Skocz do zawartości

Pożyczka bez BIK, bez KRD i bez zaświadczeń! Wystarczy dowód!

chwilówki pożyczki pozabankowe bez BIK bez KRD na dowód osobisty bez zaświadczeń pożyczki pozabankowe

wróć do serwisu Księgowość 35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pozyczki

Guest_Pozyczki
  • Goście

Napisano 23 maj 2015 - 02:43

Firma Pozyczkarium.pl to nowe i wygodne pożyczki pozabankowe przez internet. Wszystko przy minimum formalności i bez zaświadczeń. Od ręki dostaniesz u nas pożyczkę bez BIK, na sam dowód osobisty!

-pożyczki na dowolny cel
-pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
-pożyczki na dowód
-pożyczka dla zadłużonych

Dogodny i uczciwy procent przy wszystkich pożyczkach do nawet 24 miesięcy!

Jeśli masz problemy z komornikiem, napisz do nas - po rzetelnym przedstawieniu sytuacji pomożemy Ci wyjść ze spirali zadłużenia i spłacimy za Ciebie obecne zobowiązania.

Sprawdź: Pozyczkarium.pl

#2 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 15:35

Ja raczej wolę sprawdzone firmy:) Brałam ostatnio pożyczkę w Profi Credit i jestem zadowolona bo jest długi czas spłaty, a to najważniejsze;-) Raty też ok, więc nie ma na co czekać smile.png W innych firmach, które dają pożyczki te kwoty są jakieś marne, a znowu jak są już duże to nie mogę nić zrobić bo spłata jest za 30 dni... a to przecież za mało. Weźmy sobie 3000 zł i np. spłaćmy to w miesiąc? Jak dla mnie nierealne.

#3 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 14:31

profi credit to chyba jedna z lepszym firm pozabankowych udzielających pożyczek już dwa razy korzystałem z ich usług za każdym razem bezproblemowo

#4 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 14:42

ja też jestem klientem Profi Credit i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń, szybko dostałam potrzebną kwotę pieniędzy i nie patrzyli na to że mam złą sytuację w bik

#5 kubekkawy

kubekkawy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 15:20

Ja nie narzekam na Profi Credit, wszystko jest szybko i jasno. Brałam już dwie pożyczki i nigdy nie miałam problemów ;)

#6 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 28 luty 2016 - 21:52

Ja zawsze byłem ostrożny w stosunku do pożyczek przez Internet.

#7 Guest_olo788

Guest_olo788
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 09:22

Firma Pozyczkarium.pl to nowe i wygodne pożyczki pozabankowe przez internet. Wszystko przy minimum formalności i bez zaświadczeń. Od ręki dostaniesz u nas pożyczkę bez BIK, na sam dowód osobisty!

-pożyczki na dowolny cel
-pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
-pożyczki na dowód
-pożyczka dla zadłużonych

Dogodny i uczciwy procent przy wszystkich pożyczkach do nawet 24 miesięcy!

Jeśli masz problemy z komornikiem, napisz do nas - po rzetelnym przedstawieniu sytuacji pomożemy Ci wyjść ze spirali zadłużenia i spłacimy za Ciebie obecne zobowiązania.

Sprawdź: Pozyczkarium.pl

Jak masz problemuyfinansowe to możesz złożyć wniosek o pożyczkę w serwisie pod adresem www.e-credit.com.pl Często korzystam z chwilówek i jestem bardzo zadowolony. Z tego co się zorientowałem mają konkurencyjne na rynku internetowym oprocentowanie a procedura udzielania jest bardzo uproszczona.

#8 dryn

dryn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2016 - 12:55

Witam głupota tam brac pożyczki później to ciężko spłacić

Zapraszamy na http://dryten.pl

#9 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 23:09

Fakt pożyczki nie są najlepszym rozwiązaniem, ale dla osób, które nie mają zdolności kredytowej, a potrzebna im gotówka jest to tak naprawdę jedyne wyjście. Ponieważ obecnie na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm pożyczkowych, można znaleźć korzystne oferty, tyle, że trzeba poświęcić trochę czasu, aby je odszukać. Najlepiej jest korzystać w porównywarek typu http://www.terve.pl/...dla-zadluzonych- tam znajdziecie listę pożyczek online.

#10 pooll12

pooll12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 14:12

Szukacie pilnie szybkiej pożyczki, najlepiej bez BIK-u i KRD ? Jeśli tak to zaglądnijcie na ten portal, http://www.finmarket...zybkie-pozyczki znajdziecie na nim fenomenalne zestawienie najlepszych, szybkich pożyczek w Polsce, możecie je otrzymać właśnie bez tych wymagań już w 15 min, wybór jest bardzo duży i na pewno znajdziecie swoją chwilówkę którą wam udzielą !

#11 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 02 październik 2016 - 14:25

Ja orientuje się, że w viasms udzielają trochę większych pożyczek. poza tym spotykałam się z ofertami w 3000zł. Pierwszy tysiąc dostajesz za darmo a potem jako stały klient masz 50% zniżki w środy . Za polecenie komuś tej firmy dostajesz 50 zł bonusu :)

#12 bibitka

bibitka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 październik 2016 - 10:26

Tutaj macie wszystko o pożyczkach radzę poczytać przed wzięciem, opinie innych to o wiele ułatwi podjęcie decyzji

#13 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 08:43

Jest dobra stronka z pożyczkami na chwilovka.pl. Porównują aktualne oferty i od razu z głównej można się przekierować na stronę konkretnej firmy pożyczkowej. Z tymi pożyczkami za 0 zł to można takie znaleźć, tylko najczęściej są to pożyczki jednorazowe, tylko dla pierwszej pożyczki, potem już się płaci. Ale zawsze to coś.

#14 Wiola 1990

Wiola 1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 październik 2016 - 14:51

Chwilówki są dobrą opcją dla osób, które potrzebują pieniędzy na już. Zawsze jednak trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami, chyba że jest to pierwsza pożyczka - dla nowych klientów niektóre instytucje pozabankowe oferują chwilówki za darmo, oddajemy tyle o ile wnioskowaliśmy. Na loando.pl znajdziesz rankingi i porównasz oferty, dzięki czemu wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie. 

#15 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 16:10

Niedawno się zapożyczyłem na 1000 zł i sytuację miałem bardzo pilną. Pieniądze dostałem w zasadzie tego samego dnia. Pożyczkę sobie wyszukałem na stronie chwilovka.pl. Mają tutaj kilkadziesiąt od razu z parametrami, porównaniem kosztów itp. Wygodne narzędzie, można było sobie dobrać optymalną ofertę zamiast przepłacać.

#16 Guest_marlow

Guest_marlow
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 16:07

Plusem chwilówek jest, że są rzeczywiście wypłacane ekspresem i też nie trzeba miliona formalności załatwiać tak jak w przypadku banków i ich kredytów. Na pewno warto sobie co najmniej te kilka, a najlepiej kilkanaście ofert porównać żeby nie przepłacić. Ja korzystam ze strony sowafinansowa.pl. Bardzo dobra, wygodna porównywarka, mają w bazie aktualne warunki kilkudziesięciu różnych firm i są to raczej znane, popularne marki, a nie jakieś firmy wątpliwego pochodzenia.

#17 Guest_mario547

Guest_mario547
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 14:11

Można się zgłosić do agencji Copik w Zabrzu. Oni potrafią dobrać pożyczkę na korzystnych warunkach. Sam jestem tego przykładem. Pieniądze dostałem na niski procent, już jestem w zasadzie w połowie spłaty i wszystko idzie gładko. Firma nie ma swojej stronki, ale można ich łapać telefonicznie 735 490 024.

#18 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 06:37

Opinie, komentarze, porady - forum.pozyczkabez.pl

#19 SoniaDor

SoniaDor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 maj 2017 - 14:28

W braniu pożyczki nie ma nic złego. Najważniejsze, to znaleźć coś dla siebie. Niestety, ale oszuści są i naciągacze. Dlatego warto zapoznać się na zapas. By znajdując się w sytuacji krytycznej nie popaść w tarapaty i się zadłużyć na lata. Pożyczki cwilówki są często pomocną ręką są, gdy nie mamy na kogo liczyć w kwestii finansowej. 

Pieniądze szczęścia nie dają, ale żyć pomagają icon_e_smile.gif https://chwilowka365.pl/

#20 antonimaciek

antonimaciek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 maj 2017 - 17:45

W przypadku pożyczek pozabankowych, a w szczególności tych bez BIK, bez KRD itp. trzeba uważać na szerokie grono niezbyt uczciwych firm. Szczególnie mam tu na myśli te, które ubzdurały sobie że do udzielenia pożyczki konieczne są jakieś przedpłaty czy inne opłaty pobierane przed udzieleniem pożyczki. Aktualnie większość firm już nic takiego nie praktykuje, a firmy udzielające chwilówek czy inne udzielające pożyczek ratalnych przez internet, nie dość że pobierają tylko drobną opłatę weryfikacyjną w wysokości 1 zł to jeszcze po udzieleniu pożyczki zwracają tą opłatę na konto pożyczkobiorcy. Czasy się więc zmieniły i na rynku pożyczkowym nie ma już miejsc dla oszustów. Jak ktoś szuka sprawdzonych pożyczek i firm to najlepiej skorzystać z porównywarek typu PPozabankowe - bynajmniej będziemy mieli pewność że wybieramy spośród sprawdzonych firm a nie firm nie wiadomo jakiego pochodzenia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chwilówki, pożyczki, pozabankowe, bez BIK, bez KRD, na dowód osobisty, bez zaświadczeń, pożyczki pozabankowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych