Skocz do zawartości

świadczenie pielęgnacyjne

świadczenie pielęgnacyjne wypowiedzenie umowa

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mama wcześniaków

Guest_mama wcześniaków
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 09:06

Witam

Jestem mamą dwóch skrajnie wcześnie urodzonych bliźniąt (26tc) posiadam orzeczenie o niepełnosprawność obydwojga dzieci punkt 7 i 8 orzeczenia zaznaczono jako wymaga.
Od 08-02-2014 do 8-05-2015 przebywałam na urlopie macierzyńskim następnie na rodzicielskim.
Zatrudniona byłam w dwóch zakładach pracy w jednym na pełny etat w drugim na 1/6. 
W marcu 2014 dostałam wypowiedzenie z pracy z zakładu w którym zatrudniona byłam na cały etat z powodu likwidacji zakładu pracy.,
8-05-2015 dostałam wypowiedzenie z zakładu w którym byłam zatrudniona na 1/6 etatu (okres wypowiedzenia 2 tygodnie trwał do 23-05-2015)
Chciałabym złożyć wniosek o świadczenie pielęgnacyjne, czy będzie ono przyznane od 9-05-2015 skoro dostałam wypowiedzenie czy dopiero od 23-05 tak jak skończył się okres wypowiedzenia??
Z góry dziękuje za odpowiedź.

#2 Guest_mama wcześniaków

Guest_mama wcześniaków
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 09:08

Zasugerowano mi, że będzie naliczone od 09-05 ale wolę się upewnić czy ten okres wypowiedzenia gdzie jest 1/6 etatu ma jakieś znaczenie?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 11:57

Moim zdaniem świadczenie pielęgnacyjne otrzymasz od daty złożenia dokumentów w mopsie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: świadczenie, pielęgnacyjne, wypowiedzenie, umowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych