Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odzyskać dług?

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102937 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:15

Jakie prawa przysługują wierzycielowi, gdy chce skutecznie odzyskać dług? Czy istnieją pozasądowe, alternatywne drogi jego wyegzekwowania? Dowiedz się w jaki sposób można odzyskać swój dług.

Powrót do artykułu: Jak odzyskać dług?

#2 Guest_ola25

Guest_ola25
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:15

macie czas - czekajcie, może się uda w ten sposób. są jednak inne metody, np. centrum wierzytelności (www.kcw.org.pl)

#3 Guest_Gesh

Guest_Gesh
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 16:50

Nie ma co czekac tylko od razu brac firme. Moim znajomym bardoz pomogla eureka finanse. Smaodzielan windykacja, centra pomocy - moim zdaniem to tylko strata czasu.

#4 Guest_grupadelegat.pl

Guest_grupadelegat.pl
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 18:15

Ruszyła całkowicie bezpłatna Giełda Długów Delegat. Jeśli masz nieuregulowaną fakturę lub inne wierzytelności do odzyskania to spróbuj i wpisz dłużnika na naszą giełdę.

#5 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 18 luty 2017 - 10:14

Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

#6 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 10:34

Od siebie mogę polecić e-Recovery. Nie miałem najmniejszego problemu z obsługą strony i najważniejsze - za odzyskanie długu nie zapłaciłem kompletnie nic. windykacja.com.pl

#7 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:42

Na rynku jest sporo firm windykacyjnych, które pomagają w takich sprawach.

#8 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 15:09

Dług można odzyskać prowadząc windykację samodzielną. Lepszym rozwiązaniem jest tylko skierowanie sprawy do  profesjonalnej firmy windykacyjnej.

#9 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2018 - 13:41

W przypadku firm dobrze jest skorzystać z pomocy odpowiednich specjalistów, a od siebie mogę polecić firmę ICG-Group, bo jest skuteczna i szybka w działaniach. Można odzyskać naprawdę sporo gotówki.

#10 Guest_Grejsza

Guest_Grejsza
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 11:35

Jest sporo firm, ale trzeba dobrze wybrać,żeby nie trafić na oszustów. W tych kwestiach najlepiej sprawdza się firma Deputo :)

#11 Guest_mauro

Guest_mauro
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 15:42

Dług pomoże Ci odzyskac dobra firma windykacyjna. Mi pomogła firma Deputo . Współpraca z nimi przebiegała owocnie i dzięki nim odzyskałem długi :)

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1087 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:44

Odzyskiwanie długów bywa trudne, szczególnie jak dłużnik sobie totalnie w kulki leci i za nic ma nasze próby.

#13 Guest_Nikodem

Guest_Nikodem
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 14:19

Również rekomenduję firmę Deputo, jak poprzednicy. Profesjonaliści :)

#14 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:37

Myślec że najlepsze rozwiązaniem to własnie windykacja. Mi pomogła firma debt collection, wszystkim ją polecam, moją sprawę załatwili szybko i skutecznie! oto kontakt 797 266 156, na pewno pomogą wam odzyskać wasze należności.

#15 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:37

Myślec że najlepsze rozwiązaniem to własnie windykacja. Mi pomogła firma debt collection, wszystkim ją polecam, moją sprawę załatwili szybko i skutecznie! oto kontakt 797 266 156, na pewno pomogą wam odzyskać wasze należności.

#16 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1087 postów

Napisano 29 maj 2020 - 05:41

Zależy jaki dług i od kogo, ale wiadomo, że niezależnie od sytuacji odzyskiwanie pieniędzy nie jest łatwe.

#17 Guest_Kawaler

Guest_Kawaler
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 20:18

Przez firmę windykacyjną np Kruk, ale to też zależy jaka jest kwota długu, bo z tego co wiem to oni odzyskują te większe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych