Kategorie
Skocz do zawartości

Metalowe meble do warsztatu

t_mb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to nie ma ściśle określonych przepisów w tym zakresie ale jeśli chcesz firmę wyposażyć profesjonalnie to warto jest zastanowić się nad dobrą firmę. Sam prowadzę firmę i kupowałem jakiś czas temu takie metalowe szafy. Jest to ważne jeśli na przykład starasz się o certyfikat ISO. Takie profesjonalne szafki metalowe kupisz na przykład tutaj: http://www.bakpol.pl/informacja/25/meble-metalowe

• 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zapewne nie masz takiego obowiązku i nikt Cię do tego nie zmusi, ale każdy pracownik powinien mieć miejsce, w którym może zostawić swoje rzeczy. Wiadomo, że dla pracodawcy jest to wydatek, ale się opłaca. Najlepiej postawić się w sytuacji pracownika, chyba nikt nie chciałby zostawiać wszystkich rzeczy na wierzchu, w miejscu, którego nie zna, albo wśród ludzi, do których ma ograniczone zaufanie. Nie musisz od razu wydawać majątku, ale jesli masz małą firmę to fajne meble metalowe warsztatowe znajdziesz tutaj: http://sklep.techmark.com.pl/warsztatowe.html. Kupisz raz, a bedziesz miał spokój na lata i zapewnisz wygodę pracownikom.

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Takie rozwiązania są ok - jak niżej. Masz przykład mebla funkcjonalnego, z odpowiednimi dziurkami, przegrodami. Odpowiednie rozwiązania pod warsztat muszą być metalowe. Przecież drewno jest łatwopalne. Metal sprawuje się w takich warunkach dużo lepiej. Po prostu powinien być znacznie bardziej trwały.

http://kart-map.pl/c/33-category_default/nadstawki-do-stolow-warsztatowych.jpg

Więcej: http://kart-map.pl/pl/29-meble-warsztatowe

Nie, nie jestem specjalistą. To że meble się sprawdzają widzisz podczas eksploatacji - to jak wygląda zużycie, czy pojawiają się jakieś specjalne wady. Tak naprawdę długo można wymieniać, ale mimo wszystko największe znaczenie ma ta absolutnie podstawowa, jakość wykonania mebli.

• 1 miesiąc temu...
Gość Bolesław

Ja meble do swojego magazynu kupiłem tutaj na stronie Meblestalowe.pl. Są naprawdę bardzo solidne i dobrze wyglądają. Myślę, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo mają spory wybór.

Jeżeli akurat chodzi o meble biurowe, to generalnie mogę polecić zajrzenie do sklepu internetowego www.limesto.pl  . Naprawdę pod względem jakości mebli to nie znajdziesz lepszego.

• 2 tygodnie później...

A w http://www.redrooster.pl/znajdziecie ofertę wciągników, tensometrów, wag dźwigowych, itp. Myślę, że ofertę warto sprawdzić. Jest to doświadczony i bardzo dobry producent tego typu urządzeń, więc może również w waszym warsztacie się takie wciągniki przydadzą. 

• 3 tygodnie później...
Jest taki sklep jak Limesto, szukałeś tutaj? Mają ogromny wybór mebli z metalu. Ja akurat u nich kupowałem sejf nie tak dawno temu. Jak ktoś szuka właśnie mebli z przeznaczeniem do warsztatów, hal produkcyjnych, czegoś wzmacnianego to ich bym polecał. Adres online sklepu to www.limesto.pl.

• 3 miesiące temu...

Nowoczesne meble metalowe sprzedaje na swojej stronie Limesto – limesto.pl. Warto obejrzeć. Ja mam akurat ich modele biurowe ale są też warsztatowe, czy do gabinetów lekarskich. Sprzedają też różnego typu wózki, idealne do pracy magazynowej itp. Oferta bardzo zróżnicowana i konkurencyjna cenowo.

Dobre słowo mogę napisać o marce Limesto. Zaopatrywałem się u nich w metalowe meble biurowe, w tym w bardzo praktyczne szafki aktowe i na katalogi. Asortyment mają od A do Z, można całe biuro funkcjonalnie wyposażyć i to niewielkim nakładem finansowym. Produkty jakie mają w sprzedaży są na stronie limesto.pl udostępnione.

• 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W Limesto na ich stronie limesto.pl wiem, że można takie meble zamówić. Szafki które mamy w szatni do przechowywania ubrań są kupowane właśnie u nich. Meble dobrze wykonane, wygodne w codziennej eksploatacji, jak na razie nic się nie psuje, drzwiczki są na porządnych zawiasach, zamki się nie zacinają.

Nie znam za dużo miejsc gdzie można meble warsztatowe kupić. Na pewno Limesto handluje takimi rzeczami, od nich mam ściankę na narzędzia. Prowadzą sklep internetowy na limesto.pl. Wysyłka szybka, wszystko elegancko zabezpieczone podczas transportu, także dotarło bez usterek, czy jakiś innych uszkodzeń. Sklep z nowoczesnym wyposażeniem od sprawdzonych marek.

• 3 miesiące temu...

Modułami rozwijałem warsztat samochodowy. Można to zrobić, chociażby przez rozwiązania marki niemieckiej. Bardzo dobre podnośniki dwukolumnowe, mocne. No i jest bogaty wybór komponentów. Wyposażenie brałem od siegstar.com wraz z montażem, serwisem i szkoleniami pracowników. Ze wskazaną marką miałem pierwszy raz kontakt na branżowych targach, porozmawiałem z przedstawicielem, przekonali mnie do siebie. Naprawdę ok współpraca.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...