Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Naprawa szyby

wróć do serwisu Logistyka 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wojtuś

Guest_Wojtuś
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 17:42

Jak podchodzicie do uszkodzeń szyb w samochodach, od razu wymieniacie?? bierzecie jakieś ubezpieczenie na szyby?

#2 Guest_Magdzik

Guest_Magdzik
  • Goście

Napisano 23 maj 2015 - 17:24

Na szczęście nie mam często takich sytuacji. Jednak miałem już odprysk w przedniej szybie od kamyka. Na gorąco podjechałem do serwisu i okazało się że można to naprawić. 

#3 Guest_wafel

Guest_wafel
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 14:46

długo trwała taka naprawa?? co to był za serwis??

#4 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 20:36

No ja zazwyczaj jadę do serwisu nordglass i upewniam się co da się z tym zrobić. Lepiej się czasem poradzić fachowca.

#5 Guest_Jana

Guest_Jana
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 14:05

Słyszałam że Nord glass to producent szyb a nie serwis. Chyba coś źle przeczytałam.

#6 Guest_snupi

Guest_snupi
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 09:26

nordglass to zarówno producent szyb jak i serwis wymieniający te szyby. 

#7 Guest_Magdzik

Guest_Magdzik
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 12:44

Sama naprawa to to coś ponad pół godziny trwała. Do wytrzymania czas. A serwis to wymieniany powyżej nord glass. 

#8 Guest_Jana

Guest_Jana
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 13:10

Snupi, czy masz rozeznanie do jakich marek produkują i równocześnie wymieniają szyby? Mam troche starą skodę , od dawna unieruchomioną z powodu szyby. 

#9 Guest_oenordglass

Guest_oenordglass
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 02:19

Snupi, czy masz rozeznanie do jakich marek produkują i równocześnie wymieniają szyby? Mam troche starą skodę , od dawna unieruchomioną z powodu szyby. 

Jesteśmy producentem szyb do aut wszystkich marek i modeli. Uzyska Pan u nas zatem profesjonalną usługę naprawy oraz wymiany szyby niezależnie od modelu samochodu, który Pan posiada. Proszę skontaktować się z jednym z naszych serwisów, których lokalizację znajdzie Pan bez trudu dzięki mapie dostępnej na naszej stronie internetowej: www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

#10 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 20:14

Panie Sebastianie a jaki jest koszt wymiany takiej szyby przedniej?

#11 Guest_Jana

Guest_Jana
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 10:16

Jesteśmy producentem szyb do aut wszystkich marek i modeli. Uzyska Pan u nas zatem profesjonalną usługę naprawy oraz wymiany szyby niezależnie od modelu samochodu, który Pan posiada. Proszę skontaktować się z jednym z naszych serwisów, których lokalizację znajdzie Pan bez trudu dzięki mapie dostępnej na naszej stronie internetowej: www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Online Ekspert Nordglass

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Jednak blisko mnie nie ma Wszego serwisu. Widnieje tylko adres współpracującej  jednostki. Moje pytanie : czy gwarantujecie jakość usługi Waszego partnera? Czy muszę mojego " gracika " transportować o 20 km dalej?

#12 Guest_oenordglass

Guest_oenordglass
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2015 - 14:38

Panie Sebastianie a jaki jest koszt wymiany takiej szyby przedniej?

Koszt samej wymiany w tej chwili (dla większości szyb i dla Klientów detalicznych) wynosi 99 złotych - jest to obecnie obowiązująca promocja, do której, naturalnie, należy doliczyć koszt samej szyby.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Jednak blisko mnie nie ma Wszego serwisu. Widnieje tylko adres współpracującej  jednostki. Moje pytanie : czy gwarantujecie jakość usługi Waszego partnera? Czy muszę mojego " gracika " transportować o 20 km dalej?

Na naszej stronie internetowej pod adresem www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html wymienione są wszystkie nasze serwisy. W każdym z tych serwisów gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz bezterminową gwarancje naprawy, a także wymiany szyby.

Online Ekspert Nordglass

#13 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 13:36

Dziękuję bardzo za informację - cena bardzo przystepna. A jeszcze jedno. Ile taka wymiana może trwać? Należy wtedy zostawić auto w warsztacie np. na cały dzień?

#14 Guest_jana

Guest_jana
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 15:35

Dziękuje Panie Sebastianie za odpowiedz. To dobrze że gwarantujecie jakość usług swoich partnerów. Jest to mi na rękę, ponieważ  jak już pisałam, adres Waszego partnera znalazłam niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Pozdrawiam.

#15 Guest_oenordglass

Guest_oenordglass
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 23:02

Dziękuję bardzo za informację - cena bardzo przystepna. A jeszcze jedno. Ile taka wymiana może trwać? Należy wtedy zostawić auto w warsztacie np. na cały dzień?

Panie Zbyszku, przy obecnej aurze na dworze jest to maksymalnie 30-40 minut. W zimę należy doliczyć kwadrans na podniesienie się temperatury ochłodzonej szyby. To wszystko.

Online Ekspert Nordglass

#16 Guest_mark

Guest_mark
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:44

Mi się kiedyś posypała, gdyby nie samochodowa charakterystyka szyby to by poszła w drobny mak. Jak przejeżdżałem pod wiaduktem, chyba coś się ukruszyło Myślałem, że szef mi ni ch*ja nie uwierzy ale dzięki bogu miał dobry humor.Mamy umowe z Hussar angels(? chyba literówki nie zrobiłem, nie mam bladego pojęcia jak to sie odmienia) i mi przywieźli całą nową po 2 godzinach. 

#17 Guest_marianek

Guest_marianek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 15:05

akurat mam problem z uszkodzoną szybą i dzwoniłem po warsztatach i najlepszą cenę na wymianę szyby dali mi właśnie w Nordglass

#18 Guest_undo

Guest_undo
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:12

a jak jest w Nordglass  z tą wymianą szyb czy płaci się za wyjęcie starej szyby ?

#19 Guest_oenordglass

Guest_oenordglass
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 13:40

Witam, koszt wymiany szyby w NordGlass to 99 zł plus naturalnie koszt samej szyby.

Online Ekspert NordGlass

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy