Skocz do zawartości

Jak się relaksujecie po pracy

wróć do serwisu Moja Firma 89 odpowiedzi w tym temacie

#81 Majeczka19

Majeczka19

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:03

Zależy od czasu, chęci i możliwości. Przede wszystkim dużo ruchu i spotkania ze znajomymi :) Pracuję przy komputerze, więc mam dosyć siedzenia po 8h.

#82 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:57

Spacery z psem po lesie, ale czekam na lepszą pogodę :)

#83 faladix

faladix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:15

- rower dobrze robi, wyjazd do lasu rowerem ale dobrze jest z drugą osobą, choć samemu tez robi
- wyprawa w góry, ale nie kolejką tylko piechotą tak żeby dobrze zmęczyło, np. na Kasprowy albo na Rysy
- pływanie w basenie albo leżenie w jacuzzi w gorących źródłach
- w domu no to np. jakaś wciągająca lektura albo film, jak ktoś ma warunki to fajnie się ogląda filmy na projektorze w nocy, takie domowe kino
- spotkanie z przyjaciółką na plotach w domu albo na spacerze w jakieś miło kojarzące się miejsce np. nad rzekę
- iść do teatru na jakąś sztukę
- jak ktoś jest wierzący to może wy

#84 komoda

komoda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:25

Po powrocie do domu zazwyczaj jem obiad, następnie ogarniam trochę dom. Potem czas na relaks:) zależy jak z czasem, ale zazwyczaj oglądam mój serial lub jakiś film. Często robię sobie wieczory SPA, maluje paznokcie, nakładam maseczkę itd  Oczywiście to są dni kiedy nie mam dużo obowiązków:)

#85 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:48

sport, gry, gotowanie - wszytko jest dobre

#86 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 18:59

Ja wieczorami głównie czytam kryminały albo robię na szydełku, ostatnio super relaksują mnie bobbiny http://www.bobbiny.pl/ - można z nich zrobić super rzeczy do domu, np. koszyczki na kosmetyki zrobiłam sobie sama :)

#87 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 19:46

Moim najlepszym relaksem są długie przejażdżki na motorze. Ostatnio właśnie kupowalem nowy kombinezon na wiosnę , a  tego co udało mi się znaleźć to tutaj http://www.moto-obroty.pl mają dosyć tanie ale wysokiej jakości kombinezony. Nie kierowałem się ceną,ale głównie właśnie rodzajem materiału, krojem i opiniami w necie. Teraz jeździ mi się znacznie lepiej, no i mysle ze bezpieczniej bo mam lepszą koordynację ruchów w nowym ubraniu.

#88 karo8605

karo8605

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 13:02

remontuje dom :D także jazda po marketach budowlanych, później będzie aranżacja wnętrz ale z tym to już mam firmę.

#89 agus123

agus123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 21:22

Ja bardzo lubię chodzić do teatru, mogę polecić spektakle w teatrze https://teatrkomedia.pl/repertuar bilety można zamówić online. Czasami warto wybrać się na przedstawienie teatralne zamiast do kina, trzeba sobie urozmaicać wolny czas. Poza tym warto poświęcić też trochę czasu na aktywność fizyczną, mnie to bardzo relaksuje.

#90 Zetelte

Zetelte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:12

winko i dobry obiad!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych