Skocz do zawartości

adwokat rozwody warszawa

rozwody adwokat skutecznyprawnik

90 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Justi

Guest_Justi
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 19:53

ja w Wawie polecam Pania Grześkowiak - świeta Pani adwokat, doskonale prowadzi sprawy rozwodowe! 

#82 Guest_Mag

Guest_Mag
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:12

Potwierdzam, do rozwodu i spraw rodzinnych najlepsza pani Joanna Łapińska! Świetny adwokat i bardzo skuteczny

#83 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:22

O rozwodzie i podziale majątku można sobie poczytać tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl . Trzeba wiedzieć co nieco, aby podejmować świadome decyzje, których później nie będziemy żałować. Wiadomo, że takie sprawy są trudne i nieraz ciągną się latami, ale naprawdę przez wszystko można przejść. 

#84 Guest_Vizik

Guest_Vizik
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 22:09

ja jak brałam rozzwód to mi pomagała Pani Magdalena Grześkowiak. I szczerze mówiąc niezmiernie sie cieszę ze Pani mnie reprezentowałam bo sama nie dałabym rady!

#85 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 12:27

Witam.

Szukam skutecznego prawnika - ciężka sprawa rozwodowa. Interesuje mnie ktoś z Warszawy i okolic. Ktoś komu mozna zaufać i doświadczony w prawie rodzinnym. 

Dobrze skorzystać z pomocy Ł ukasza Doma ńskiego. Adwokata poznałam przez facebooka, gdzie udzielał się na forum pomocy takim jak ja. Miałam zadanie wyrobione. Pierwsza wizyta trwała dość długo – około 3 godzin. Potem zrobiłam krótki rekonesans. Zdecydowałam się na mecenasa. Najbardziej zadowolona jestem z alimentów, bo z winą męża odpuściłam. Chociażby z tego względu polecam. S.

#86 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:03

a ja  w Warszawie polecam mec. Rak, zajmuje się moimi dwiema sprawami rodzinnymi - o podwyższenie alimentów i o zmianę kontaktów ojca z dziećmi.

Bardzo rzetelna, konkretna, nie ma u niej niepotrzebnych dramatów i skupiania się na innych kwestiach niż to co liczy się w sprawie.

Takie podejście bardzo pomaga.

jej nr tel 7302807 20

Aga

#87 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 01:54

Adwokat Joanna Łapińska - znana z tego, że nie wychodzi z sądu przegrana, miałam szczęście że to ona mnie reprezentowała w sądzie w trakcie rozwodu, polecam

#88 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:34

Bardzo dobrym specjalistą jest dr Dariusz Kotłowski. Pomógł mi w jednej bardzo trudnej sytuacji, podczas, gdy inni rozkładali ręce. Spróbuj się do Niego odezwać i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji!

#89 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 09 maj 2020 - 18:34

Moją sprawę prowadziła Mecenas Anna Rojek z Warszawy. Mogę polecić z czystym sumieniem. Prawnik konkret. Na sali sądowej byłam pod wrażeniem. Pani Ania po prostu zmiażdżyła świadków męża. Do tego bardzo zaangażowana i obeznana w temacie. Podaję numer do Pani Mecenas gdyby ktoś potrzebował: 793 219 064

#90 Guest_Jadwiga@

Guest_Jadwiga@
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 14:48

Bardzo pomogła mi Pani Adwokat Paulina Kornacka. Dobrze mnie zrozumiała i zawsze ma dla mnie dużo cierpliwości, a trochę jestem taka niezdecydowana i ciągle przybita tą sprawą, ale dobrze jest mieć adwokata na którym można polegać. Przy tym w stosunku do mojego byłego męża jest taka oschła i profesjonalna. Zmienia się jak kameleon. Pani Paulina to dobry specjalista. Polecam. 

#91 topadwokat

topadwokat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 lipiec 2020 - 10:20

Polecam Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek - Warszawa, ul. Puławska 12/3, tel. +48 793 219 064. Kancelaria z sukcesem prowadzi wiele spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz rodzinnych w Warszawie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwody, adwokat, skutecznyprawnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych