Skocz do zawartości

zalozenie firmy transportowej

transportdotacje biznes firma ciezarowki transport dotacje samochod ciezarowy

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 21:04

Witam, chcialbym zalozyc firme transportowa i chcialbym sie dowiedziec czy moge uzyskac jakiekolwiek dotacje unijne na zakup np samochodu ciezarowego, naczepe lub jakiekolwiek inne ktore pomoglyby mi wystartowac z tym biznesem.

Jezeli ktos umialby mi pomoc prosze o pomoc.
Z gory dzieki smile.png

#2 lanto_pr

lanto_pr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 11:52

Dotacje mogą być przyznawane zarówno w programach regionalnych jak i centralnych. Tutaj https://www.fundusze...ejskie.gov.pl/możesz dopasować odpowiednią dla ciebie dotacje. 

Przy zakładaniu firmy transportowej potrzebna jest licencja na transport. Warto zapoznać się z warunkami jej przyznawania.

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy przy zakładaniu firmy chętnie ci pomogę. Mój adres e-mail to m.mackowiak@primesto.pl

#3 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:16

Dotacje to świetna sprawa i na pewno warto z nich korzystać:)

#4 Guest_Forumowicz84

Guest_Forumowicz84
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 09:09

Osobiście jestem zdania, że żadna dobra firma transportowa nie może obejść się bez systemu GPS. Powiem na przykładzie swojego od Transmobil: dzięki niemu mogę śledzić każdy pojazd w firmie, mieć wgląd do tego, co się dzieje i do stanu paliwa, mam też odczyt z tachografów, a spedytor drukuje sobie raporty i nie musi do kierowcy wydzwaniać.

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 12:49

Firma transportowa to dość duże przedsięwzięcie, także warto mieć tutaj wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeżeli będziesz również szukał odpowiedniego systemu wspierającego całą logistykę w zakresie monitoringu GPS floty samochodowej, eco-drivingu, czy zabezpieczenia przed kradzieżą. Myślę, że warto abyś zajrzał również na bloga https://www.flotman.pl/blog/ gdzie dowiesz się też więcej o transporcie oraz ogólnie prowadzeniu takiej firmy. 

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 09:57

Firma transportowa to w obecnych czasach bardzo opłacalny biznes. Z tego co się orientuję, na rynku brakuje aut do przewożenia ładunków, także myślę, że zatrudniając odpowiednich ludzi, masz duże szanse na sukces. Pamiętaj jednak, że z czasem może przybyć ci kilku nowych aut lub biuro stanie się zbyt małe i będziesz musiał się przenieść. Wiąże się to ze sporą ilością dodatkowych kluczy jakie będziesz posiadał. Warto w takim wypadku znaleźć jedno bezpieczne miejsce, aby umieścić w nim wszystkie zapasowe zestawy. Od siebie mogę polecić ci świetną ofertę na sejfy, którą znajdziesz na stronie - http://www.saffort.pl/sejfy-na-klucze warto o takie sprawy zadbać już dziś, abyś nie obudził się po fakcie z problemem, że ktoś zgubił klucze, a zapasowych nie można znaleźć.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transportdotacje, biznes, firma, ciezarowki, transport, dotacje, samochod ciezarowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy