Skocz do zawartości

Jak się relaksujecie po pracy

wróć do serwisu Moja Firma 141 odpowiedzi w tym temacie

#21 Katarzyna Niczyporska

Katarzyna Niczyporska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 12:53

Gorąca herbata i dobra książka rolleyes.gif

#22 daniel01

daniel01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 10 listopad 2015 - 09:17

ja chodzę na basen:)

#23 dominika.lerska

dominika.lerska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 listopad 2015 - 11:53

Gorąca herbata i dobra książka rolleyes.gif

dokładnie tak jak ja:)

#24 adamski9

adamski9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 14:36

Oglądam seriale.

#25 nati217

nati217

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 16:57

Dobry film albo muzyka - jakiś hard rock lub heavy metal z lat 80-tych ;-)

#26 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 21:31

Gorąca herbata i dobra książka

mam to samo jestm uzależniona od ksiązek ostanio czytam nową powieść Jo Nesbo "Syn" polecam

#27 sto100

sto100

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:48

malowanie figurek i słuchanie muzyki ;p

#28 Guest_Błażej

Guest_Błażej
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 08:48

Ja najlepiej relaksuję się w saunie a mam o tyle dobrze że nie muszę do niej nigdzie chodzić tylko mam w domu ;). Tam też z żoną zazwyczaj omawiamy większość spraw które wydarzyły się w ciągu dnia ;). Czasem wejdzie też nasz 10 letni syn. Fajna sprawa tylko trzeba kupować tam gdzie robią je z dobrego drewna jak ja w AMS Sauna. Nie wiem czy to efekt placebo ale zdrowotnie też się lepiej czuję odkąd korzystam z niej częściej.

#29 cyprian575

cyprian575

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 11:06

Czytanie jakiejś ciekawej książki, gorąca herbata, wygodny fotel i ciepły koc. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :)

Istnienie człowieka zadaje kłam teorii ewolucji.

#30 ZofijkaHab

ZofijkaHab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 09:22

Czytam głównie i to nie literaturę związaną z księgowością:-) bardzo lubię oderwać się od rzeczywistości, więc kocham wszelkie książki fantasy, nie lubię czytać o prawdziwych historiach, bo tego mam na co dzień pełno wokół siebie...

Na ten weekend zaplanowałam sobie poczytać serię Niezgodna, Veroniki Roth :-) Oglądałam film i bardzo mi się podobał, więc książka z pewnością będzie lepsza:_)

Opis: "Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest niezgodny – i musi być wyeliminowany..."

#31 Werka00

Werka00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2016 - 11:07

Ja także czytam, ale też i filmik dobry lubię obejrzeć:-) właśnie wczoraj obejrzałam w kinie Łowcę Czarownic i muszę powiedzieć, że pomimo słabych komentarzy, mi się bardzo ten film podobał i jeśli tylko lubicie takie klimaty fantasy - polecam!

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe.

#32 Kawunia34

Kawunia34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 13:08

Sport to tylko na siłowni i to tylko dwa razy w tygodniu przez wzgląd na brak czasu... Ale książki to co innego, na to zawsze znajdę czas:-)

Teraz czytam Stephena Kinga: Smetarz dla zwierzaków:-)

Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!
Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem - przytulną, przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las; idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca, mili sąsiedzi - i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków...

#33 victor52

victor52

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 10:36

Dobra książka i gorąca herbata mi wystarczy. Jak mi się chce to nawet czasem i bieganie mnie odpręża. :)

Niezdarnie przeprowadzona transakcja, po zakończeniu której klient czuje się, jakby został zmuszony do dokonania złego zakupu, jest prawie zawsze złą transakcją.

#34 tetrus

tetrus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 14:25

Czasem pozwalam sobie na odrobinę luksusu i udaję się na masaż relaksujący

#35 havvoc33

havvoc33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 09:44

Bardzo róznie to u mnie bywa. Czasem idę pobiegać, czasem obejrzę TV itd.

Przyszło ci kiedyś do głowy, że może jedyną rzeczą utrzymującą diabła w ryzach jest świadomość, jak bardzo inni nim pogardzają? Także diabeł niekiedy pragnie współczucia, ale współczucie dla diabła podsyca tylko ogień.

#36 hun

hun

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 15:55

dużo sportu, spacery, randki, spotkania z przyjaciółmi, imprezy trochę tv i Internet

#37 Ekimek

Ekimek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 26 styczeń 2016 - 16:05

Najczęściej jeszcze będąc w pracy mam wiele pomysłów na wieczór - często jednak jestem na tyle zmęczony, że ograniczam się jedynie do relaksu przed telewizorem i spaceru....

#38 Magda_27

Magda_27

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2016 - 00:24

mniej więcej tak jak powyżej:D

#39 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 18 luty 2016 - 16:24

Będę poświęcał wolny czas na robienie zdjęć, jestem etapie wstępnym poznawania zalet i wad aparatów hybrydowych, ale "wiosna w obiektywie" to będzie mój pierwszy temat przygody z fotografowaniem.

#40 Guest_Dominik Jedrzejczak

Guest_Dominik Jedrzejczak
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 16:33

Ciekawy temat. Ja np. gram w piłkę nożną, co mnie bardzo odpręża. Poza tym spotkania ze znajomymi, piwko itd. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy