Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozwód z hazardzistą

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Teresa

Guest_Teresa
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:25

jeśli sprawy rozwodowe i opieka nad dzieckiem Wrocław, Opole, Kluczbork to polecam blog mecenas Agnieszka Cisowska-Chruścicka. Wszystko tutaj: cisowskachruscicka.pl/wiedza-praktyczna/prawo-rodzinne/

#22 Teresa 1958 Wrocław

Teresa 1958 Wrocław

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 10:45

Jola, rozumiem doskonale co przechodzisz teraz. Czy jest sens zakończenia tego rozwodem jak macie dzieci? Najważniejsze abyś odpowiedziała sobie na 2 ważne pytania:

1. Jak chcesz żyć za 5 lat i przez kolejne 5 lat?

2. Co lub kto jest dla Ciebie jest ważny/ważni? 

Miałam podobnie, biłam się z myślami przez 2 lata, wierzyłam kilka razy jak ex mnie przepraszał i błagał. Ale przy wsparciu najbliższych z rodziny i przyjaciół zdecydowałam się zmienić moje życie i moich dzieci. Co do pomocy prawnej, możesz oczywiście sama pospinać wszystkie dowody i napisać wniosek o rozwód. Ale jak piszesz, Twój mąż ma znajomości, koneksje i dobrze zarabia, więc pewnie pozwoli sobie na prawnika, który bedzie robił Tobie tylko pod górkę. Jesteś spod Wrocławia (ja z Brochowa we Wrocławiu), to proponuję Ci popytaj znajomych, rodzinę czy mają sprawdzonego prawnika. Ja skorzystałam z pomocy adwokat, którą poleciła mi siostra. Mecenas Agnieszka Cisowska-Chruścicka w sumie droga nie jest i jak się u mnie okazało była bardzo skuteczna. Tłumaczyła wszystko po kolei normalnym językiem a nie bełkotem prawnym. Możesz spróbować u niej https://cisowskachruscicka.pl/ ale także popytaj u swoich najbliższych. Powodzenia! Będzie dobrze. Co nie zabija to wzmacnia  :)

#23 Guest_Patryk Warszawa Praga Północ

Guest_Patryk Warszawa Praga Północ
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 18:37

Jeżeli chodzi o rozówd w Warszawie to mogę z czystym sumieniem polecić Mecenaca Kraśnieja krasniej.pl/blog/category/rozwod-i-separacja/

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:00

skontaktuj się z dobrym adwokatem, ja znam dobra kancelarię adwokacką z okolic Opola adwokaciolesno.pl

#25 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 29 październik 2019 - 08:35

Rozwód z hazardzistą to bardzo dobra decyzja, zwłaszcza jeśli współmałżonek nie chce się poddać leczeniu i wszystkie próby uwolnienia się od nałogu spełzły na niczym. To jeden z tych nałogów, które wyniszczają całą rodzinę. Dlatego czasem lepiej salwować się ucieczką. Jednak warto też zapewnić sobie wsparcie w tej ciężkiej batalii sądowej i poprosić o pomoc adwokata. Powinien być to ktoś, kto w takich sprawach ma doświadczenie i będzie wiedział, jak to wszystko rozegrać. Takiej pomocy możesz poszukać tutaj link. Teraz to musisz już walczyć do końca i tym razem, musisz wygrać. Powodzenia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy