Skocz do zawartości

Zdjęcie

Meble w ogrodzie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103048 postów

Napisano 21 maj 2015 - 15:30

Meble w ogrodzie to nieodłączny element każdego ogrodu. W słoneczny dzień, każdy z nas chętnie siada w wygodnym fotelu w swoim ogrodzie. Do jak meble wpłyną na nasz komfort zależy w dużej mierze od tego jakie meble kupimy. Zobacz galerię i wybierz meble dla siebie.

Powrót do artykułu: Meble w ogrodzie

#2 Guest_monroe

Guest_monroe
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 15:30

Świetny ten komplet z rattanu. Mam podobny z Bel Giardino. Całkiem dobrze znosi kapryśną pogodę, poduchy są wygodne, a cały zestaw efektowny.

#3 Guest_Ciri

Guest_Ciri
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 14:31

Mnie się podobają meble technorattanowe. Wydaje mi się że są łatwiejsze w utrzymaniu i  ogólnie jakoś tak dla mnie się ładniej prezentują. Do tego jeszcze jakieś poduchy fajne na nie położyć, super wzory mają w sklepie Mooira, i łądnie o wygląda smile.png

#4 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 05:46

Ja również jestem tego samego zdania.Szczególnie,że nie jest to żaden duży wydatek bo w sklepach internetowych można je znaleźć w bardzo dobrych cenach. Na przykład tutaj macie ładne meble ogrodowe technorattanowe: 

http://www.meble.ogr...le-technorattan

Jakiś czas temu zamawiałam tam komplet mebli na swój taras. Zdecydowałam się na niewielki ale za to wygodny komplecik z poduszkami:

meble_ogrodowe_ventura-35864-s.jpeg

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 02 wrzesień 2020 - 11:53

Ja ostatnio kupiłam sobie rewelacyjny fotel obrotowy do ogrodu. Znalazłam go na stronie: https://easybuy.pl/p...-i-akcesoria/43 Jeśli szukacie czegoś oryginalnego to koniecznie sprawdźcie sobie ich propozycje. Zamówienia realizują naprawdę sprawnie :) Dodam też że możecie opóźnić płatność o 30 dni, a w końcu nie zawsze mamy wystarczającą ilość gotówki na koncie, a tutaj nie jest to konieczne.

#6 kolorofon1

kolorofon1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 październik 2020 - 16:21

A jakieś ozdoby ogrodowe też kupujecie czy sama uprawa kwiatów? Ja uwielbiam kupować nowe figurki itp. i zapełniać nimi ogród. Na przykład w sklepie https://sklep-diabolo.pl/ zawsze znajduję coś fajnego.

#7 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 06 październik 2020 - 12:59

Najlepszymi ozdobami w ogrodzie są kwiaty, po co ci inne... :)

#8 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 20 październik 2020 - 11:42

Ładny, zadbany podjazd może być wizytówką naszego domu. Z biegiem czasu jednak pojawiają się na powierzchni różne porosty i wykwity, albo plamy w skutek codziennego użytkowania. Z tego względu należy w miarę możliwości wykonywać regularnie mycie polbruku. Zabieg ten z pewnością przedłuży żywotność powierzchni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych