Skocz do zawartości

Jaki fotelik 9-36 na co zwracać uwagę?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 23 maj 2015 - 13:43

Proszę o pomoc, czas przerzucić się na większy fotelik dziecko nam wyrosło :) może mi coś podrzucicie z pomysłów

#2 Guest_aldonkka

Guest_aldonkka
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 19:50

Moja córeczka posiada EasyGo Maxima SPS.

Zwracaj uwagę na: jakość materiałów, regulację i łatwość obsługi. Przynajmniej ja na to zwracałam.

#3 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 11:32

FOTELIK SAMOCHODOWY GRACO NAUTILUS CHARCOAL taki przedział kilogramowy, dostepny na avans.pl możesz go obejrzeć także śmiało polecam. Jest masywny dobrze utrzymuje się na fotelu. 

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 00:38

Zdecydowanie BabySafe Husky, bo jak to powiedział pan w sklepie - "fotelik rośnie z Pani dzieckiem" biggrin.pngbiggrin.png

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 22:00

jak uważacie czy foteliki powinny posiadać zintegrowane pasy z zagłówkiem?

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 22:09

Zdecydowanie tak wtedy jest pewność, że są one odpowiednio dopasowane do dziecka!!

#7 Xkamil

Xkamil

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 21:51

Super ;) Dzięki za wszystkie rady :)

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:58

Fotelik musi się odpowiednio rozkładać nie tylko w górę ale także na boki no i nie mówiąc o odchylanym oparciu bo chyba większość dzieci (przynajmniej u mnie tak było) woli jak jest fotelik trochę pochylony wink.png

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 13:42

Trzeba zwrócić uwagę na to, żeby taki fotelik był przede wszystkim bezpieczny.

Always look on the bright side of life!

#10 GrupaTR

GrupaTR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 17:14

ja kupiłem Caretero ibiza,  łatwy montaż, różne możliwości zapinania pasów- jestem zadowolony

#11 Guest_Wera

Guest_Wera
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 20:57

W przypadku trójki urwisów ciężko zmieścić na tylnej kanapie trzy foteliki dlatego też zastosowałam nowoczesne rozwiązanie czyli Smart Kid Belt. Dzieci mają z tyłu dużo miejsca jadą wygodnie, a co najważniejsze bezpiecznie. Pas przeszedł bowiem testy zderzeniowe, posiada certyfikaty dlatego legalnie można je stosować w aucie. Dużym jego atutem są jego wymiary. Pas mieści się z spokojem w torebce dzięki czemu łatwiejsze jest jego przenoszenie z auta do auta. Dokonałam inwestycji na lata bo pas będzie rósł z mymi urwisami. Producent dedykuje go dla dzieci od 4 do 12 lat (15-36 kg). wystarczy go dopasować jego długość tak by pasy samochodowe idealnie były dopasowane do wymiarów dziecka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych