Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jest szansa na dofinansowanie ?

Sprzedarz internetowa marketing spolecznosciowy

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 niko

niko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2015 - 15:03

Witam !

Od kilku miesiecy jestem w trakcie tworzenie  planu realizacji mojego pomyslu na biznes,ktory jak mysle ma ogromna szanse na odniesienie sukcesu. Chodzi o dzialalnosc zajmujaca sie sprzedaza produktu x w internecie oraz obszernie rozbudowany portal na ktorym bedzie mozliwosc tworzenia struktur wspolpracownikow,wlasne sieci handlowe. 

Oszacowalem ,iz potrzebny kapital to ok 400tys zl , moj wklad w tej chwili to 25tys zl.

Duza czesc inwestycji pochlonie budowa zaawansowanej technicznie strony ,ktora pozwoli na monitoring sprzedazy poszczegolnych wspolpracownikow oraz tworzenie kolejnych struktor.

Czy jest szansa na dofinansowanie ,prosze poinstrujcie mnie troche ,do ktorych drzwi pukac ,czy jest to mozlie ,kiedy sa nabory ? W jaki sposob moze byc to finansowane ?

Z gory serdecznie dzikuje !

#2 ita55

ita55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 11:25

Mogę Ci powiedzieć tyle, że samodzielne starania o jakiekolwiek dofinansowania unijne zazwyczaj nie kończą się sukcesem, wiem po sobie. Kilka razy mi się nie udało i z polecenia dostałam namiary na firmę, która zajmuje się profesjonalnie pozyskiwaniem dotacji dla przedsiębiorców, może zapoznaj się z ich stroną www.dotacje-exportgroup.pl.

#3 Dominika W.

Dominika W.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 20:29

Jeżeli Twoja firma spełnia wszystkie wymagania stawiane przez Program Operacyjny Polska Wschodnia to będzie szansa na zdobycie dofinansowania ale wymogów jest sporo więc skontaktuj się z firmą Creative Craft, oferują bezpłatne konsultacje i powiedzą konkretnie co i jak. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie http://wzornakonkurencje.eu

#4 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:48

Wcale nie jest powiedziane, że samemu nic się nie załatwi. Jeżeli ktoś ma odpowiednią wiedzę to myślę, że spokojnie. O poradę można poprosić kogoś kto już dofinansowanie dostał.

#5 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:29

Szansa zawsze jest a dzięki pomocy takich firm jak https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ możesz ją znacznie zwiększyć. Najważniejsze jest przygotowanie kompletnej dokumentacji konkursowej, czyli opracowanie wniosku o wsparcie finansowe, jak również przygotowania załączników wymaganych na etapie aplikowania w ramach ogłoszonego konkursu. Trzeba także pamiętać o monitoring procesu oceny wniosku o dofinansowanie a dokładniej chodzi o kontakt z instytucją dokonującą oceny dokumentacji aplikacyjnej, udzielanie dodatkowych wyjaśnień związanych z aplikacją i monitorowanie stron internetowych instytucji odpowiedzialnej za nabór. Kolejnym punktem jest podpisanie umowy, czyli krótko mówiąc jest to przygotowanie kompletu dokumentów niezbędnych do podpisania umowy o dofinansowanie. Następnie uzgadnianie zapisów umowy i negocjacje z instytucją wdrażającą, w trakcie których ustalane są ostateczne warunki udzielenia finansowania. Po przejściu przez te kroki zostaje nam rozliczenie dotacji. 

#6 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 359 postów

Napisano 25 luty 2018 - 00:58

Trudno mi powiedzieć, najrozsądniej będzie udać się do specjalisty, który mógłby wypowiedzieć się na ten temat. Teraz, doszła możliwość zdobycia kolejnej dotacji, tym razem jest nią dotacja na termomodernizacje z Pozyczkowy.com.pl którą można przeznaczyć na termomodernizację, dzięki której nasze rachunki za energię elektryczną poszybują w dół.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych