Skocz do zawartości


Zdjęcie

praca w wykopie a praca w przestrzeni zamkniętej?


wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 basia 15

basia 15

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 21 maj 2015 - 09:30

Czy praca w wykopie powyzej 2 m to praca w przestrzeni zamkniętej? W wykopie pracują ludzie i sprzęt ciężki.



#2 Guest_Mła

Guest_Mła
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 08:59

W wykopie poniżej jak już 2m. A do czego Ci jest to potrzebne? Możesz bardziej sprecyzować?



#3 basia 15

basia 15

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 maj 2015 - 15:16

a z jakich przepisów to wynika?



#4 Guest_Mła

Guest_Mła
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 07:05

a z jakich przepisów to wynika?

Ale co wynika z jakich przepisów?



#5 Guest_Mła

Guest_Mła
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 07:12

a z jakich przepisów to wynika?

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (Dz.U. 2003 Nr 47 poz. 401.) § 143. Tu szukaj odpowiedzi, ale zapytaj bardziej precyzyjniej.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych