Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jak odzyskać dług?

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:15

Jakie prawa przysługują wierzycielowi, gdy chce skutecznie odzyskać dług? Czy istnieją pozasądowe, alternatywne drogi jego wyegzekwowania? Dowiedz się w jaki sposób można odzyskać swój dług.

Powrót do artykułu: Jak odzyskać dług?

#2 Guest_ola25

Guest_ola25
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:15

macie czas - czekajcie, może się uda w ten sposób. są jednak inne metody, np. centrum wierzytelności (www.kcw.org.pl)

#3 Guest_Gesh

Guest_Gesh
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 16:50

Nie ma co czekac tylko od razu brac firme. Moim znajomym bardoz pomogla eureka finanse. Smaodzielan windykacja, centra pomocy - moim zdaniem to tylko strata czasu.

#4 Guest_grupadelegat.pl

Guest_grupadelegat.pl
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 18:15

Ruszyła całkowicie bezpłatna Giełda Długów Delegat. Jeśli masz nieuregulowaną fakturę lub inne wierzytelności do odzyskania to spróbuj i wpisz dłużnika na naszą giełdę.

#5 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 18 luty 2017 - 10:14

Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

#6 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 10:34

Od siebie mogę polecić e-Recovery. Nie miałem najmniejszego problemu z obsługą strony i najważniejsze - za odzyskanie długu nie zapłaciłem kompletnie nic. windykacja.com.pl

#7 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:42

Na rynku jest sporo firm windykacyjnych, które pomagają w takich sprawach.

#8 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 15:09

Dług można odzyskać prowadząc windykację samodzielną. Lepszym rozwiązaniem jest tylko skierowanie sprawy do  profesjonalnej firmy windykacyjnej.

#9 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2018 - 13:41

W przypadku firm dobrze jest skorzystać z pomocy odpowiednich specjalistów, a od siebie mogę polecić firmę ICG-Group, bo jest skuteczna i szybka w działaniach. Można odzyskać naprawdę sporo gotówki.

#10 Guest_Grejsza

Guest_Grejsza
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 11:35

Jest sporo firm, ale trzeba dobrze wybrać,żeby nie trafić na oszustów. W tych kwestiach najlepiej sprawdza się firma Deputo :)

#11 Guest_mauro

Guest_mauro
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 15:42

Dług pomoże Ci odzyskac dobra firma windykacyjna. Mi pomogła firma Deputo . Współpraca z nimi przebiegała owocnie i dzięki nim odzyskałem długi :)

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:44

Odzyskiwanie długów bywa trudne, szczególnie jak dłużnik sobie totalnie w kulki leci i za nic ma nasze próby.

#13 Guest_Nikodem

Guest_Nikodem
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 14:19

Również rekomenduję firmę Deputo, jak poprzednicy. Profesjonaliści :)

#14 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:37

Myślec że najlepsze rozwiązaniem to własnie windykacja. Mi pomogła firma debt collection, wszystkim ją polecam, moją sprawę załatwili szybko i skutecznie! oto kontakt 797 266 156, na pewno pomogą wam odzyskać wasze należności.

#15 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:37

Myślec że najlepsze rozwiązaniem to własnie windykacja. Mi pomogła firma debt collection, wszystkim ją polecam, moją sprawę załatwili szybko i skutecznie! oto kontakt 797 266 156, na pewno pomogą wam odzyskać wasze należności.

#16 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów

Napisano 29 maj 2020 - 05:41

Zależy jaki dług i od kogo, ale wiadomo, że niezależnie od sytuacji odzyskiwanie pieniędzy nie jest łatwe.

#17 Guest_Kawaler

Guest_Kawaler
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 20:18

Przez firmę windykacyjną np Kruk, ale to też zależy jaka jest kwota długu, bo z tego co wiem to oni odzyskują te większe

#18 Guest_Mark

Guest_Mark
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2020 - 12:26

są specjalne firmy od tego 

#19 J_Gruszek

J_Gruszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 sierpień 2020 - 10:00

Jak dwie firmy zalegały mi pieniądze to zgłosiłam się do https://www.payhelp.pl/ i już mnie nie interesowało jak oni to zrobią, najważniejszy dla mnie był końcowy rezultat. Kasę odzyskałem. Już miałem dość proszenia, dzwonienia, dlatego zdecydowałem się na taki krok. Znajomy tak odzyskał pieniądze, stąd o nich wiedziałem.

#20 Guest_Roxana

Guest_Roxana
  • Goście

Napisano 01 maj 2021 - 17:30

Najlepiej być stanowczym i pokazać, że to nie żarty, dlatego ja skorzystałam z usług firmy windykacyjnej, która ma swoje sposoby, by wyegzekwować spłatę długu. Na szczęście nie trzeba było nawet isć do sądu, udało się wszystko rozwiązać polubownie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych