Skocz do zawartości

Zdjęcie

Domy opieki w województwie dolnośląskim

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671022 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 10:29

Wybór odpowiedniego domu opieki nie jest łatwą decyzją. Poniżej prezentujemy placówki posiadające zezwolenie wojewody niezbędne do prowadzenia tego typu działalności.

Powrót do artykułu: Domy opieki w województwie dolnośląskim

#2 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 10:29

POLECAMY DOM POD BRZOZAMI W MIĘKINI. tel 502 504 300. Jest to kameralny, ciepły dom skierowany przede wszystkim dla osób z demencją i aldzheimerem.

#3 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 10:43

zapomniano w tym artykule o Domu Pod Brzozami w Miękini. A to wspaniały dom. Wspominamy go bardzo dobrze. Profesjonalna opieka w połączeniu z małą ilością podopiecznych gwarantuje komfort i odpowiedni standard życia

#4 Guest_Janina

Guest_Janina
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 16:23

Jeśli szukają Państwo dobrego prywatnego domu opieki dla osób chorych na Alzheimera, to polecam firmę Justyna DOM z Wrocławia. Pomogli mi wybrać placówkę dla mojej mamy, z której jestem bardzo zadowolona. Utrzymuje z nimi kontakt do dnia dzisiejszego, zawsze pomogą, zawsze doradzą. Z tego, co wiem mają sprawdzone placówki w kilku województwach m.in. śląskim, opolskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Za pomoc przy wyborze placówki nie pobierają żadnych opłat. Polecam ich osobom, które nie mają czasu na szukanie dobrej placówki. Dla zainteresowanych podaje telefon do nich - 693465703 lub e-mail justyna.dom.opieka@gmail.com Pozdrawiam Janina

#5 Guest_IWONA

Guest_IWONA
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 17:39

Polecam DOM POD BRZOZAMI W Miekini.. Przytulne i stylowe pomieszczenia.Opieka miła i na wysokim poziomie. Kameralna atmosfera gwarantuje odpowiedni standard życia. Iwona

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych