Skocz do zawartości

Pożyczka bez BIK, bez KRD i bez zaświadczeń! Wystarczy dowód!

chwilówki pożyczki pozabankowe bez BIK bez KRD na dowód osobisty bez zaświadczeń pożyczki pozabankowe

wróć do serwisu Księgowość 60 odpowiedzi w tym temacie

#21 netpozyczka24

netpozyczka24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 czerwiec 2017 - 19:13

Pożyczki bez BIK  i  KRD www.netpozyczka24.pl/pozyczki-bez-bik-fakty-i-mity/

rynek pozabankowy i jego oferta dotycząca pożyczek i chwilówek online ma specyficzny stosunek do rejestru bankowego BIK. Szczególne warunki po ujednoliceniu przepisów dotyczących zasad funkcjonowania instytucji pozabankowych. Spowodowały zagęszczenie internetu od wielu mitów i półprawd, które rysują nieprawdziwy obraz pożyczania pozabankowego. Zanim zaczniemy szukać wspomnianych produktów, warto zweryfikować stan rzeczywisty jaki funkcjonuje a nie pozwalać na manipulowanie naszą świadomością.

Pożyczki Firmy pozabankowe www.netpozyczka24.pl

#22 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 12:03

Drodzy forumowicze, ja na Waszym miejscu byłbym dużo ostrożniejszy w stosunku do chwilówek i firm pożyczkowych. W ich interesie jest przekonywanie klienta o jak najlepszych warunkach, a dodatkowe opłaty są zapisane legendarnym „małym druczkiem”. Pracowałem przez kilka lat w sektorze bankowym i uważam, że zamiast brać kredytu na spłatę bieżącego długu, lepiej wybrać kredyt konsolidacyjny. Fajną ofertę w tym względzie ma między innymi Santander Bank -https://www.santande...idacyjny,3.html Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu możemy bowiem spłacać dużą, ale jedną ratę, a nie kilka w różnych bankach.

#23 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 12:20

ja bym na pewno nie eksperymentowała z jakimiś nieznanymi firmami finansowymi.. jedyne miejsce w którym wiem że mogę zdecydować się na pożyczkę pozabankową to https://wnet-pozyczka.pl/, wielokrotnie testowani i to nie tylko przeze mnie :) 

#24 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:32

ja bym na pewno nie eksperymentowała z jakimiś nieznanymi firmami finansowymi.. jedyne miejsce w którym wiem że mogę zdecydować się na pożyczkę pozabankową to, wielokrotnie testowani i to nie tylko przeze mnie :)

A to co reklamujesz, to co jest? Firma pożyczkowa?

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#25 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 687 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 21:57

Jeżeli chcesz wziąć najkorzystniejszą pożyczkę, nie obejdzie się bez sprawdzenia porównywarek. Potrafią one bardzo mocno pomóc i ukazać która z chwilówek jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia https://chwilowkionline.eu/

#26 pooll12

pooll12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 14:03

Ciekawe oferty kredytów bez BIK I KRD polecacie, jeśli szukacie dobrej oferty to polecam zajrzeć na pożyczki pozabankowe. Mowa tutaj o firmie AASA kredyt online która posiada spore możliwości i daje kredyty z niskim % bez BIK i KRD - super oferta na wysokim poziomie !

#27 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:02

Za pożyczkami nie przepadam, lepiej nie mieć długów na koncie, ale czasami nie ma innej drogi. Ostatnio jak potrzebowałem pieniędzy to się ogłosiłem na stronie fargonpozyczki.pl. Fajna, praktyczna strona, można w parę chwil dodać ogłoszenie że potrzebuje się danej sumy na konkretnych warunkach. Te ogłoszenia przeglądają firmy parabankowe i tak samo prywatni inwestorzy. W moim wypadku ze trzy dni później się dogadałem z jedną firmą.  

#28 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:54

Jeśli chodzi o większe sumy to mogę polecić serwis fargonpozyczki.pl. Można tutaj dotrzeć do firm lub prywatnych osób, którzy udzielają pożyczek o większych wartościach. Sam jak potrzebowałem prawie pięćdziesiąt tysięcy to się tutaj ogłosiłem. Odezwał się facet, który właśnie w taki sposób inwestuje swój kapitał, że pożycza pieniądze na procent. Dla niego to była szansa na zarobek, dla mnie na szybki przelew bez większych formalności. Dogadaliśmy się krótko mówiąc

#29 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:22

ja uważam że zamiast ładować się w takie pożyczki, lepiej połączyć długi w jeden i ustalić harmonogram spłat.

#30 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 983 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 12:58

Pożyczki są złe, lepiej się od tego trzymać z dala.

#31 boloo

boloo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 21:11

pożyczki pozabankowe mogą być na prawde fajnym rozwiązaniem i wsparciem. oczywiscie trzeba do tego podchodzić rozwaznie - pamiętając że co pożyczymy trzeba spłacić. ale uważam że po to są, aby z nich korzystać. 

#32 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 14:10

takie pożyczki powinny z miejsca zapalić u nas czerwoną lampkę, nie ma nic za darmo.

#33 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 04 październik 2017 - 08:37

pożyczka pozabankowa to moze być bardzo dobrze rozwiązanie. plusów ma sporo, jest szybsza niż kredyt, łatwiej ją dostać. Tak na prawdę to nawet nie trzeba wychodzić z domu! czasem po prostu wystarczy zostawić swój nr tel i oni już oddzwonią i wszystko załatwią

#34 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 01:53

Nie zawsze. Firmy sprawdzają bazy. Mają też własne a niektóre wymieniają się listami niesolidnych klientów, czyli osób, które nie spłacają lub nie spłaciły pożyczek. chwilowkizadarmo.pl

#35 bizneswoman1

bizneswoman1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 październik 2017 - 08:41

Przy udzielaniu pożyczek zawsze sprawdzają bik lub big 

#36 rekinek

rekinek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 październik 2017 - 20:08

Aktualna lista pożyczek bez BIK, KRD jest tutaj: http://rekinfinansow...zyczki-bez-bik/

Firmy z zestawiania mają akceptowalność wniosków minimum 50%, najlepsze około 70%.

Każda firma weryfikuje BIKi  i BIG ale niektóre przymykają oczy na zadłużenie jeśli ma się stały dochód.

Odkąd przeczytałem bloga Rekin Finansów moje życie finansowe stało się lepsze. Dziś jako wielki fan Rekina staram się pomóc innym.

#37 Garry42

Garry42

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 19:07

Najbardziej wiarygodna moim zdaniem strona https://faraon24.pl/...netowe/na-dowod. Można sobie wszystkie opcje porównać żeby wybrać tą odpowiednią :) 

#38 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 22:24

Na pewno BIK i KRD nie są sprawdzane w przypadku pożyczek prywatnych. Zostało o tym napisane między innymi w tym artykule: http://dziecka.pl/sz...przez-internet/ :-). Jednym z portali, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki prywatnej jest CONCASH (znajduje się na nim kalkulator umożliwiający oszacowanie kosztów całkowitych pożyczki)

#39 Guest_adammm

Guest_adammm
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 12:01

Zadowolony jestem z pożyczki jaką mi w N Kredyt znaleźli. Ogólnie cała obsługa polega na tym, że na miejscu w biurze doradca analizuje oferty czy to bankowe czy parabankowe i dopasowuje pod klienta. Można o wszystko dopytać, jako klient dokładnie wiedziałem na jakie warunki się decyduje, jaka będzie łączna kwota spłaty, termin itp. Nie było dla mnie niespodzianek podczas już samego spłacania.

#40 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 31 styczeń 2018 - 15:23

W swoim życiu dość mało brałam kredytów, ale czasami potrzeba dodatkowej gotówki. Patrzyłam na obecne oferty na rynku i z kredyt1000.pl wygląda na całkiem całkiem. Nie wymagają wielu dokumentów i szybko dają decyzję.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chwilówki, pożyczki, pozabankowe, bez BIK, bez KRD, na dowód osobisty, bez zaświadczeń, pożyczki pozabankowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych