Kategorie
Skocz do zawartości

wesele impreza masowa

Gość Aldona
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

wydaje mi sie ze tak. Z twojego wpisu wynika, ze nie jesto to wlasnosc prywatna, ze ktos prowadzi jakas sale weselna... Jesli mam racje i bedziesz potrzebowala ochroniazy do imprezy masowej (bo tak moze to zostac nazwane) to Impel zajmuje sie takimi rzeczami

• 4 miesiące temu...

A czy przypadkiem ta ustawa nie dotyczy tylko wydarzeń ogólnodostępnych? Na wesele przychodzą osoby z zaproszeniami imiennymi, więc teoretycznie nie powinno być z tym problemu bo nikt z zewnątrz nie powinien mieć dostepu do wzięcia udziału w takiej imprezie. Ale wydaje mi się, że lepiej pogadać ze specjalistami od bezpieczeństwa żeby nie dostać jakiegoś poważnego mandatu za takie "zbiorowisko"

• 1 rok później...

Mi się wydaje że tak jak kolega wyżej napisał jest to impreza tak jakby prywatna i przychodzą osoby tylko zaproszone więc raczej problemu z tym nie będzie wesele raczej tak powinno się zgłosić takie powyżej 200 osób. Do tego jeśli chodzi o ubezpieczenie to lepiej właśnie zapytać w jakimś biurze ds tego typu imprez. Bo jednak pewność będziesz miała wtedy.

• 1 rok później...

Też uważam, że to powinno być bardziej w formie prywatnej organizacja wesela dla 200 osób to już całkiem spora uroczystość, dla 1000 ? NIe wyobrażam sobie tego poważnie. Ogólnie poczytajcie bardziej o stylach tutaj fajny wpis - http://hotelnabloniach.pl/blog/slubne-trendy-2019-sprawdz-modzie-piszczy-czesc/skupcie się na tym, żeby te wesele miało odpowiedni klimat, a to się tworzy inaczej niż robienie wielkiej imprezy dla wszystkich.

• 5 miesięcy temu...

Organizując wesele w ogrodzie najlepiej jest wynająć namioty weselne, specjalne do tego typu imprez. Moja siostra miała pół roku temu swoje wesele i zorganizowała je u naszej ciotki w ogrodzie. Fajnie się wszyscy bawili na świeżym powietrzu. A z tego co mówiła namioty wynajmowała od http://www.vitabri.pl/  bo mieli najlepszą cenę i słyszała o nich dobre opinie. Zespół wynajęła który grał na żywo i bardzo fajnie grali, podobało mi się.

• 10 miesięcy temu...

Wesele na 400 osób to nie lada wyzwanie. Prawdopodobnie będziesz potrzebować pomocy podczas organizacji tak dużej imprezy. Ja korzystałam z usług firmy www.isaidyes.pl. Zajęli się wyborem podwykonawców, przygotowaniem scenariusza dnia ślubu, pomocą w doborze menu weselnego oraz wieloma innymi istotnymi kwestiami.

• 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Gość Paulina

Koniecznie skorzystaj z usług wedding plannera. Osobiście polecam firmę Wesele z Naturą. Zajęli się praktycznie wszystkim. Każda kwestia byłe ze mną skonsultowana, ale pan planner sugerował fantastyczne pomysły!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...