Skocz do zawartości

Jakie płytki w łazience?

135 odpowiedzi w tym temacie

#41 Namdu

Namdu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 19 luty 2016 - 09:57

Ja bym chciała taką łazienkę, której nie ma w żadnym katalogu, coś absolutnie nadzwyczajnego. Np, na jednej ścianie marzy mi się cegła.

#42 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 13:19

Ja bym chciała taką łazienkę, której nie ma w żadnym katalogu, coś absolutnie nadzwyczajnego. Np, na jednej ścianie marzy mi się cegła.

Nie polecam ciemnych płytek w łazience. Wprawdzie takie aranżacje mogą prezentować się ciekawie ale nie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. NO chyba jeśli macie dostep do codziennej pomocy w sprzątaniu. Najlepiej zainwestować w łazience w jasne płytki. Dobrze wyglądają mozaiki. Na stronie jest pokazanych kila ciekawych łazienkowych aranżacji:
rawdecor.pl

#43 Arleta35

Arleta35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 17:31

Najszybsze zakupy zrobicie w internecie, tam od razu zobaczycie wszystkie wzory płytek. Ja kupowałam płytki do domu w sklepie www.alekafelki.pl. Do mojego wnętrza w stylu afrykańskim sprzedawca doradził mi piekne płytki marokańskie. Od razu zdecydowałam sie na zkup, bo cena też była atrakcyjna.

#44 Guest_mila

Guest_mila
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 19:46

a co powiecie na zainstalowanie paneli szklanych w łazience?

#45 Guest_kurom

Guest_kurom
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:19

Będziemy mieć tradycyjnie kafle w łazience, a co do paneli szklanych to zamontujemy w kuchni :) Dodam, że dwie łazienki będą, więc możemy różne warianty kolorystyczne zrobić:) tprinwestycje.pl/nieruchomosc/mieszkania/mieszkanie-08b Przy brodziku będzie trzeba

#46 Guest_kaśka

Guest_kaśka
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 08:43

Osobiście bardzo mi się podoba mozaika. Coś takiego np. inspiracje.lazienkaplus.pl/kolo-primo-19 . Jest troche przy tym roboty, ale za to jaki efekt

#47 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 19 maj 2016 - 09:40

My również zdecydowaliśmy się na mozaikę. Niemniej nie w całej łazience ale jedynie na wannie. Doszliśmy do wniosku,ze tak będzie lepiej pasowało. Mamy w łazience tą kolekcję płytek z firmy Tubądzin;

http://www.tubadzin.pl/collection/150

Plytki jasne, kremowe ale w zasadzie tylko takie wchodzily w grę bo łazienka jest niewielka i bez okna. Jasne płytki optycznie powiekszają pomieszczenie. Na zdjęciu przykładowa aranżacja z zastosowaniem tych płytek:

Alabastrino%201.jpg

#48 zofia40

zofia40

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 15:48

Mnie najbardziej podobają się płytki z wzorem. W sklepie www.alekafelki.pl znalazłam dużo ciekawych wzoró. Fachowcy doradzili mi płytki Equipe Caprice -bardzo dobrej jakości. Jestem zadowolona z zakupu i nie zamieniłabym je na żadne inne.

#49 zofia40

zofia40

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 17:49

W małej łazience na pewno bardziej sprawdzą się kolory stonowane. Co do kształtów to lepsze są te większe kafelki. Mnie w sklepie www.alekafelki.pl doradzono płytki heksagonalne i teraz naprawdę świetnie wyglądają w łazience.

#50 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 20:11

Naprawdę wiele jest pięknych i przede wszystkim niesamowitych płytek na rynku. Jest w czym wybierać. Warto jednak nie bawić się w samodzielne ich zakładanie. Warto do tego celu wynająć fachowców. Z powodzeniem można powierzyć zakładanie płytek firmie Majster Damian. Z pewnością się sprawdzą.

#51 aga23

aga23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 czerwiec 2016 - 21:08

To wydatek na lata, dlatego trzeba dobrze wybrać :)

#52 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:51

A co powiecie na zastosowanie tapety zamiast płytek?

Tutaj widziałam właśnie takie rozwiązania, prezentowały się całkiem dobrze: http://innetapety.pl...nzacje-lazienek

#53 karina87

karina87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 20:47

Cegła w łazience ? Serio ? No to na prawdę ekstrawagancki pomysł. Na pewno coś unikatowego znajdziesz tu: http://www.domlazien...pl/nasza-oferta

Myślę, że nawet tą swoją cegłę lub coś podobnego trafisz biggrin.png

#54 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 14:37

Moim zdaniem warto postawić na to co jest sprawdzone. Ze swojej strony mogę zaproponować https://sklep.paradyz.com/ . Raz, że bardzo duży wybór, druga sprawa, że wykonanie jest świetne a sklep sprawdzony. Warto  zresztą zobaczyć sobie przykładowe aranżacje by się przekonać :) 

#55 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 01:15

Tutaj szabelski-plytki.pl jest sklep z płytkami, który ma szeroką ofertę. Zazwyczaj w pierwszej kolejności patrzę na markę. Wybieram zawsze płytki czołowych producentów, bo wtedy wiem, że ich jakość jest naprawdę świetna. Poza tym dla mnie ważna jest również cena.

#56 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 979 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 07:15

Jak dla mnie najlepiej wybrać takie płytki, które będą dobrze wyglądać, a jednocześnie nie będą trudne do utrzymania w czystości. Dlatego raczej odradzam białe, bo będą wiecznie brudne, podobnie, jak czarne, które zdecydowanie przytłoczą pomieszczenie.

#57 koteczekmalutki23

koteczekmalutki23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 12:13

Wybór płytek, zależy od tego, jak zamierasz urządzić łazienkę. Ja bardzo chciałam mieć białe płytki, wiem, że to teraz, może nie jest aż tak popularne, ale dla mnie biała łazienka to synonim czystości. Nie mogłabym mieć łazienki w ciemnych kolorach, bo bałabym się, że gdzieś jest niedoczyszczony brud. W poszukiwaniu takich płytek udałam się do wielu salonów. W końcu Sanpol we Wrocławiu zaproponował mi, nie tylko płytki, ale też mebelki, byłam bardzo zadowolona, w sumie nie oczekiwałam aż takich rad, ale zawsze lepiej zdać się na specjalistów. Możesz ich odnaleźć tutaj: http://www.sanpol.pl

#58 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:57

Mi się podobają płytki imitujące beton. Ale one będą raczej pasować do większych łazienek.

#59 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 649 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 23:10

W sklepie EksperciLazienek są różnorodne płytki. Oferta jest naprawdę godna uwagi. Mają doskonały stosunek jakości do ceny. Poza tym zawsze są tam jakieś wyprzedaży. Sklep posiada bardzo bogaty asortyment, dzięki czemu można tu zrobić kompleksowe zakupy.

#60 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 09:54

Zajrzyj do Biblioteki Glazury w Trójmieście. Powiedziałem im, jakie płytki mniej więcej mnie interesują, a przedstawili kilka wyselekcjonowanych rozwiązań od producentów krajowych i zagranicznych. Płytki miałem dokładnie dowiezione i zaproponowano mi w cenie podstawowej nawet aranżację całej łazienki, z czego oczywiście skorzystałem. Odsyłam cię do ich sklepu internetowego iglazura24.pl. Oni prowadzą działalność w Trójmieście. Jeżeli chodzi o wykończenie łazienki to z nimi robisz raz dwa, bez przepłacania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych