglądam filmy na vod https://www.ogladaj.to/ jest to darmowa strona do oglądana filmów i seriali online. 

#153 Guest_korniszz

Guest_korniszz
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 22:51

w firmie nie mam dużego ruchu wiec czasu wolnego mam aż nadto, ale poszukałem pomysłu jak zarobić przy tym przestoju, lubię coś tam dłubać w warsztacie i pomyślałem o sprobowaniu przygody z robieniem mebli, idzie to coraz lepiej, kupiłem kilka rzeczy AEG, bo jednak te elektronarzędzia, które mialem w domu to raczej dla majsterkowiczów były i nie dawały rady, mam już kilka zleceń i myślę ze jakos prszetrwam ten gorszy okres

#154 wladzio1975

wladzio1975

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2020 - 08:09

Ja najczęściej ćwiczę po pracy. Wcześniej ćwiczyłem w domu, a teraz ćwiczę w domu, biegam. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna.

#155 Dariusz Kowalski

Dariusz Kowalski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 15 maj 2020 - 13:52

Jak mam być szczery to dla mnie formą relaksu jest kupowanie rzeczy. Nie wiem czy też tak macie, ale jak sobie kupie na przykład buty to o wiele lepiej się czuje. Najbardziej podobają mi się wyprzedaże np. ta https://eurobuty.com...meskie/promocja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych