Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozwód z hazardzistą

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671808 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 09:27

Jak w każdym postępowaniu rozwodowym, tak również i w takim, którym przyczyną rozwodu jest uzależnienie od hazardu, wnoszący pozew winien w pierwszej kolejności podjąć decyzję czy rozwód ma być orzekany z winy drugiej strony. Orzeczenie to ma jednak znaczenie wyłącznie dla obowiązku alimentacyjnego na rzecz małżonka, stanowić też może o pewnej satysfakcji moralnej dla osoby, która żąda rozwodu. Nie ma jednak bezpośredniego wpływu na obowiązek alimentacyjny względem dzieci, ani też na podział majątku.

Powrót do artykułu: Rozwód z hazardzistą

#2 Guest_Detektywi

Guest_Detektywi
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 09:27

Materiał dowodowy do spraw sądowych, (sprawy majątkowe, rodzinne, gospodarcze, cywilne), bo dzięki mocnym dowodom masz szansę na szybkie i właściwe rozstrzygnięcie sprawy. Działamy już ponad 24-lata w branży usług detektywistycznych, masz więc pewność, że zaufałeś profesjonalistom. Sprawdź nas na: detektyw.krakow.pl Ro-Man Biuro Licencjonowanych Detektywów.

#3 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 17:09

Nie zazdroszczę takiej sytuacji. Tym bardziej, że ten hazard to trzeba jeszcze jakoś udowodnić, a to nie jest takie proste, jeśli jest nielegalny i wszystko dzieje sie w ukryciu. Wówczas wynajęcie prywatnego detektywa np. z http://www.detektywistyka.eu/ może być naprawdę mądrym posunięciem...

#4 Guest_Dobry Adwokat

Guest_Dobry Adwokat
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 17:31

jeśli szukasz prawnika rozwodowego polecam CI portal www.Prawos.pl to wyszukiwarka i porównywarka kancelarii z całej Polski we wszystkich specjalizacjach

#5 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 07:24

Witam,

np. uzależnienia od hazardu w kontekście kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na swój blog.

Pozdrawiam

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#6 Guest_Mirabela

Guest_Mirabela
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 08:07

Zgadzam się , jak ktos uprawia hazard to jest to jak najbardziej podstawa do unieważnienia małżeństwa kościelnego , z tym ,że tutaj z tego co słyszałam troche sie czeka,  na takie unieważnienie , chyba z jakieś dwa lata , pisze to co słyszałam od dwóch znajomych mojej mamy . W tym czasie , jak czeka się  na unieważnienie małżeństwa kościelnego , trzeba  wziąc  rozwód przed państwem. Dla osób , które są z warszawy polecam panią adwokat Magdalenę Grześkowiak , Jest to osoba która specjalizuje się w rozwodach. Mojej siostrze pomogła przy rozwodzie z mężem.I co bardzo ważne ,ze pani adwokat jest terminowa oraz dokładna, a także odnosi sie z szacunkiem do klienta .

#7 Guest_Karolina78

Guest_Karolina78
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 20:04

Ja szukam sprawdzonego w warszawy, a takim www jakos nie wierze, wolę "żywe" opinie. Możecie mi jakiegoś polecić?

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 19:36

Adwokat z warszawy...ja korzystałam z usług Pani Barbary Laskowskiej. Prowadziła moją sprawę rozwodową która naprawdę do łatwych nie nalezala. Mąż hazardzista...do potęgi entej, skrzetnie ukrywajacy naług. Łatwo nie było, ale isę udało udowodnić jego winę

#9 Guest_RebekaPe

Guest_RebekaPe
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 17:03

Adwokata z Warszawy , mogę polecić panią Magdalenę Grześkowiak,U mnie również prowadziła sprawę rozwodową , z tym ,ze mój mąż akurat nie był hazardzistą , ale mnie zdradzał latami . Próbował całą winą mnie obarczyć za rozpad naszego małżeństwa . dzięki Pani Magdalenie wygrałam sprawe. 

#10 Guest_Marlensa

Guest_Marlensa
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 23:40

Wrocławska kancelaria adwokat Marty Olejnik-Hejne zajmuje się trudnymi przypadkami rozwodów rodzinnych i nie tylko. Z adwokat jest dobry kontakt, a ceny nie są wygórowane, w porównaniu do innych firm, to są niczego sobie. 

#11 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 12:20

Akurat co do Warszawy to zdecydowanie mecenas Budrewicz mający świetne opinie od klientów, a co istotne dobre wyniki jeśli chodzi o wygrane sprawy. Więcej informacji odnośnie samego prawnika macie tutaj - http://www.rozwod-warszawa.pl/ szczególnie kiedy ma być orzeczenie o winie przeprowadzenie rozwodu bez prawnika może być dość trudne.

#12 Celinka152

Celinka152

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 12:24

hmmm, ile osób może polecić adwokata rozwodowego, to smutne...

#13 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 07:36

a skąd pewność kto poleca:)

#14 Margola

Margola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 14:18

Pewności kto poleca nigdy nie ma ;) Ale ja również bardziej ufam poleceniom niż googlom. Wolę wybrać kogoś kto ma dobre opinię, a nie tego kto zapłacił za reklamę ;)

Ze swojej strony mogę polecić kancelarię Aeger, tylko, że z Krakowa :)

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 06:20

też się zgadza, siebie się polecają same

#16 Guest_olejka

Guest_olejka
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 08:48

no nie wiem, ja polecam z doświadczenia. niestety jestem po rozwodzie, z jego winy a o moje dobro walczyła adwokat Grześkowiak...i nie żałuję bo dałam popalić exowi!

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 21:23

Ja natomiast polecam adwokat Laskowską z Warszawy. Ma bardzo dobrą opinię i uważam że nie bez powodu. Mi bardzo pomogła a sprawa była bardzo trudna

#18 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 10:05

W sprawach o rozwód oraz podział majątku polecam blog www.podziel.com

#19 Guest_Kobieta Detektyw Warszawa

Guest_Kobieta Detektyw Warszawa
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 10:38

Kobiece Biuro Detektywistyczne z Warszawy - Femina. Współpracujemy z Adwokat Ireną Bulińską. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

#20 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 09:15

Zastanawiałam się nad rozwodem, juz nawet podjęłam decyzję... Ale wtedy mój mąż zrobił cos, na co czekałam przez wiele lat. Zapisał się na terapię. Wyjechał do Koszalina na dwa miesiące. Udowodnił mi tym, że nadal mu na nas zależy i że chce walczyć. Wrócił ze Wsparcia z zupełnie innym podejściem. W końcu uwierzyłam, że jest w stanie się zmienić. Nawet zauważyłam, że zmienił swój sposób myslenia o rodzinie. Bardziej się otworzył, spędza z nami więcej czasu. Wiem, że to dzięki tej terapii. Pewnie będziemy musieli walczyć z jego nałogiem całe życie, ale jestem dobrej myśli. Pozwu jednak nie złożyłam i wiem, że to była dobra decyzja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych