Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką firmę założyć? – najlepsze pomysły na własny biznes

wróć do serwisu Moja Firma 218 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_dwanaście

Guest_dwanaście
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 01:53

Ja otworzyłam swój salon optyczny i nie żałuje tej decyzji bo klientów mam dużo. W moim mieście do tej pory nie było takiego porządnego salonu optycznego gdzie lekarz wykonywałby badania na miejscu np. Dlatego idealnie wstrzeliłam się z tym biznesem, punkt mam w centrum miasta najlepszy sprzęt optyczny od www.polandoptical.pl, rzetelnego lekarza i duży wybór oprawek i okularów przeciwsłonecznych

#22 Guest_Jacua22

Guest_Jacua22
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:22

Ja mam niewielki lokal z obiadami domowymi. Wielu osobom nie che się gotować lub nie mają czasu i chętnie jadają w takich miejscach. Mam jedyni taki lokal w dzielnicy więc ruch jest spory. Powoli zwraca się cały zainwestowany budżet bo wiadomo, że trzeba było kupić całe wyposażenie gastronomii (na szczęście w dobrej cenie od www.gastromarathon.pl), wynająć lokal w dobrym miejscu, zatrudnićdobrych pracowników. Ale nie żałuję tego bo to był strzał w dziesiątkę

#23 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 13:54

Plecam każdemu, ale to każdemu biznes z MLM! Po prostu dla każdego kto chce do czegoś dojść.

#24 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:19

Wybór pomysłu, grupy odbiorców i tego ile jesteśmy w stanie przeznaczyć na to czasu to bardzo indywidualna kwestia, dlatego zanim zaczniecie zakładać kolejny salon kosmetyczny lub warsztat samochodowy, nie będąc do końca przekonanym, czy to jest właściwa droga, zapoznajcie się z tym artykułem "Najlepszy i sprawdzony pomysł na biznes!" na stronie jakprowadziclepszezycie_pl (kropka zamiast podkreślnika)

#25 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 23:54

Tutaj http://www.dobrepomyslynabiznes.pl znajduje się interesująca baza dobrych pomysłów na biznes. Jest tam wiele ciekawych pomysłów dla osób z konkretnymi umiejętnościami lub tych, którzy nie posiadają żadnego doświadczenia w branży. Przy każdej propozycji wskazano również koszty, które nie są zbyt duże. Widać, że nawet z małym budżetem można założyć intratną firmę.

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 23:40

Leszek, jeśli mogę spytać, w jakim biznesie MLM jesteś?

#27 Guest_KasiaK

Guest_KasiaK
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 12:26

Ja zakładałam kawiarnięsmile.png teraz to coraz modniejsze takie wypady na kawę i faktycznie się sprawdza. Sprzęt mam od firmy GORT. Bardzo profesjonalne podejscię do klienta i duzo cennych uwag z ich strony dostałam za co jestem mega wdzięczna smile.png www.gort.pl

#28 Guest_AlicjaF

Guest_AlicjaF
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 18:40

My otworzyliśmy bar ze zdrowym jedzeniem i z kolei to także jest teraz dobra droga, bo ludzie coraz częściej zwracają uwagę na jakość żywności. W kuchni używamy sprzętów Fagor, to sprawdzona marka, u nas działa dobrze.

#29 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 18:06

Co myślicie o franczyzie? Na przykład Crazy Peppe czyli auto z pizzą pod kauflandem. W sumie nie jest to drogi interes, a koszty szybko się zwracają. Bardzo poważnie o tym myślę, a z tego co wiem u nas nie ma nikt czegoś takiego. Może ktoś z was próbował tego typu biznesu?

#30 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 22:10

Tutaj http://cenabiznesu.p...k-zalozyc-firme jest wiele ciekawych artykułów na temat zakładania firmy. Warto się z nimi zapoznać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Poza tym na serwisie Cena Biznesu można znaleźć artykuły o prawie podatkowym. Taka wiedza jest niezbędna w przypadku każdego przedsiębiorcy.

#31 Guest_klex

Guest_klex
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 16:45

Same  reklamy zamiast  ciekawych rozwiązań. Na  pewno  duzy  ruch jest  pomocny- miasto powyżej  200 000  mieszkańców/ lub  w sezonie  ruch  300 000.  i  się  opłaci  każda  budka z  frytkami czy oscypkami. Ale  najlepiej to mieć w  Zakopanem, Karpaczu  pokoje  do  wynajęcia....

#32 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 22:12

Prowadząc firmę zawsze trzeba mieć na uwadze fakt, że najważniejszy dla nas powinien być rozwój przedsiębiorczości. Wielu osób, które założyły początkowo dochodowe biznesy zapomniało tym, że należy przez cały czas zdobywać wiedzę, aby wdrażać innowacyjne rozwiązania. Tylko rozwój przedsiębiorczości pozwoli nam zbliżyć się, a w konsekwencji wyprzedzić konkurencję.

#33 lukrecja

lukrecja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 22:31

A mnie się podoba pomysł z franczyzą Ecomyjni - maszyny parowe http://maszynyparowe.com/.Fajny biznes moim zdaniem. Te myjnie parowe sa coraz bardziej popularne, ludzie z nich chętnie korzystają. A jak czytałam dają bardzo dobre warunki

#34 Guest_grzesiek

Guest_grzesiek
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 22:45

lukrecja a ile można zarobić promując ecomyjnię??? ile ci płacą za pisanie takich bzdur???

#35 Guest_MK

Guest_MK
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 11:06

Witam, Jestem osobą odpowiedzialną za rozwój sieci franczyzowej salonów prasowych oraz kiosków pod marką Eurokiosk. Wszystkim zainteresowanym otwarciem własnego biznesu proponuje prowadzenie salonu prasowego i/lub kiosku. Oferujemy sprawdzony model działalności, dowolność zakupową oraz swobodę w ustalaniu cen sprzedaży. Zapewniamy doradztwo, dobre lokalizacje oraz wsparcie marketingowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej tel.: 501 55 88 66 e-mail: m.kucnerowicz@eurokiosk.pl

#36 Guest_Robert446533

Guest_Robert446533
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 12:52

A można się starać na dofinansowanie na reklamę? np chciałbym zlecić im wykonanie banera reklamowego www.vizer.pl i czy dostanę na to środki z funduszy unijnych albo regionalnych?

#37 michal165

michal165

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 kwiecień 2016 - 11:18

Myślę, że warsztat samochodowy będzie tutaj świetnym rozwiązaniem. Dla porównania z innymi pomysłami sprawdź sobie to www.kris-cars.eu.

#38 Guest_Radek45

Guest_Radek45
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 16:46

Franczyza teraz to świetny pomysł moim zdaniem, pracowanie pod jakąs marką już ułatwia sprawę. Na przykład niedawno czytałem na www.ecomyjnia.pl/ o ich ofercie i tez maja bardzo korzystną. Zwłaszcza lokalizacje pod marketami

#39 Guest_Adrianna

Guest_Adrianna
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:48

Moim marzeniem od zawsze było posiadanie własnej restauracji i po dotacji z Unii oraz odłożonych pieniądzach w końcu ruszyłam ze swoim biznesem! Dużo się cały czas o tym uczę i ulepszam swoje umiejętności, najpierw, żeby wszystko znaleźć, to co mi jest potrzebne to był mały problem, jeszcze np. krzesła, stoliki to hurtowo zamawiałam ale np. decyzja jaką kase fiskalną wybrać też była ważna, żeby potem służyła na lata i na kasiarze.pl miałam spory wybór, plus od razu kupiłam monitoring i terminal płatniczy. Generalnie na początki jest sporo formalności, ale jaka jest potem satysfakcja ze spełnionych marzeń :D

#40 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 09:44

Jak dla mnie w dzisiejszych czasach dobrym pomysłem są sklepy internetowe, jednak trzeba mieć dobry pomysł, bo konkurencja jest spora.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych