Skocz do zawartości

Jaki program ksiegowy dla nowego biura rachunkowego?

program ksiegowy biuro rachunkowe oprogramowanie opinie

wróć do serwisu Księgowość 23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_MOgosc

Guest_MOgosc
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 10:34

Witam,

W przeciągu kilku miesięcy planuje otworzyc biuro rachunkowe i mam spory dylemat z wyborem opragramowania na ktorym to biuro miałoby pracować. Część biur dzieli oprogramowanie w zależności od funkcjonalności tzn - co innego do Ksiag Handlowych , co innego do KPiR a co innego do Kadr. Inni znowu kupują oprogramowanie pakietowe dla całości. Będę wdzięczny za Wasze opinie na temat programów księgowych na których pracujecie. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdr!

MO

#2 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 16 lipiec 2015 - 19:37

Najlepiej pobrać sobie kilka programów demo i skoro jest czas to zapoznać się z nimi, może coś przypadnie do gustu,  natomiast na forum jest temat dotyczący programów gdzie są opinie więc moźna poczytać sobie.

#3 Guest_MSZ

Guest_MSZ
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 14:40

Witam,

Proszę sprawdzić oprogramowanie Comarch Optima, które posiada wiele funkcji dedykowanych specjalnie dla biur rachunkowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej prezentacji - chętnie wszystko pokażemy:

biuro@semaxim.pl a więcej informacji znajduje się na stronie www.semaxim.pl

#4 rachunkowiec.pl

rachunkowiec.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 październik 2015 - 10:21

Korzystamy już wiele lat z brdzo dobrego programu SKP super księga podatkowa do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. W programie można również prowadzić wynagrodzenia, rozliczać zus oraz delegacje krajowe i zagraniczne, a także rozliczać kilometrówkę. W programie SKP jest możliwość prowadzenia ewidencji wyposażenia i środków trwałych i wele innych możliwości. Polecam.

#5 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 18 luty 2016 - 13:14

Jeśli chodzi o oprogramowanie dla biur rachunkowych to sprawdź może tutaj https://mojebiuro24.pl/ . Z tego co wiem mają spory wybór narzędzi. A ceny też są bardzo rozsądne.

#6 rohus

rohus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 14:15

Korzystamy już wiele lat z brdzo dobrego programu SKP super księga podatkowa do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. W programie można również prowadzić wynagrodzenia, rozliczać zus oraz delegacje krajowe i zagraniczne, a także rozliczać kilometrówkę. W programie SKP jest możliwość prowadzenia ewidencji wyposażenia i środków trwałych i wele innych możliwości. Polecam.

Ja bym tu dodał, że jest to bodajże jedyny tego typu program na rynku, który można dowolnie konfigurować, w zależności od potrzeb danej firmy - po prostu kupuje się te moduły, z których będzie się korzystać. Gdy w przyszłości zajdzie taka konieczność (np. z powodu rozwoju firmy), bez problemu "dołoży" się kolejne moduły. Działa to na zasadzie przedstawionej pod tym odnośnikiem: http://www.ksiegapod...pl/konfigurator.
Co jeszcze dodać? Na pewno kompleksową obsługę posprzedażną (pomoc konsultantów, aktualizacje). Aha, jest też możliwość darmowego wypróbowania pełnej wersji programu przez 60 dni, a po tym okresie, gdyby zdecydować się na zakup, wszystkie wprowadzone uprzednio dane można przenieść.

#7 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 11:27

Ja też mam Optimę w swoim biurze z tym że od Graphcom.pl . Dla nowych klientów przy zakupie optimy można dostać darmową polisę OC lub rabat 10%.

#8 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 10:04

Polecał bym system enova365, możliwość pełnego dostosowania do potrzeb użytkownika oraz po kilku godzinach pracy staje się łatwy w obsłudze. 

#9 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 10:36

Witam,

W przeciągu kilku miesięcy planuje otworzyc biuro rachunkowe i mam spory dylemat z wyborem opragramowania na ktorym to biuro miałoby pracować. Część biur dzieli oprogramowanie w zależności od funkcjonalności tzn - co innego do Ksiag Handlowych , co innego do KPiR a co innego do Kadr. Inni znowu kupują oprogramowanie pakietowe dla całości. Będę wdzięczny za Wasze opinie na temat programów księgowych na których pracujecie. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdr!

MO

Ja niedawno testowałam oprogramowanie dokumentacji podatkowych: dokumnetacjepodatkowe.pl Jestem zaskoczony, bo rzeczywiście spore ułatwienie sporządzania dokumentacji :)

#10 MałgorzataKa

MałgorzataKa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2016 - 11:03

Jest świetna oferta dla biur rachunkowych - http://fakturownia.pl oferuje łatwe i szybkie udostępnianie dokumentów. Pozwoli za niecałe 300 złotych dodać 10 klientów i współdzielić dokumenty i raporty bez konieczności wysyłki i pilnowania terminów. Dla każdej firmy można utworzyć użytkownika, który będzie miał dostęp tylko do swoich danych. Link do pełnej oferty i cennika.

#11 Guest_ewelinka

Guest_ewelinka
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 09:47

kup takie jak w sądzie rejonowym w Toruniu, Główna księgowa o żuchowska Barbara wraz z pania bendlin, używała programu FIN, niezgodnego z ustawą o rachunkowości. przez 10 lat, takie wnioski wyciagnela Najwyzsza Izba Kontorli w 2013 roku, ogolnie dostępne info. wiem ze budzetowka, ale taka postawa w prywatnym biurze raczej by nie przeszła???.bez pomyślunku, bez mózgu, bez inicjatywy, zero normalności.

#12 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 12:28

Bardzo szeroką ofertę programów, oprogramowania (płacowo-kadrowego, księgowego, fakturowego, KPiR) ma RESET2 z Wrocławia. Udostępniają swoje produkty na okres próbny, warto zerknąć i zapoznać się z programami. Nie spotkałem się jeszcze z negatywnymi opiniami nt. ich produktów, pewnie dlatego, że dbają o bezpieczeństwo klientów i często aktualizują swoje programy, zapewniając zgodność z obowiązującymi przepisami.

#13 Guest_Jarosław

Guest_Jarosław
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:48

Ja korzystam z oprogramowania LeftHand zarówno jeśli chodzi o część księgową, kpie oraz kadry i płace. Przy zakupie w pakiecie wychodzi bardzo atrakcyjna oferta. Samo oprogramowanie, bardzo sprawne, bez większych problemów. Polecam jednak ściągnąć wersję testową i samemu sprawdzić.

#14 mnNOVA

mnNOVA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 15:16

Polecał bym system enova365, możliwość pełnego dostosowania do potrzeb użytkownika oraz po kilku godzinach pracy staje się łatwy w obsłudze. 

Również polecam ten program. Program Optima jest do niego bardzo podobny ale Optima strasznie wolno chodzi (w szczególności program Kadrowo płacowy przy większej ilości pracowników) Osobiście wolę program enova365.

---

http://www.mn-nova.pl/

#15 LeftHand - programy

LeftHand - programy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 11:57

Wszystkie nowo powstałe firmy oraz biur rachunkowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy LeftHand.

Dla firm i biur rozpoczynających swoją działalność oferujemy specjalny rabat na program LeftHand Pełna Księgowość zakupiony w pakiecie.

Wystarczy skontaktować się z naszym działem handlowym, a my postaramy się przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zachęcamy też do przetestowania wersji demo naszych programów i sprawdzenia czy spełnia on oczekiwania.

Wersja testowa do pobrania z naszej strony: www.lefthand.pl

-----------------

www.lefthand.pl

Zapraszamy na blog księgowego: https://ksiegowoscle....wordpress.com/

Nasz profil na Facebooku: https://www.facebook...01085736644933/

Kontakt: melaniuk.ewelina@lefthand.com.pl

#16 kasiaradymno

kasiaradymno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 13:11

Witam pierwszy raz słyszę o tym programie chętnie sie zapoznam

#17 programydlafirm.eu

programydlafirm.eu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 październik 2016 - 10:26

Witam

do KPiR  dla biur rachunkowych polecam intuicyjny program firmy Streamsoft ALA: http://www.stream.co...H12H4DH7CH2AH24

do kadr i płac dla biur rachunkowych  polecam Streamsoft AGA: http://www.stream.co...H16H4DH7CH21H24

oba w wersji 60 dni gratis do testów.

do pełnej księgowości to albo Enova albo Insert

pozdrawiam

Grzegorz Danel

--------------------

http://programydlafirm.eu- programy do księgowości, fakturowania, kadr i płac

#18 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:29

Tego typu kalkulatory http://poradnikprzed....pl/kalkulatory przydają się nie tylko przedsiębiorcą, ale również w księgowości. Dzięki nim można wszystko szybko obliczyć. Jest to świetne i praktyczne rozwiązanie.

#19 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:07

Ja polecam symfonię firmy sage, zwłaszcza z gwarancją, która daje dostęp do wszystkich nowych aktualizacji i wsparcia technicznego. Bardzo się to przydaje, teraz np. ściągnęłam sobie ulepszenie, żeby mieć dostęp do generowania jpk, a z pomocy technicznej też już kilka razy skorzystałam.

#20 weroonkaperlkow

weroonkaperlkow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 luty 2017 - 12:03

bardzo dobry programem do prowadzenia biura rachunkowego jest platforma mobevo ułatwia np. kontakt z klientem oraz archiwizowanie faktur

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program ksiegowy, biuro rachunkowe, oprogramowanie, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych