Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką firmę założyć? – najlepsze pomysły na własny biznes

wróć do serwisu Moja Firma 174 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 19:46

Szanowny Panie, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/kogo-szukamy.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#162 Kokol357x

Kokol357x

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 24 maj 2018 - 21:36

Teraz wcale nie jest łatwo z zakładaniem firmy, bo wiele klientów jest zabierane co rusz przez duże korpo. Trudno się robi z tymi "pomysłami". 

#163 kolorofon1

kolorofon1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 19:05

Wiecie co jest dobrym pomysłem na biznes? Myjnia bezdotykowa. Mój kolega właśnie tak się wzbogacił. Od iluś tam lat był mechanikiem w jakiejś firmie, aż wreszcie postanowił założyć własną. Powolutku, z roku na rok coraz bardziej rozbudowywał swoją firmę i tak oto wreszcie poszerzył swoją działalność o myjnie bezdotykowe. W sumie nie było to też trudne. Pomogła mu firma.. Bodajże Aspera. Wykonali projekt taki jaki chciał, wybudowali, stoi sobie i nieźle na tym zarabia.

#164 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 18:54

Niezależnie od tego, na założenie jakiej firmy się zdecydujesz, do jej rozwoju będziesz potrzebować pomocy osób trzecich, czyli najzwyczajniej pracowników... I tak naprawdę, wcale nie musisz zatrudniać Polaków. Z tego co udało mi się wyczytać na http://ukrainskiprac...u-pracowniczym/ niezwykle opłacalny może być leasing pracowników z Ukrainy.

#165 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 15:01

Ubezpieczenia to na pewno stabilna branża a franczyza nawet dla stawiających pierwsze kroki w biznesie to dobra propozycja.Cuk pozytywnie się kojarzy.Myślę że warto spróbować.

I tylko  prowadząc multiagencję cuk otrzymuje się dostęp do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych, ponad 100 produktów ubezpieczeniowych.

#166 bjorke

bjorke

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 12:21

Chciałam kiedyś zrobić halę i produkować w niej czekoladę, ale nie było to takie proste. Zerknijcie sami: http://etpro.pl/jak-...bryki-slodyczy/i niestety mój pomysł się nie powiódł, ale szukam dalej.

#167 Guest_marko

Guest_marko
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 18:43

Czy wymagane jest doświadczenie i wykształcenie z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

#168 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 18:13

Też bardzo chce otworzyć swoją własną firmę, ale jak mam być szczera to ilość tych formalności, papierów mnie doprowadza do szału. Poza tym wydaje mi się że szukanie informacji w internecie to nie najlepszy pomysł, a niestety żadnego dobrego speca nie znam żeby pomógł mi się za to zabrać

#169 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 10:48

I tylko  prowadząc multiagencję cuk otrzymuje się dostęp do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych, ponad 100 produktów ubezpieczeniowych.

A także program WebCUK –  do porównywania i wystawiania polis, dzięki któremu praca jest łatwiejsza.

#170 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 11:12

Szanowny Panie, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/kogo-szukamy.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#171 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 13:57

Ważne jest o zadbanie o właściwą księgowość według mnie. Ja prowadzę własną działalność gospodarczą i współpracuję z biurem rachunkowym gama Grabowskich. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie. 

#172 Blooregard

Blooregard

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 17:31

Pamiętajcie też, że w przypadku dużych firm warto zainwestować w system ERP. Choćby Microsoft Dynamics 365. Poczytajcie sobie o tym np. tu https://axhelpers.co...stycja-na-lata/

Każda rzecz ma swój czas.

#173 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 07:59

Ciekawe jakie są opinie o tym microsoftu

#174 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:59

Jeśli Twoja firma będzie wymagać posiadania magazynu, wiedz, że jego wynajem na dłuższą metę jest nieopłacalny - rozsądniej jest zdecydować się na jego budowę. Specjalizuje się w tym między innymi firma Commercecon. Zleciłem jej budowę magazynu mojego sklepu internetowego i spisała się bardzo dobrze - zajęła się wszystkim: wykonaniem projektu, doborem materiałów, a nawet nadzorem budowlanym. Cud, miód i orzeszki.

#175 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 04 październik 2018 - 22:51

Tlenoterapia hiperbaryczna Oxybaria jest dobrym pomysłem na biznes. Warto otworzyć taki punkt w swoim mieście. Tutaj https://oxybaria.pl jest wszystko dokładnie opisane. Myślę, że w ten sposób można wiele zarobić, ponieważ taka metoda leczenia, a także regeneracji organizmu staje się coraz bardziej popularna. Tlenoterapia ma bowiem bardzo szerokie zastosowanie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych