Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jaką firmę założyć? – najlepsze pomysły na własny biznes

wróć do serwisu Moja Firma 235 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_gracek

Guest_gracek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2017 - 17:12

ja jakbym miał taki kapitał to chętnie zainwestowałbym właśnie we własny duży sklep.

franczyza czy nie, okazuje się, że to po prostu dobra inwestycja.

#82 Guest_jacekbiznesman

Guest_jacekbiznesman
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 21:38

Jak sie rozkreca wlasny biznes to warto zainwestowac w pare rzeczy, ktore z pozoru moga byc nie istotne. Ja sprzedaje uslugi wiec swietnie sie u mnie sprawdzaja roznego rodzaju znizki, karty rabatowe czy stalego klienta. Okazalo sie to swietna promocja. Zamowilem calkiem sporo takich kart w Cardon i przyznam, ze nie spodziewalem sie, ze bede mial to porzadnie wykonane karty w takiej cenie :)

#83 DziennikarzFranek

DziennikarzFranek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:17

Mnie z tych wszystkich propozycji przekonują maszyny parowe http://maszynyparowe.com/i inwestycja w kręgielnie http://www.bowlingcentrumpolska.pl/ .

#84 radek666

radek666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 17:34

A możesz napisać czemu akurat te dwie opcje? Co Cię przekonuje w nich? Masz jakieś informacje o tych branżach? I co jest lepszego w inwestowaniu w http://maszynyparowe.com/czy http://www.bowlingcentrumpolska.pl/ niż w np. przedszkole prywatne?

#85 Alteza sufity napinane

Alteza sufity napinane

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 26 styczeń 2017 - 12:38

Osoby z branży wykończeniowej, mogą oferować swoim Klientom nasze sufity podwieszane, gdyż współpracujemy nawet z 1-osobowymi firmami (z 2-3 pracownikami). Ich koszt jest podobny jak tradycyjnych, gipsowo-kartonowych, jednak montuje się je 5 razy szybciej. Dzięki temu w tym samym czasie, wykonać można więcej zamówień.

zdjęcia: facebook.com/ALTEZA-sufity-napinane-1419846498250168/photos/

#86 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 14:49

Co do franczyzy to właśnie ten temat mnie interesuje.Czytałam warunki jakie stawia cuk partnerom prowadzącym multiagencje ubezpieczeniowe pod ich logo i zaskoczona jestem że na starcie wymagane jest tylko 15 tys. Sprzedaż ubezpieczeń to raczej rentowny biznes, przynajmniej tak mi się wydaje po badaniu rynku...

#87 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 03 luty 2017 - 20:04

Ile ludzi tyle jest pomysłow na własny biznes a każdy z nich mysli że to ich pomysł jest najlepszy. Należę do ludzi, którzy średnio lubią ryzykować. Wole sprawdzone rozwiązania i biznesy. Pewnie dlatego wydaje mi się że współpraca z Polską Chatą http://www.chatapols.../franczyza.html  będzie dobrym pomysłem. Poznałem ich propozycje współpracy, wiem tez jak ludzie reagują na lokalne produkty. To na peewno jest opłacalny biznes 

#88 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 691 postów

Napisano 05 luty 2017 - 20:48

Moim zdaniem obecnie najlepiej zostać konsultantką Arbonne. Tutaj http://www.rekowska.com są szczegóły. Myślę, że to idealny biznes dla każdej kobiety.  Marka oferuje bowiem kosmetyki wysokiej jakości, które są naturalne (w tym bez GMO), wegańskie i przede wszystkim SKUTECZNE!

#89 Guest_Jaśką

Guest_Jaśką
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 14:22

Mam takie pytanie do osób bardziej doświadczonych w prowadzeniu własnej działalności. Znalazłam ostatnio w internecie coś takiego jak biuro aktuarialne, o to: www.prospecto.pl/ I podobno oni mogą mi pomóc obliczyć ulgi za prąd czy podróże służbowe. Tak się zastanawiam czy jestem w stanie sama to zrobić czy lepiej zlecić to im? Jak sądzicie?

#90 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 15 luty 2017 - 19:50

Teraz jest ogromny popyt na rynku odzieżowym. Ja myślę o jakimś biznesie w tym temacie. Coś tam sam umie robić ale największy szał jest na swetry, więc myślę o tym aby skontaktować się z dziewiarnią Wolle aby oni robili dla mnie coś ciekawego. Co myślicie?

#91 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 26 luty 2017 - 19:58

Niezależnie od tego, na jaką działalność się zdecydujemy, musimy zaopatrzyć się w oprogramowanie, przy pomocy którego będziemy chociażby wystawiać rachunki naszym klientom. Niedrogie, i w pełni funkcjonalne można znaleźć chociażby pod adresem https://wfirma.pl/pr...o-faktur-onlinesmile.png.

#92 Guest_Danuta85

Guest_Danuta85
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 10:17

Bardzo ciekawy artykuł. Też niedawno zakładałam własną firmę. Decyzję podjęłam po przeczytaniu książki "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Dzięki niej zdobyłam dotacje :)

#93 Katarzyna Niczyporska

Katarzyna Niczyporska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 11:35

To prawda- dobry pomysł to połowa sukcesu. Druga rzecz to trzeba mieć też do tego dryg i znać się na tym co sprzedajemy;) podam wam przykład- dwa dość podobne sklepy z artykułami biurowymi, zlokalizowane niedaleko od siebie. Jeden sprzedaje tylko artykuły biurowe a właściciel nie dba o asortyment ani też nie obserwuje co się dzisiaj dobrze sprzedaje w tej branży. Drugi sprzedaje artykuły biurowe, ale też prowadzi działalność drukarską - drukuje na kubkach, poduszkach itd., i też wyrabia pieczątki na naświetlarce od Modico. Który sklep się zamknął? Ano pierwszy- i to sytuacja autentyczna z mojego miastasmile.png  a jaki wniosek? Oprócz pomysłu trzeba jeszcze obserwować trendy i być otwartym na zmiany.

#94 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 12:27

To otwieranie własnego biznesu nie takie aż straszne jak go malują co nie zmienia faktu, że dla mnie ten końcowy etap był najtrudniejszy, gdzie o tylu elementach trzeba było pamiętać, że głowa mała, ja oczywiście identyfikatory dla pracowników załatwiałem na ostatnią chwilę bo zupełnie o tym zapomniałem, na szczęście w cardon zajęli się tym bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie a do tego przez ten ich sklep online poszło wszystko ekspresowo

#95 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 13:31

Zakładając firmę, musimy pamiętać o dobrym zlokalizowaniu biura. Jesli chodzi o Warszawę, to myślę ,że Mokotów jest najlepszym wyborem. Biura do wynajęcia na tym obszarze znaleźć można między innymi na www.gwiazda.info wink.png

#96 Guest_Margareta

Guest_Margareta
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 13:05

Mąż wziął się za myjnie parowe, dostał dotacje, pomoc marketingową ze strony firmy, z którą zaczął współpracować, od której kupił myjnie optima. Mają stronę o inwestowaniu w myjnie parowe, odkurzacze parowe itd. Rzeczywiście ten sprzęt super czyści auto i potem brud się nie trzyma tak karoserii jak po myciu wodą. 

#97 Guest_Adrianna1992

Guest_Adrianna1992
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 20:52

Fajny artykuł aczkolwiek pomysł to tylko pomysł. Priorytet to pieniądze. Jako, że mi dość łatwo udało się zdobyć środki na start mogę Wam polecić 1 super książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" Lektura wręcz obowiązkowa :)

#98 Guest_Zośka1

Guest_Zośka1
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 11:01

Hej, jestem osobą bezrobotną, wpadłam na pomysł założenia sobie firmy ale nie bardzo wiem jak to wygląda w praktyce? Panie w Urzędzie Pracy nie są zbyt skore do udzielania informacji albo same nie wiedzą nic na ten temat. Są jakieś dotacje? Dofinansowania? Gdzie ich szukać?

#99 Guest_Iwona Jędruszczuk

Guest_Iwona Jędruszczuk
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 14:13

Hej, jestem osobą bezrobotną, wpadłam na pomysł założenia sobie firmy ale nie bardzo wiem jak to wygląda w praktyce? Panie w Urzędzie Pracy nie są zbyt skore do udzielania informacji albo same nie wiedzą nic na ten temat. Są jakieś dotacje? Dofinansowania? Gdzie ich szukać?

Obecnie, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa Rynek Pracy, Działanie 9.3. Rozwój przedsiębiorczości, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego można POZYSKAĆ BEZZWROTNĄ DOTACJĘ NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.
Od 10 kwietnia 2017 r. rusza rekrutacja do projektu "WŁASNA FIRMA SZANSĄ NA SUKCES". W ramach projektu można uzyskać bezzwrotne WSPARCIE W FORMIE JEDNORAZOWEJ DOTACJI INWESTYCYJNEJ w kwocie około 23.400 zł, WSPARCIE POMOSTOWE w kwocie 1.850 zł wypłacanego przez 12 miesięcy, a ponadto SZKOLENIA I DORADZTWO.
Jeżeli już wiesz, jaką podejmiesz decyzję – i brzmi ona: ZAKŁADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ :
•ZADZWOŃ 534 803 803
•PRZYJDŹ do biura projektu „Własna firma szansą na sukces” – ul. B. Prusa 8, bud. C, lokal nr 17, Lublin
•NAPISZ: dotacje@lubelskie.net.pl
i zapytaj o BEZZWRTONĄ DOTACJĘ NA OTWORZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ w wysokości 45.600 zł

#100 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 16:08

Zależy jeszcze jaki pomysł masz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy