Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdobyć pieniądze na wakacje?

wróć do serwisu Moja Firma 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 20:39

Czy można odpocząć bez posiadania odpowiednich oszczędności? Jeżeli marzy Ci się urlop z prawdziwego zdarzenia, ale nie zdążyłeś odłożyć wystarczających środków na wakacje, nie jest jeszcze za późno. Ekspert radzi, jak łatwo i szybko zdobyć pieniądze na wyjazd.

Powrót do artykułu: Jak zdobyć pieniądze na wakacje?

#2 Guest_kredibankPL

Guest_kredibankPL
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 20:39

Potrzebujesz gotówki? z miłą chęcią pomożemy u NAS: -wniosek przez internet -pieniądze bez wychodzenia z domu -minimum formalności -szybka decyzji -pożyczka na dowód -kredyt samochodowy -kredyt gotówkowy -kredyt hipoteczy Złóż wniosek na stronie to nic nie kosztuje www.kredibank.pl ODDZWONIMY !!!!

#3 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 14 lipiec 2015 - 07:56

Dobrym sposobem jest szybka pożyczka. Do 15 tyś zł można pożyczyć w Finsano https://www.finsano.pl/ . Firma oferuje atrakcyjne warunki. Wnioski o pożyczkę skąłda się online, co zdecydowanie oszczędza czas. Są one szybko, bezpłatnie rozpatrywane. Warunki spłaty są bardzo dobre, a sama spłata może trwać aż 4 lata. Teraz w Finsano jest dodatkowa procja - jeśli złożysz wniosek o pożyczkę przed 21.07.2015 i zostanie Ci przyznana pożyczka, to pierwszej spłaty będziesz musiał dokonać dopiero we wrześniu.

#4 Guest_KredytykPL

Guest_KredytykPL
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 11:06

Pożyczka dla Każdego www.kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód bez bik Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

#5 Guest_Tara

Guest_Tara
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 09:33

Ja z takich chwilówek to polecam Lendon . Bardzo dobra firma pożyczkowa , Pierwsza pożyczka jest do 500 zł  w dodatku bez dodatkowych kosztów , tzn tyle oddajesz ile pożyczasz

#6 Guest_Kim

Guest_Kim
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 08:21

Zgadzam się . Lendon to bardzo fajna firma pożyczkowa . W dodatku minimum formalności , wsyztsko załatwiane online , bez wychodzenia z domu , a moze tnie tyle co bez wychodzenia ale tyle co bez biegania po tych wsyztskich biurach , a tak to załatwi się wsyztsko zdalnie .

#7 Guest_Olma

Guest_Olma
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 09:22

Pierwszą pożyczkę macie teraz do 1000 zł w lendonie wink.png i też jest za darmo , tzn bez dodatkowcy kosztów wink.png Ja brałam u nich kiedyś ale 300 zł.I bylo ok

#8 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 10:26

Ja także polecam Lendon , Firma w porządku . Nie ma żadnych ukrytych kruczków.

#9 Guest_Walentina

Guest_Walentina
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 10:56

Brałąm pożyczkę w lendonie 500 zł i dokłądnie tyle samo oddałam . Byłam w nagłej potrzebie m kiedy nie miałam wgl oszczędności , cięzko bardzo miałam , i bylam zmuszona wziać chwilówke . I choc mam nadieje ,ze już jej nigdy nie będe musiała brać to jakby mi się znów trafila taka sytuacja to bym znów u lendona pożyczyła

#10 Guest_Tristan

Guest_Tristan
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 14:51

Brałem pożyczkę raz w lendon , jak bedzie trzeba to wezme znowu .

#11 Guest_Kisz

Guest_Kisz
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 23:41

też brałam raz w Lendonie i nie mam zastrzeżeń, uczciwie, bez kosztów dodatkowych i problemów....nie mam zastrzeżeń co do tej firmy!

#12 Guest_Juliana

Guest_Juliana
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 18:39

Brałem pożyczkę w lendonie . Obsługe  telefoniczną jak i wszystko co jest załątwione online oceniam pozytywnie 

#13 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 10:03

Hej  wszytskim . Jak ktoś chce pieniądze czy to na wakacje czy to na święta na przykład , to ja  polecam Lendona ze względu na to  z,e nie trzeba nigdzie biegac  , przez co macie zaoszczedzony czas , w dodatku teraz rzeczywiście jest promocja , tzn ze pierwsza pożyczka jest do 1000 zł zupelnie za darmo , bez dodatkowych kosztów , pozyczacie 1000 i tyle samo oddajecie , a nie tak jak w innych firmach np " pożyczka za darmo - jedyny koszt pożyczki to 10 zł " to w koncu za darmo czy nie za darmo ? no chyba jednak nie darmo . Dlatego polecam Lendona wink.png

#14 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:40

Czasami jest dobrze wziąć chwilówke jesli żadna inna instytucja nie cche nam tej pozyczki udzielić

#15 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:42

Miałem jeszcze napisać , że zgadzam sie co do Lendona . Również uważam ,ze z pożyczek online jest chyba jedną z najbezpieczniejszych z przejrzystmi warunkami. Teraz pierwsza pożyczka darmowa jest do 1500 zł na 30 dni . Pozdrawiam i zyczę powodzenia 

#16 Guest_Tytus

Guest_Tytus
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 09:00

Pieniądze na wakacje albo zbieramy przez cały rok . Albo pieniądze , które dostajemy ze zwrotu z podatku , tez przeznaczamy na wakacje , pod warunkiem ,ze nie mamy zadnych innych wydaktów .A jeżeli jeszcze nam brakuje troszkę pieniędzy do czegoś tam by dołozyć np do jakiejs kwoty to równiez polecam na taką pożyczkę online w lendonie jak pisze Robert. Pożyczka jest online , bez zbędnych formalności. wypełnia się wniosek , konsultanci potem się znami kontaktują. Poza zatwierdzeniu wszytskiego , pieniądze w moim przypadku były po godzinie czasu .wink.png

#17 Guest_Haller

Guest_Haller
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 15:56

Czasami zostaje nam pozyczka wink.png I uważam ,zę jest ona jak najbardziej w porządku , ale tylko pod takim warunkiem ,ze stac nas na spłacenie tejże pożyczki . Ja brałem pozyczkę online  poprzez  extraporftel . Pożyczyłem 1500 zł ( tyle potrzebowałem doatkowo ) i dokładnie tyle samo w 45 dni oddałem . 

#18 Guest_Amber

Guest_Amber
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 11:52

Właśnie weszłam sobie na stronę firmy extraportfel i zwiększyli kwotę pożyczki . Teraz jest pierwsza pożyczka do 2000 zł na 45 dni , więc oferta jest jeszcze lepsza . I w dodatku jest za 0 zł ;)Myślę ,ze się zdecyduje , bo z tych wszystkich firm pożyczkowych to właśnie ta firma ma najbardziej atrakcyjną ofertę .

#19 Guest_boney

Guest_boney
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 12:37

Ja z kolei polecam pożyczkę w lendonie , który został tu zresztą wspomniany . Nadal jest ta promocja pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo na 30 dni , ale nowością jest rownież tak zwana pożyczka refinansująca . jezeli np zdarzy się tak ,ze się spóźni ze spłatą ,to wtedy bierze się taką pożyczkę od firmy , która współpracuje z lendonem i spłaca się poprzednia pożyczkę tym samym ma się więcej czasu na spłatę .

#20 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 15:27

wzięłam pozyczkę w Lendonie na kwotę 900 zł . Do jutra mam czas , ale niestety 200 zł mi jeszcze brakuje . Dobrze ,ze jest coś takiego jak ta pozyczka refinansująca , bo ciężko by było .Przynajmniej odsetki mi nie będą rosły .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych