Skocz do zawartości

adwokat rozwody warszawa

rozwody adwokat skutecznyprawnik

84 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Justi

Guest_Justi
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 19:53

ja w Wawie polecam Pania Grześkowiak - świeta Pani adwokat, doskonale prowadzi sprawy rozwodowe! 

#82 Guest_Mag

Guest_Mag
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 18:12

Potwierdzam, do rozwodu i spraw rodzinnych najlepsza pani Joanna Łapińska! Świetny adwokat i bardzo skuteczny

#83 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:22

O rozwodzie i podziale majątku można sobie poczytać tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl . Trzeba wiedzieć co nieco, aby podejmować świadome decyzje, których później nie będziemy żałować. Wiadomo, że takie sprawy są trudne i nieraz ciągną się latami, ale naprawdę przez wszystko można przejść. 

#84 Guest_Vizik

Guest_Vizik
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 22:09

ja jak brałam rozzwód to mi pomagała Pani Magdalena Grześkowiak. I szczerze mówiąc niezmiernie sie cieszę ze Pani mnie reprezentowałam bo sama nie dałabym rady!

#85 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 12:27

Witam.

Szukam skutecznego prawnika - ciężka sprawa rozwodowa. Interesuje mnie ktoś z Warszawy i okolic. Ktoś komu mozna zaufać i doświadczony w prawie rodzinnym. 

Dobrze skorzystać z pomocy Ł ukasza Doma ńskiego. Adwokata poznałam przez facebooka, gdzie udzielał się na forum pomocy takim jak ja. Miałam zadanie wyrobione. Pierwsza wizyta trwała dość długo – około 3 godzin. Potem zrobiłam krótki rekonesans. Zdecydowałam się na mecenasa. Najbardziej zadowolona jestem z alimentów, bo z winą męża odpuściłam. Chociażby z tego względu polecam. S.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwody, adwokat, skutecznyprawnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych