Skocz do zawartości

zalozenie firmy transportowej

transportdotacje biznes firma ciezarowki transport dotacje samochod ciezarowy

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 21:04

Witam, chcialbym zalozyc firme transportowa i chcialbym sie dowiedziec czy moge uzyskac jakiekolwiek dotacje unijne na zakup np samochodu ciezarowego, naczepe lub jakiekolwiek inne ktore pomoglyby mi wystartowac z tym biznesem.

Jezeli ktos umialby mi pomoc prosze o pomoc.
Z gory dzieki smile.png

#2 lanto_pr

lanto_pr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 11:52

Dotacje mogą być przyznawane zarówno w programach regionalnych jak i centralnych. Tutaj https://www.fundusze...ejskie.gov.pl/możesz dopasować odpowiednią dla ciebie dotacje. 

Przy zakładaniu firmy transportowej potrzebna jest licencja na transport. Warto zapoznać się z warunkami jej przyznawania.

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy przy zakładaniu firmy chętnie ci pomogę. Mój adres e-mail to m.mackowiak@primesto.pl

#3 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:16

Dotacje to świetna sprawa i na pewno warto z nich korzystać:)

#4 Guest_Forumowicz84

Guest_Forumowicz84
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 09:09

Osobiście jestem zdania, że żadna dobra firma transportowa nie może obejść się bez systemu GPS. Powiem na przykładzie swojego od Transmobil: dzięki niemu mogę śledzić każdy pojazd w firmie, mieć wgląd do tego, co się dzieje i do stanu paliwa, mam też odczyt z tachografów, a spedytor drukuje sobie raporty i nie musi do kierowcy wydzwaniać.

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 12:49

Firma transportowa to dość duże przedsięwzięcie, także warto mieć tutaj wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeżeli będziesz również szukał odpowiedniego systemu wspierającego całą logistykę w zakresie monitoringu GPS floty samochodowej, eco-drivingu, czy zabezpieczenia przed kradzieżą. Myślę, że warto abyś zajrzał również na bloga https://www.flotman.pl/blog/ gdzie dowiesz się też więcej o transporcie oraz ogólnie prowadzeniu takiej firmy. 

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 09:57

Firma transportowa to w obecnych czasach bardzo opłacalny biznes. Z tego co się orientuję, na rynku brakuje aut do przewożenia ładunków, także myślę, że zatrudniając odpowiednich ludzi, masz duże szanse na sukces. Pamiętaj jednak, że z czasem może przybyć ci kilku nowych aut lub biuro stanie się zbyt małe i będziesz musiał się przenieść. Wiąże się to ze sporą ilością dodatkowych kluczy jakie będziesz posiadał. Warto w takim wypadku znaleźć jedno bezpieczne miejsce, aby umieścić w nim wszystkie zapasowe zestawy. Od siebie mogę polecić ci świetną ofertę na sejfy, którą znajdziesz na stronie - http://www.saffort.pl/sejfy-na-klucze warto o takie sprawy zadbać już dziś, abyś nie obudził się po fakcie z problemem, że ktoś zgubił klucze, a zapasowych nie można znaleźć.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 09:56

jakbys potrzebował jakiejś pomocy to polecam itdinfo.pl

#8 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:15

Sporo tematów, które mogą Cię zainteresować, znajdziesz na http://pgt.pl To kopalnia branżowej wiedzy i nowinek, jest tam też sporo artykułów dla zakładających biznes w tej branży właśnie. 

#9 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 14 październik 2020 - 07:59

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z pozytywną wypowiedzią na temat systemu Flotman. Przede wszystkim jest to rozwiązanie które umożliwia Wam łatwiejsze zarządzanie flotą od lokalizacji, przez zużycie paliwa, zabezpieczeniem strefy załadunkowej, czy także łatwiejszego pozyskiwania zleceń poprzez integracje z dużymi giełdami typu TimoCom, czy Trans24 ale również planowania pracy dla konkretnych pracowników. Dzięki czemu jest pełen porządek, a my też ograniczamy niepotrzebne koszta :)

#10 adrian79

adrian79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano wczoraj, 11:07

Aktualnie to będzie dobry biznes?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transportdotacje, biznes, firma, ciezarowki, transport, dotacje, samochod ciezarowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych