Skocz do zawartości

adwokat rozwody warszawa

rozwody adwokat skutecznyprawnik

90 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:48

Domański to spec od rozwodów. Mój brat miał ciężką walkę ze swoją, byłą już, żoną. Sprawa zapowiadała się na bardzo długą i raczej niezbyt dobrą dla brata. Na szczęście pan Domański przygotował się bardzo dokładnie i nic nie było w stanie go zaskoczyć.

#22 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 11:18

myślę, że warto się zgłosić do pani Grześkowiak, jedna ze znajomych miała prowadzony przez nią rozwód, ja sama byłam na jej sprawie jako świadek, udało się załatwić rozwód z orzeczeniem o winie jej byłego partnera, myślę, że warto się do niej zgłosić, sprawiała wrażenie bardzo konkretnej osoby

skądś znam to nazwisko. Gdzieś mi się obiło o uszy takie nazwisko adwokata. Jak jestem spod warszawy to też by wzięła sprawę? Wie ktoś?

#23 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 08:53

skądś znam to nazwisko. Gdzieś mi się obiło o uszy takie nazwisko adwokata. Jak jestem spod warszawy to też by wzięła sprawę? Wie ktoś?

Z tego co wiem to pani Grześkowiak ma klientów raczej z Warszawy. jeśli rozprawa będzie w Wawie to pewnie nie będzie problemu, ale jak już gdzieś w innym miejscu to trzeba zapytać. Moim zdaniem warto ją wziąć na swojego adwokata jeśli chodzi o rozwód.

#24 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:52

Ja także polecę Panią Grześkowiak.Bardzo pomogła mi przy rozwodzie. Moja byłą żona chciała  uzyskac rozwód z mojej winny dzięki Pani mecenas nie udało jej się to.

#25 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 09:19

Jeśli sprawa jest "ciężka" jak sam napisałeś to polecam Ci skontaktowanie się z prawnikiem, który ma bogate doświadczenie w prawie rodzinnym i rozwodowym - Sebastian Papaj. Znajdziesz go w Śródmieściu - al. Jana Pawła II, a ofertę na stronie http://adwokatpapaj.pl/. Ustali też podział majątku i opiekę nad dziećmi, jeśli pojawiły się one w waszym związku. Moją sprawę wygrał bez problemu ponieważ zawsze jest przygotowany i stawia celne pytania.

#26 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 16:33

Polecam panią Grześkowiak. Dobry adwokat, zaangażowana w to co robi. Ma doświadczenie w sprawachrodzinnych a to jest bardzo ważne.

#27 Guest_olszynka

Guest_olszynka
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 23:13

Polecam panią Grześkowiak. Dobry adwokat, zaangażowana w to co robi. Ma doświadczenie w sprawachrodzinnych a to jest bardzo ważne.

szukam właśnie adwokata, pani Grześkowiak juz się pojawiała na kilku stronach. najwyraźniej dobry adwokat. miał ktoś może "okazję" być reprezentowanym przy sprawie rozwodowej z orzeczeniem o wini strony przeciwnej przez tą panią?

#28 Guest_Michalina

Guest_Michalina
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 19:14

A czy ktoś z was korzystał może z pomocy p. Magdaleny Grześkowiak - specjalistki od rozwodów i prawa rodzinnego? Potrzebuję teraz pomocy i moja daleka koleżanka właśnie ją poleca - twierdzi, ze bardzo miła i pomocna kobieta ale chciałam popytać innych. Jak doświadczenia z przebiegu rozpraw itp?

#29 Guest_ziba

Guest_ziba
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 12:35

A czy ktoś z was korzystał może z pomocy p. Magdaleny Grześkowiak - specjalistki od rozwodów i prawa rodzinnego? Potrzebuję teraz pomocy i moja daleka koleżanka właśnie ją poleca - twierdzi, ze bardzo miła i pomocna kobieta ale chciałam popytać innych. Jak doświadczenia z przebiegu rozpraw itp?

Koleżanka odpowiadała mi, że Pani bardzo poważnie podchodzi do sprawy. Skrupulatnie przygotowana, wynotowane pytania. No i punktualna. Koleżanka była bardzo zadowolona

#30 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 14:27

Koleżanka odpowiadała mi, że Pani bardzo poważnie podchodzi do sprawy. Skrupulatnie przygotowana, wynotowane pytania. No i punktualna. Koleżanka była bardzo zadowolona

To prawda. Bardzo miłę zaskoczenie bo mecenas Grześkowiak podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Każda sprawa jest dla niej wazna i do każdej się przykłada. Dzięki temu na sali rozpraw nie daje się zaskoczyć i wie co robić

#31 Guest_Czelka

Guest_Czelka
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 23:44

dobrze wiedzieć że ma takei opinie. Fajnie, bo właśnie się zgłosiłam do niej ze swoją sprawą....teraz czekam na rozprawę rozwodową ;(

#32 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 17:17

a może warto skontaktować się z p. Grześkowiak? Kiedys byłem przeciwny adwokatom kobietom ale po współpracy z nią jestem bardzo zadowolony. pomogła mi w sprawie alimentów i jestem jej wdzięczny naprawdę za okazaną pomoc

#33 Guest_Karolina257

Guest_Karolina257
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 11:15

Dokładnie to samo mogę o niej powiedzieć. Jako jedyna chyba potrafiła zrozumieć mnie jako kobietę i pomóc - sympatyczna i mająca czas dla Klienta a tego chyba w dzisiejszych czasach można szukać niczym igły w stogu siana

#34 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 17:58

Widzę, ze wiele osób poleca p. Grześkowiak - czy w związku z tym, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem trzeba długo czekać na jej pomoc? Chodzi mi głównie o to, czy jak rozwód za miesiąc to są szanse że pomoże? Myślałam, że poradzę sobie bez adwokata ale niestety - nie ma szans na polubowne załatwienie sprawy

#35 Guest_Emka

Guest_Emka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:28

Oczywiście, ze są szanse, że pomoże. Karolina, najlepiej będzie jak się po prostu z nią skontaktujesz i umówisz na spotkanie - wtedy wszystko Ci wytłumaczy i się tez trochę uspokoisz. Mi p. Grześkowiak bardzo pomogła. oczywiście, że lepiej nie korzystać z usług prawników ale co zrobić jak się nie można dogadać?

#36 Guest_Maja_8

Guest_Maja_8
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 11:34

Rozwód brrr...pamiętam jakby te rozprawy były wczoraj a to już mijaj 3 lata. Nie wspominam tego doświadczenia dobrze i zgadzam się że bardzo pomocny jest w nim prawnik. Chodzi o to, żeby nie tylko dobrze poprowadził sprawę ale przede wszystkim okazał się być człowiekiem pomocnym, a nie kolejną maszyną prawną. Moją sprawę poprowadziła p. Barbara Laskowska, której kancelaria właśnie mieści wię w warszawie. Jak dla mnie jej zaangażowani było nieocenione, a wiem, że to teraz dosć rzadka sprawa

#37 Guest_kazmieta

Guest_kazmieta
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 16:35

Grześkowiak - mówi mi coś to nazwisko. Prawo rodzinne, rozwody i alimenty chyba jej specjalizacja?

#38 Guest_magda321

Guest_magda321
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 09:40

Może zainteresuje cię oferta kancelarii adwokackiej, którą znajdziesz pod adresem kancelariAdwokacka.pl. Ja zleciłam jej przeprowadzenie podziału majątku i efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Teraz walczymy o podwyższenie alimentów i mam nadzieję, że z takim samym skutkiem jak w poprzedniej sprawie!

#39 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 26 marzec 2016 - 22:12

Pani Grześkowiak, to nie tylko doskonały specjalista do spraw rodzinnych (mi pomagała w rozwodzie i w prawach do dziecka), ale też, co bardzo ważne, osoba spolegliwa, można jej ufać a przy tym jest bardzo empatyczna i czuje się od niej wsparcie w każdym aspekcie.

#40 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 16 kwiecień 2016 - 16:09

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę odesłać do mecenasa Budrewicza wsparcie podczas rozwodu nieocenione, a sam mecenas Budrewicz to jeden z bardziej doświadczonych prawników zajmujących się tematyką rozwodów w stolicy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwody, adwokat, skutecznyprawnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych