Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaostrzenie kar za prowadzenie bez prawa jazdy

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49134 postów

Napisano 19 maj 2015 - 19:59

Sejm zdecydował o przekazaniu projektu znacznie zaostrzającego karę za prowadzenie samochodu bez uprawnień do dalszych prac komisji. Co będzie groziło za prowadzenie bez prawa jazdy w strefie zamieszkania?

Powrót do artykułu: Zaostrzenie kar za prowadzenie bez prawa jazdy

#2 Guest_a

Guest_a
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 19:59

to jest troche chore rozumiem ci co jezdza po pijaku to mozna kare zwiekszyc ale tym co naprzyklad sie nie udalo zdac prawka bo na jednym pytaniu oblal teraz jest cieszko zdac jestem tez zatym zeby zabierali prawko jak przekroczysz pretkosc w terenie zabudowanym bo tylko idioci tak jezdza

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 20:04

to jest troche chore rozumiem ci co jezdza po pijaku to mozna kare zwiekszyc ale tym co naprzyklad sie nie udalo zdac prawka bo na jednym pytaniu oblal teraz jest cieszko zdac jestem tez zatym zeby zabierali prawko jak przekroczysz pretkosc w terenie zabudowanym bo tylko idioci tak jezdza

A jak przekroczysz prędkość w innym terenie, niezabudowanym, to nikogo nie zabijesz? Chyba  to Ty jesteś chory.

#4 Guest_bandzior

Guest_bandzior
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 17:38

dla mnie przepisy drogowe w polsce sa naprawde chore. Bo szukaja tylko sposobu na zalatanie dziury w budrzecie ale jak by rzad nasz kochany(uchron boze kochany) zmiejszyl sobie choc o 30% pensje i premie oraz inne przywileje bylo by wiecej pieniedzy na drogi itp. Ale rzad musi miec nasze pieniadze na tych ciapakow na utrzymanie i skas musi to miec a nasz narod znowu pozostanie sam sobie az do kolejnych wyborow ,zeby znowu obiecac groszki na wierzbie zeby mieli tylko dla siebie Bog wie ile i dla czrnuchow a tak naprawde duza liczba polakow zyje po nizej krajowej. Wiec gdzie tu logika nam zabrac ile sie da i ofirowac na terroryzm dla ludzi z issis czy lepiej zeby te pieniadze zostaly dla polakow i na naprawde polskie i polakow potrzeby?????

#5 Guest_Nickt

Guest_Nickt
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 17:06

cały czas tylko prawa jazdy utrudniają a mają pretensję że im ludzie jeżdżą samochodami bez uprawnień czyja to jest wina jak nie tego chorego państwa prawo jazdy w Polsce jest trudne i drogie chcą żeby ludzie płacili i oblewali bo tylko takie rzeczy w naszym kraju w żadnym innym państwie takiego trudnego egzaminu nie ma jak u nas

#6 derbgrrla

derbgrrla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 23 luty 2017 - 00:01

Trochę bez sensu, kara niewspółmierna do wykroczenia.

najtańsze oc

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 11:51

To gnoje j**ane cały pis i po powinni odpier**lic. W tym panstwie sie nie da życ. Przestepcy chodzą po ulicach. Nożownicy , handlarze narkotykow ch*je móje zlodzieje. Cwaniactwo kombinatorzy wyłudzenia. A te gnoje bdą tobie frajerze zabierac. Masz auto to cie stac gnoju. Stac cie na paliwo to teraz zaplac 7000 kary za to ze po piwie wsiadłes. A z ch*ja se wytrzepe. Niedosc ze zabieraja ci mozliwosc zarobkowania to zmuszaja cie do lamania tego zakazu po czym cie wsadza do puchy na 3 lata. Do tej pory bylo 500 i grało. j**ane zlodzieje ze zlodziejami bd trzymac. A ty plac.

#8 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 23:00

W sumie to przesadzają. Niech zaczną porządnie karać tych wszystkich aferzystów.

baner.jpg

#9 Guest_obronca piwkarzy

Guest_obronca piwkarzy
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 05:07

NO COZ jeden moze po piwie czy po trzech prowadzic pojazd , drugi musi isc siedziec za to / niemcy - polska/

#10 Guest_moto

Guest_moto
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2017 - 19:25

Witam nie rozumiem jest jeszcze 500 czy Sąd za jazdę bez uprawnień

#11 Guest_Lllll

Guest_Lllll
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:23

Niech zmienia testy a nie sa pojebane i sie dziwia ze jezdza bez prawka jak ciezko zdac

#12 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 21:22

Czytam i nie wierzę, że ktoś może narzekać na testy, że są za trudne. Sorry ale jeśli trzeci, czwarty raz nie potrafi się takiego banału zdać, to lepiej nie wyjeżdżać w ogóle na drogę, chyba że rowerem. Ja zdałem wszystko za pierwszym razem i to naprawdę nie jest wielka sztuka. Przed kursem w ogóle nie miałem za wiele do czynienia z autem.

#13 Guest_Elka

Guest_Elka
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 21:38

Te niektóre pytania na testach to są bez sensu mogło być tak jak kiedyś te 18 pytań A nie tak jak teraz 32 i dwa dopuszczalne błędny powinły być chociaż 4 dopuszczalne błendy to jest chore to co teraz jest i tak ludzie się do tego nie stosują

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych