Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką firmę założyć? – najlepsze pomysły na własny biznes

wróć do serwisu Moja Firma 174 odpowiedzi w tym temacie

#101 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 17:53

Ja się zastanawiam nad butikiem z odzieżą. Znalazłam fajną hurtownię z turecką odzieżą (czyli dobrej jakości) Nado http://e-nado.pl/blu...-3-4-rekaw-hurt . Mają szeroki wybór odzieży damskiej i meskiej w różnych rozmiarach. Wiem, że konkurencja w tej branży jest spora ale jak ma się dobry towar to i klienci się znajdą. 

#102 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 07:42

Można również otworzyć firmę produkcyjną. Jasne, wymaga to inwestycji niemałej sumy pieniędzy, jednakże zwrot z niej może być również spory. Niezbędny sprzęt można dostać w tym miejscu: https://e-hak24.pl/ - jeśli nasz budżet jest ograniczony, możemy starać się o dofinansowanie zarówno z UP (jeśli jesteśmy bezrobotni), jak i z UE.

#103 Valdor

Valdor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 08:31

Produkcja jest dość opłacalna, wiem to z własnego doświadczenia. Jakoś 3 lata temu założyłem firmę betoniarską. Wiecie, różnego rodzaju murki, płoty, szamba, czy też luźny beton na posadzki itd. Byłem sceptycznie nastawiony bo kilka takich firm już było w okolicy. No ale udało się. Stworzyłem na tyle korzystną i konkurencyjną ofertę że przegoniłem resztę biggrin.png Każdy pomysł na biznes może być dobry jeśli się do niego odpowiednio podejdzie, no i dostosuje do potrzeb lokalnego rynku (przynajmniej na początku) wink.png

szamba betonowe
Pozdrawiam smile.png

#104 kowiec

kowiec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 19:29

A ja właśnie szukam jakiegoś porządnego serwisu ploterów. Jesteście w stanie mi coś doradzić? Czy np. ten serwis ploterów jest wart uwagi?

Czasem jedyną chwilą, gdy przeciwnik opuszcza gardę, jest ta, kiedy się na ciebie zamierza.

#105 Rebecca05

Rebecca05

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 18:36

Według mnie warto współpracować z sektorem publicznym :) Tu np. jest fajny zamówienia publiczne portal :) Warto sie temu bliżej przyjrzeć :)

Papier łatwo płonie. A słowa umieją czekać.

#106 Guest_Kryśka

Guest_Kryśka
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 20:18

Teraz jest moda na prowadzenie zdrowego trybu życia i ja się zastanawiam czy nie otworzyć klubu fitness fitcurves oczywiście to na zasadzie franczyzy. Wydaje mi się, że potencjalnych klientów bym trochę znalazła.

#107 Guest_antek

Guest_antek
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 10:25

Jak już mamy działalność i potrzebujemy przebić się na rynku w konkretnej branży to warto skorzystać z pomocy takich firm jak JustComply. Pomogą nie tylko w kwestiach prawnych i finansowych.

#108 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 maj 2017 - 10:55

Zakład pogrzebowy - nigdy nie braknie klientów.

#109 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 19:34

A ja tam zawsze wierzyłam, że w szyciowym biznesie jest potencjał ;) Jak kupowałam swoją pierwszą hafciarkę Berniny to wszyscy pukali się w czoła i mówili, że zwariowałam, że uda mi się z tego utrzymać, a tu prosze. Moja mała hafciarnia prosperuje bardzo dobrze. Udało mi się nawiązać współpracę z turystycznymi sklepikami i cepeliami i sprzedaję u nich moje regionalne hafty i pamiątki. Grunt to tylko dopbry pomysł i siła przebicia. 

#110 lemoniad

lemoniad

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 16 maj 2017 - 20:55

jeśli ktoś ma odpowiednie zdolności i kursy to powinien pomyśleć o salonie fryzjerskim. Chociażby dlatego że to opłacane: ludzie cały czas będą chodzić do takich miejsc. Wyposażenie salonu troche kosztuje ale to jest inwestycja. Poza tym zawsze można też korzystać z takich promocji jak ma inoar https://www.facebook...?type=3

#111 Guest_wiktor

Guest_wiktor
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 23:31

Breloki reklamowe do kluczy przydadzą się w wielu branżach, zawsze można w ten sposób dodatkowo sie rozreklamować. wisplast.pl - to dobry producent, zamówienia są szybko realizowane.

#112 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 26 maj 2017 - 05:56

Niezły pomysł chociaż nie jestem pewna czy rzeczywiscie da sie tak na tym dobrze zarobić....

Sama proponowałabym coś innego:

Zerknij sobie tutaj Na stronie jest sporo pomysłów na własny biznes . Warto jest zastanowic się nad założeniem sklepu internetowego. Coraz więcej osób w koncu robi zakkupy przez neta 

#113 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 13:29

Mi w kwestiach prawnych bardzo pomogła firma JustComply. Polecił mi ich kolega który korzysta z ich usług dłużej niż tylko kiedy zakładał działalność :)

#114 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:27

Ciekawą propozycją jest moim zdaniem otwarcie  punktu partnerskiego cuk.Można poszerzyć swoją działalność o sprzedaż ubezpieczeń.To dobry sposób na dodatkowy  dochód a ubezpieczenia to stabilna branża.

#115 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 13:16

Firmę, to możesz założyć każdą, ważne byś się tam odnajdywał. Ale od tego są zazwyczaj szkolenia, poza  tym są firmy, które wspierają nowe firmy takie jak  http://www.zarabiamyzpasja.pl/

#116 Guest_odp

Guest_odp
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 01:40

SMIECHU WARTE TE WSZYSTKIE POWYŻSZE JANUSZE BIZNESU Z KRYPTOREKLAMAMI

#117 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 14:04

Prawda jest taka, że trzeba śledzić to, co dzieje się w gospodarce i decydować się na takie rozwiązanie, które mają przyszłość. Tutaj http://magazynfakty.pl jest portal, który stanowi naprawdę dobre źródło informacji w tym zakresie.

#118 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 08:11

Ciekawą propozycją jest moim zdaniem otwarcie  punktu partnerskiego cuk.Można poszerzyć swoją działalność o sprzedaż ubezpieczeń.To dobry sposób na dodatkowy  dochód a ubezpieczenia to stabilna branża.

Z tego co czytałam na stronie to nie trzeba mieć doświadczenia, że wszystkiego nauczą. Ciekawe ile potrzeba takich szkoleń.

#119 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 16:05

A ja powtórze, ze zarobić można na wszystkim, zależy dużo tak naprawdę od kreatywności danej osoby. Swego czasu bardzo duże pieniądze można było zarobić w branży obróbki tworzyw z tym, że tego typu formy - http://walform.pl/us...my-rozdmuchowe/bez których nie ruszymy swoje kosztują, same maszyny też są dość drogie, ale tutaj możliwość na skorzystanie z różnego rodzaju dotacji. Na pewno jest to możliwe i myślę, że warto z tego skorzystać.

#120 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2017 - 13:32

Co do cuk to może być dobry pomysł. Można tam tanio auto ubezpieczyć -spory wybór polis mają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych