Skocz do zawartości

adwokat rozwody warszawa

rozwody adwokat skutecznyprawnik

90 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:41

Dobrze wziąć prawników z Łodzi, ze względu na niższą cenę – a mają dobry dojazd i są skuteczni. Chodzi mi o osoby z kancelarii Meritum. Można namiar znaleźć na poradyprawne-kancelaria.pl. Polecam serdecznie :)

#42 michal165

michal165

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 10:00

Bez zbędnego gadania, to www.jp-adwokaci.pl strona do adwokata z którego usług korzystam.

#43 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 16:54

Tylko po co brać prawnika z Łodzi do sprawy w Warszawie? Przecież to jest bezsensu. Mało to dobrych i doświadczonych prawników jest w stolicy? Mecenas Budrewicz bardzo doświadczony prawnik, mający na swoim koncie wiele trudnych spraw. Naprawdę nie trzeba szukać w Łodzi.

#44 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 13:49

ja tam akurat jestem bardzo zadowolona z pomocy p. Magdaleny Grześkowiak - dzięki jej pomocy, doświadczeniu i pełnemu profesjonalizmowi udało mi się wygrać rozprawę z moim mężem a nie wdając się w szczegóły naprawdę było ciężko - walka na noże prawie że. Myślę, że nie ma osoby, która ma tak dobry kontakt z klientem jak ona

#45 Guest_Elka_87

Guest_Elka_87
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 09:27

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić p. Grześkowiak, choć wolałabym takich osób nigdy nie polecać. ROzwód to straszna sprawa - sama osobiście przeżyłam to bardzo. Pani magdalena oczywiście bardzo pomogła - konkretna, rzeczowa, terminowa i co najważniejsze, nie ma żadnego problemu w zakresie kontaktu z nią.

#46 Guest_Johna

Guest_Johna
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 16:21

no wlasnie też Pani Grześkowiak reprezentowała mnie w sądzie i bardzo się cieszę ze na nią trafiłam i mi pomogła. Nawet nie chodzi tutaj o wygraną sprawę jak o wsparcie które mi dawała.

#47 Guest_mama Antka

Guest_mama Antka
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 18:43

Polecam p. Adama Janusa, bardzo rzeczowy człowiek. Do sprawy podchodzi indywidualnie i nie wysyła żadnych aplikantów. Sam angażuje się w sprawę od początku do końca. Dostałam namiar od znajomego i nie żałuję, że się zdecydowałam na niego. Jestem bardzo zadowolona. Mogę śmiało powiedzieć, że wyciągnął  mnie z beznadziejnej sytuacji.

#48 Guest_nartt

Guest_nartt
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 14:28

Rzetelnie podchodzą do klienta w kancelarii Audix – audix.pl. Ostatnio się do nich zgłosiłem w związku z windykacją. Potrzebowałem trochę ponaglić kontrahenta i wywiązali się z usługi na 100 procent. Dogadaliśmy się polubownie, nie trzeba było na drogą sądową wkraczać, co nie byłoby mi na rękę...bo wiadomo jak sądy w Polsce działają.

#49 Guest_Rachel

Guest_Rachel
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 22:17

ja jestem zadowolona z adwokat Grześkowiak, pomogła mi podczas rozwodu, podtrzymywała na duchu i udało się wywalczyć opiekę nad dzieckiem i alimenty

#50 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 381 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 12:34

Ja rozwiodłam się niecałe pół roku temu. Moim adwokatem była również Pani Magdalena Grześkowiak. Bardzo sobie chwalę jej fachową pomoc, bo dzięki niej sprawa rozwodowa poszła szybko i sprawnie. Dziś moje małżeństwo jest już tylko wspomnieniem. Dodatkowo Pani Magdalena jest bardzo miłą i empatyczną kobietą, a jako prawnik spisuje się idealnie. Ja bardzo jestem zadowolona z jej usług i polecam ją innym kobietom, które szukają pomocy przy rozwodzie. 

#51 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 14:55

Ja korzystałem z pomocy kancelarii mecenasa Dariusza Staniszewskiego. Muszę powiedzieć, że wszystko poszło dobrze. Bałem sie, że będzie spora zabawa, ponieważ była już małżonka próbowała naprawdę rożnych sposobów, ale zimna krew mecenasa pozwoliła na satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie.

#52 Guest_wronka90

Guest_wronka90
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 12:00

Jestem zadowolona z tego jak poprowadził mój rozwód z mężem pan Chmielewski. Udało się osiągnąć porozumienie, rozwód jest bez orzekania winy, choć na początku mieliśmy bardziej bojowe nastawienie do siebie. Dużo nam tutaj prawnik pomógł i skutecznie mediował. Info kontaktowe jest na stronie adwokat-rodzinny.com.

#53 Guest_Stanka

Guest_Stanka
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 18:38

tak, znam Pania Grześkowiać. Pomagała mi przy aliemtach bo szanowny były juz małżonek nie płacił i powiedział ze płacić nie będzie. a ta dobra kobieta na prawdę bardzo mi pomogła. o takim wsparciu to nawet nie marzyłam!!

#54 Guest_Firrka

Guest_Firrka
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 21:57

czyli do rozowodów tez wie jak sie zabarac? no to super - potrzebuję właśnie takiego adwokata bo zapowiada się batalia

#55 Guest_Bandzia

Guest_Bandzia
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 10:47

A ja polece mecenasa Michala Krawczyka. Mecenas jest b.doswiadczony i b. profesjonalny. Prowadzi a raczej prowadzil moj rozwod. Moge go smialo polecic bo poczatkowo sprawe miala inna kancelaria takze mam porownanie e podejsciu do mnie i mojego rozpadu malzenstwa. Sprawa nieprzyjemna - maz sie nie popisal....

#56 Guest_Agiiee

Guest_Agiiee
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 18:11

Ja zaufałam wspominanej tu już pani Grześkowiak. Można jej zaufa, bardzo empatyczna i dobra kobieta. Wzbudza zaufanie

#57 Guest_zuzzi

Guest_zuzzi
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 22:23

no jest konkretna, rzeczowa i doskonale prowadzi sprawy rozwodowe. mysle ze kobieta jest godna polecenia!

#58 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 23:06

Tak jak mówicie, haha.

#59 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 12 maj 2017 - 08:19

Mój rozwód prowadził adwokat rozwodowy w Warszawie Tomasz Giziński . Wystarczyły dwie rozprawy aby wszelkie sprawy załatwić i na zawsze rozstać się z mężem a raczej już byłym mężem :)

#60 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 13:45

Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwody, adwokat, skutecznyprawnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych