Skocz do zawartości

wróć do serwisu Sektor Publiczny 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 14:21

UWAGA NA BUTY !!! KOGER !!!

Wielokrotnie kupowałam u Was buty, pierwszy raz przytrafiła mi się reklamacja – numer R25007561989

Buty zostały fatalnie naprawione a roszczenie reklamacyjne po ich naprawie odrzucone…
Nie jest prawdą (jak pisze pracownica firmy KOGER) że „wszelkie zmiany użytkowe istniały przed naprawą” ponieważ przy przyjęciu została dopisana adnotacja przez sprzedawczynię sklepu CCC - Sylwię Ostrowską iż „BUTY SĄ W STANIE IDEALNYM, BEZ ZADRAPAŃ SKAZ”

Moje uwagi odnośnie stanu butów zwracanych po reklamacji :
- obcas prawego buta z widocznymi odgniotkami po imadle

Uwagi na temat naprawy :
- wkładki nie zostały wklejone
- prawy but z dziurą na czubku która wynika z niedoklejenia i może przez nią dostawać się woda pod podeszwę (a są to buty jesienno-zimowe)
- podeszwa lewego buta krzywo wklejona odstaje od samego czubka przez cały zewnętrzny bok buta
- klejenia widoczne i niechlujne

Buty zostały oddane do reklamacji wyczyszczone i wypastowane, wróciły natomiast w takim stanie jakby ktoś wybrał się w nich na pielgrzymkę do Częstochowy ! 

Nie jestem przyzwyczajona do tego standardu obsługi reklamacyjnej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 Guest_Buty z CCC marki Koger

Guest_Buty z CCC marki Koger
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 16:19

Koger i ich dział napraw oraz reklamacji to oszuści !!!

CCC pozwala na to żeby naprawiali buty klientów w skandaliczny sposób a w przypadku odrzucenia reklamacji i zakwestionowania przez klienta jakości naprawy wysyłają swoje pismo z bzdurnymi wytłumaczeniami i podważają oczywiste fakty ...

ODRADZAM ZAKUP BUTÓW KOGER W SIECI CCC

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 16 październik 2015 - 11:54

żeby tylko oni...

#4 Karlow82

Karlow82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 październik 2015 - 16:53

Kiedyś była taka opinia, że w CCC kupuje się buty, tylko po to, że za moment przyjść z reklamacją. Wszystko było fajnie, co trzy miechy dostawało się nowe buty i galante. Teraz już nie jest tak zabawnie, bo z reklamacjami coraz trudniej, dlatego zamiast tam, warto się zaopatrywać w sklepach sprawdzonych na rynku, gdzie zwrotek butów jest bardzo mało, a chodzi mi konkretnie o http://aligoo.pl/kat...a/obuwie-meskie jakościowo niczego sobie, a cena również dla ludzi.

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 29 październik 2015 - 14:13

Dobrze wiedzieć w takim razie. Nie kojarzę tej marki, ale będę trzymać się od niej z daleka.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 767 postów

Napisano 30 październik 2015 - 20:21

Mnie reklamacji nie przyjęli na buty Lasocki.

Always look on the bright side of life!

#7 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 12 grudzień 2015 - 00:13

Buty z CCC to buty na jeden sezon, miałem już 3 razy i zawsze kończyło się przetartą podeszwą. A Lasocki to mi 1,5 sezonu wytrzymają.

Jeśli chcecie dobrych i tanich butów to polecam najtańsze Quechua - kupiłem za 60 zł i już 3 sezon męczenia wytrzymują. Jestem bardzo zadowolony.

Dobre są też buty Hi-tec, na wyprzedaży można kupić za 120-140 zł fajne modele, i to nawet takie o mniej sportowym charakterze.

#8 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 12:17

Dlatego ja nigdy nie kupuję ani sobie, ani rodzinie butów w takich miejscach. Są tam buty "no name" zazwyczaj, które zbyt wysokiej jakości nie mają. Wole markowe obuwie. Tym bardziej, że w sieci można je kupić w dobrych cenach. Tutaj https://retrokicks.p...alance-203.html dla przykładu modele New Balance w moim ulubionym sklepie, Retrokicks.

#9 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 06:43

Widać zależy jak się trafi, ja dotąd nie miałam problemów z reklamacjami gdziekolwiek, także CCC, choć wiadomo, może to też zależeć od danego sklepu i jego podejścia do klienta. Oferta butów w CCC jest dosyć dużą: https://allani.pl/wyszukaj/ccc/buty ale to, co dzieje się potem po ich kupnie, ile wytrzymują i jak wygląda kontakt między sklepem, a klientem to już inna sprawa.

#10 Informatorka

Informatorka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2018 - 16:30

Czasami mniej popularne sklepy są lepsze i warto właśnie w nich kupować sobie na przykład buty. Ja też mam już dość tych znanych i przerzucam się na coś mniej popularnego, jak Born2Be > https://born2be.pl/obuwie-damskie  Wybór mają duży, więc problemu z kupnem tego czego potrzebujemy nie będzie problematyczne. Sama znalazłam już kilka par, o których od dawna marzyłam. Widziałam też, że oferują darmową dostawę co jest rzadko spotykane w takich sklepach. A wy co o tym sądzicie ?

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 22 maj 2018 - 10:12

Czasami zdarzają sie takie sytuacji i to w wielu sklepach.

#12 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 22 maj 2018 - 11:10

W przypadku wielu firm można według mnie spotkać się z podobnym problemem. Tak to niestety teraz działa...

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Koger, buty Koger, opinie o butach z CCC, odrzucona reklamacja CCC, odrzucona reklamacja KOGER, Naprawa butów KOGER, CCC, Reklamacja CCC, opinie o butach KOGER, buty KOGER

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych