Skocz do zawartości

Potrzeba szybkich pieniędzy

pieniądze firma

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 19:25

Cześć wszystkim,
prowadzę od dwóch lat własną firmę i po raz pierwszy spotkała mnie taka sytuacja. Mianowicie muszę dokupić materiały, bo lada moment produkcja mi stanie, a jeden z klientów spóźnia się z płatnością. Potrzebuję gotówki dosłownie na już. Na kredyt w banku nie mogę czekać. Jakieś propozycje skąd można pożyczyć na szybko około 4-5 tys?

#2 Guest_miki

Guest_miki
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 22:14

W tej sytuacji zostaje Ci pożyczka poza bankiem. W providencie na pewno pieniądze będziesz miał na już.

#3 Guest_Lidia

Guest_Lidia
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 04:25

Cześć wszystkim,
prowadzę od dwóch lat własną firmę i po raz pierwszy spotkała mnie taka sytuacja. Mianowicie muszę dokupić materiały, bo lada moment produkcja mi stanie, a jeden z klientów spóźnia się z płatnością. Potrzebuję gotówki dosłownie na już. Na kredyt w banku nie mogę czekać. Jakieś propozycje skąd można pożyczyć na szybko około 4-5 tys?

Idziesz do banku z pitem za ubiegły rok i w ciągu 15 minut  masz przyznany debet  w kwocie ok 60 tysięcy.....  tyle dają na firmę.....

#4 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 11:52

Idea Bank ma teraz dobry kredyt dla firm, gdzie formalności załatwiasz w całości drogą online. Także u mnie to była kwestia kilku dni i pieniądze były już na koncie. Tutaj więcej informacji: http://www.ideabank....net-obrotomierz

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 lipiec 2015 - 09:03

Zawsze przed wyborem pożyczki zaglądam na http://www.pozyczki-...czy-mozliwa.asp. Tutaj można znaleźć naprawdę sporo ciekawych informacji o pożyczkach, a także przeczytać sobie obiektywne opinie o pożyczkach. 

#6 Guest_berski

Guest_berski
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 11:08

Na szybko można dostac coś w chiwlowkach. Tylko musisz liczyć się z tym że będzie to na około 30 dni

#7 Guest_kasiaq32

Guest_kasiaq32
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 12:31

W sowie finansowej jest kilka ofert może tam warto poszukać.

#8 Guest_Jadwigon

Guest_Jadwigon
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 09:40

W sowie finansowej jest kilka ofert może tam warto poszukać.

Tam jest trochę więcej niż kilka.

I w każdym widać RRSO, plus dodatkowo można znaleść wiele ciekawych informacji.

Minimum ile wyniesie dodatkowa kwota za przedłużeie terminu spłaty chwilwki.

#9 Guest_dr.mad

Guest_dr.mad
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:00

Przedłużenie spłaty to spore pieniądze, jak na 500 złoty porzyczki.

#10 sandrina

sandrina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 październik 2015 - 18:20

Szybkie pieniądze to z reguły szybkie kłopoty. Coraz wiecej osób wpada w poważne problemy finasowe bo pozyczka a właściwie spłata tej pozyczki przerasta ich mozliwości finansowe.  Własnie dlatego ruszyła kampania społeczna http://www.zyjebezdlugow.pl/ którą zainicjował  Kredyt Inkaso wraz z Fundacją Zaradni. dzieki takiej kampani mozna dowiedziec sie jak wyjść z kłopotów finansowych i pętli zadłużenia.

#11 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 31 październik 2015 - 00:17

Niestety, kiedy potrzebuję szybkich pieniędzy, bardzo często zapominamy o ostrożności.

#12 b.majcher

b.majcher

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 listopad 2015 - 12:07

Ładowanie się w providenty i inne tego typu to masakra, już trzeba mieć chyba nóż na gardle... Co to się w tej Polsce dzieje, że ktoś nie płaci za wykonaną pracę i robi tej drugiej osobie problem... A nie wziąłeś jakiejś zaliczki kiedy podpisywałeś z nim umowę? Jeśli nie to może warto na przyszłość o tym pomyśleć, zabezpieczyć się finansowo i nie przeżywać takich stresów jak teraz? Kurczę, no nieciekawa sytuacja, ale życzę powodzenia i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy :)

#13 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 14:10

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pieniądze, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych