Skocz do zawartości

Zdjęcie

opieka na chore dziecko na wypowiedzeniu o pracę

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 rakjustyn

rakjustyn

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 15:04

smile.png)

mam do pani jeszcze pytanie ,wysłałam pismo do pracodawcy w którym poinformowałam go że chcę aby wszelkie należności łącznie z wynagrodzeniem przesłał mi przelewem pocztowym czy może mi tego odmówić?i czy wypłatę musi wysłać tak żebym otrzymała do 10 czerwca czy może wysłać przekazem pocztowym z datą 10 czerwca?

#22 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19914 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 05 czerwiec 2015 - 09:48

Mogą przekazać przekazem pocztowym, ale najprawdopodobniej wtedy potracą ci opłatę za przekaz, nie mogli by tego zrobić, ale jeśli do tej pory odbierałaś gotówką a teraz zmieniasz to, wiec może lepiej na konto w banku przelew niech zrobią.

Odpowiedz na drugie pytanie jest powiązana z tym co napisałam wyżej, jeśli w kasie odbiór - musisz mieć 10-go, ale jeśli pocztą, wówczas wyślą ci 10-go

#23 rakjustyn

rakjustyn

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 14:07

Mogą przekazać przekazem pocztowym, ale najprawdopodobniej wtedy potracą ci opłatę za przekaz, nie mogli by tego zrobić, ale jeśli do tej pory odbierałaś gotówką a teraz zmieniasz to, wiec może lepiej na konto w banku przelew niech zrobią.

Odpowiedz na drugie pytanie jest powiązana z tym co napisałam wyżej, jeśli w kasie odbiór - musisz mieć 10-go, ale jeśli pocztą, wówczas wyślą ci 10-go

witam,czy jeżeli nie posiadam własnego konta a chciałbym żeby pracodawca przelewał mi należności na konto to czy mogę wysłać pismo do pracodawcy z prośbą o przelewanie pieniędzy na konto mojego syna i czy pracodawca może mi tego odmówić.?pozdrawiam

#24 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19914 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 16 czerwiec 2015 - 14:36

Pracodawcy nie interesuje czyje to konto.

Piszesz tylko "Proszę o przekazywanie mojego wynagrodzenia na konto nr....w Banku......"

i to wszystko.

Bez znaczenia jest czyje to konto, oby syn oddawał ci to co twojewink.png

#25 rakjustyn

rakjustyn

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 15:07

Pracodawcy nie interesuje czyje to konto.

Piszesz tylko "Proszę o przekazywanie mojego wynagrodzenia na konto nr....w Banku......"

ję bardzoi to wszystko.

Bez znaczenia jest czyje to konto, oby syn oddawał ci to co twojewink.png

ok dziękuję bardzo 

#26 rakjustyn

rakjustyn

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 21:13

ok dziękuję bardzo 

mam do pani jeszcze jedno pytanie otóż dowiedziałam się że mój pracodawca chce ogłosić upadłość od 1 lipca a ja mam  wypowiedzenie do końca sierpnia,ale ja mam zaległego urlopu 49 dni,czy w takim przypadku jeżeli on ogłosi upadłość to może mi nie wypłacić za urlop?

#27 rakjustyn

rakjustyn

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 12:16

mam do pani jeszcze jedno pytanie otóż dowiedziałam się że mój pracodawca chce ogłosić upadłość od 1 lipca a ja mam  wypowiedzenie do końca sierpnia,ale ja mam zaległego urlopu 49 dni,czy w takim przypadku jeżeli on ogłosi upadłość to może mi nie wypłacić za urlop?

i czy mnie nadal obowiązuje wypowiedzenie do końca sierpnia czy jeżeli on ogłasza upadłość to stosunek pracy zostaje rozwiązany automatycznie?pozdrawiam

#28 rakjustyn

rakjustyn

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 27 czerwiec 2015 - 15:00

i czy mnie nadal obowiązuje wypowiedzenie do końca sierpnia czy jeżeli on ogłasza upadłość to stosunek pracy zostaje rozwiązany automatycznie?pozdrawi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych