Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jaką firmę założyć? – najlepsze pomysły na własny biznes

wróć do serwisu Moja Firma 235 odpowiedzi w tym temacie

#221 Guest_tak

Guest_tak
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 21:05

bysta sie porzygli za spam marketingowy

#222 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 306 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 16:17

A myślisz o czymś bardziej na stałe, czy rozważasz też otworzenie sezonowego biznesu? Jakiś czas temu zauważyłem, że surfing jest bardzo modny, dlatego wpadłem na wypożyczanie takiego sprzętu. Na stronie: www.gosup.pl można go kupić w świetnej cenie. Taki biznes można jeszcze połączyć ze sprzedażą przydatnych gadżetów.

#223 Guest_Claudia Klein

Guest_Claudia Klein
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 22:43

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

#224 Guest_KorneliaT

Guest_KorneliaT
  • Goście

Napisano 10 maj 2020 - 18:20

Zanim kochani zaczniecie do ręki 1 tylko książka - Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. Naprwdę genialna wiedza, bo ruszyć z np. 25 000 zł na starcie to już przyjemny start :)

#225 Guest_ssak leśny

Guest_ssak leśny
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 15:00

Czy dobrym pomysłem na biznes sa usługi seksualne?

Nie trzeba żadnych zgód i koncesji... jedynie dobra krzepa w łapach, ustach i reszcie otworów ciała.

#226 marmur87

marmur87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 23 wrzesień 2020 - 10:19

Otwierając nowy biznes nie można zapomnieć o bazie firm, czyli potencjalnych klientów, którzy zapewnią Ci rozwój. Warto zainteresować się taką ofertą https://www.infobrok....pl/baza-horeca. Pomogą Ci stworzyć Twoją własną bazę. Mają indywidualne podejście do każdego klienta i bardzo duże doświadczenie w branży.

#227 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 13:57

Polecam śledzić - http://bizpoland.pl/Jeśli chodzi o tematykę biznesową, to polecam przede wszystkim takie strony, które gwarantują konkretną treść, aktualizowaną. W tej tematyce coś, co było aktualne tydzień temu, dzisiaj już nie musi. A wiadomo, że w tym przypadku śledzenie tego wszystkiego, zmian, jest po prostu niezbędne. Nikt nie podaje takich informacji na tacy - trzeba poczekać, poszukać. Standard. 

#228 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 10 styczeń 2021 - 21:09

W prowadzeniu biznesu mogą zaskakiwać naprawdę różne rzeczy. U nas, w jednym z lokali gastronomicznych ciągle zapychał się zlew. W ogóle nie wiedzieliśmy, co z tym zrobić, do zeszłego tygodnia. Do moich oczu dostał się rozdrabniacz do zlewu . I wiem, że to naprawdę działa, bo wiele osób mi to już mówiło. I będzie koniec problemu. Muszę się tego dokupić.

#229 Jeremiasz321

Jeremiasz321

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 16:26

Moja młodsza siostra zawsze miała smykałkę do organizacji przyjęć. W końcu na święta z rodziną zakupiliśmy jej kurs na wedding plannera z Wytwórni Ślubów. Dzięki certyfikatom zyskała wiatru w skrzydła, nawet teraz, kiedy covid wstrzymał wesela i tak ma klientów. Ja się na ślubach nie znam, ale siostra wygląda na spełnioną. 

#230 Jeremiasz321

Jeremiasz321

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 16:26

Moja młodsza siostra zawsze miała smykałkę do organizacji przyjęć. W końcu na święta z rodziną zakupiliśmy jej kurs na wedding plannera z Wytwórni Ślubów. Dzięki certyfikatom zyskała wiatru w skrzydła, nawet teraz, kiedy covid wstrzymał wesela i tak ma klientów. Ja się na ślubach nie znam, ale siostra wygląda na spełnioną. 

#231 Jeremiasz321

Jeremiasz321

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 16:27

#232 Guest_lukassa

Guest_lukassa
  • Goście

Napisano 23 luty 2021 - 18:24

Jak chcecie dalej inwestować w swoją firmę, zakupić dodatkowy sprzęt by się rozwijac a brak wam pieniędzy polecam pozyczki pozabankowe open Cash. My skorzystalismy z ich oferty, no i udało się

#233 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 28 kwiecień 2021 - 21:03

A może punkt przesyłek kurierskich? W obecnych czasach na pewno nie będziesz narzekać na brak klientów ;) Jeśli nie wiesz kogo wybrać na partnera biznesowego, polecam kurier BTL franczyza. Przez lata istnienia na rynku, zdobył zaufanie konsumentów swoją rzetelnością i zaangażowaniem.

#234 Guest_Tobiasz

Guest_Tobiasz
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2021 - 23:29

Dobrym pomysłem jest firma sprzątająca, na takie usługi zawsze jest popyt. Warto jednak się wyróżnić na rynku aby się przebić. Moja firma wykonuje usługi porządkowe w dużych obiektach. Wynajmujemy maszyny czyszczące wysokiej klasy od firmy SETI dzięki czemu jesteśmy najlepsi w branży na lokalnym rynku.

#235 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 825 postów

Napisano 01 lipiec 2021 - 11:20

W tym roku postanowiłem otworzyć salon medycyny estetycznej i nie żałuję tej decyzji, udało mi się kupić świetny sprzęt firmy https://www.monduniq.pl/plJeśli także zamierzacie prowadzić swój biznes związany z kosmetologią, to na pewno ten producent dla was się przyda. 

#236 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 14:11

Niezależnie od tego jaką firmę założycie ja wam polecam takie rozwiązanie jakim jest onboarding. Tutaj https://www.gamfi.com/onboarding/ możecie więcej na jego temat przeczytać. U mnie w firmie coś takiego dało oszczędności więc warto na pewno też rozważyć u was.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych