Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pod jakim adresem uruchomić firmowego bloga?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:06

Właściwie dobrany adres może wzmacniać siłę marki, pomagać stronie w Google i pozyskiwać klientów. Jaki wybrać adres dla firmowego bloga?

Powrót do artykułu: Pod jakim adresem uruchomić firmowego bloga?

#2 Guest_TheAnswer

Guest_TheAnswer
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:06

Myślę, że blog oparty o bezpłatną platformę odpada. Nazwa takiego adresu strony wygląda kompletnie nieprofesjonalnie i może odstraszyć potencjalnych klientów. Co do dwóch pozostałych opcji, to już sprawa dyskusyjna i do wyboru. Każdy indywidualnie musi przemyśleć, co będzie dla niego lepszą opcją.

#3 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 17:53

Najlepiej wykupić własną domenę i hosting niż bawić się w jakieś bloxy, bloogi itp w adresie. To nie jest znowu az tak wielki koszt. Zobaczcie sobie np. na home.pl, to kwestia kilku złotych miesięcznie.

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 16:13

Konto dzielone w Hekko.

Nie potrzebujecie lepszych parametrów pod postawienie stronki firmowej.

Ogólnie sami działamy na ich serwerze od dosyć dawna i wszystko jest w porządku. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 21:07

Pod stronę firmową w większości przypadków wystarcza klasyczny hosting współdzielony. Warto więc wybrać nawet najmniejszy pakiet w netbomb.pl by cieszyć się dobrze i stabilnie działającą stroną i pocztą. 

#6 Guest_mosteks

Guest_mosteks
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 16:07

Hekko to jest pewniak, na którym działam od dawna i nie ma żadnych problemów. Usługa stabilna, pewna, niezawodna. Wiadomo, że tutaj parametry należy dobierać logicznie i z głową, ale też bez przesady. Najważniejsze jest po prostu dopasowanie odpowiedniego serwera.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych