Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chwilówki bez przelewania pieniędzy

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Treiven

Treiven

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2015 - 13:17

Hej smile.png W zasadzie wszystkie firmy, które udzialają chwilówek są jakichś pieniędzy przed daniem kasy. Tutaj natomiast jest chwilówka bez przelewania grosza. Co o nich myślicie?

Wulgarny język nie jest moją drugą naturą.

#2 Guest_Janowicz

Guest_Janowicz
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 18:35

Ja mogę polecić pozyczkarium.pl - firma godna polecenia nawet w trudnej sytuacji kredytowej.

#3 rarbara

rarbara

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 maj 2015 - 17:21

Myślę, że wszystkie chwilówki to dno ;)

#4 cerberus671

cerberus671

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2015 - 15:59

Bo to jest dno, proszenie się o kłopoty.

szamba betonowe częstochowa

#5 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 17:15

Nie przesadzaj:) Nie każdy chce, aby przelewać grosz:) Ja brałam w Profi Credit i nic nie przelewałam, a pożyczkę dostałam szybko i bez BIK, a to dla mnie najważniejsze hehe:) Myślę, że nawet płacąc ten jeden grosz nic nie tracimy bo przecież to tylko weryfikacja naszych danych i numeru konta.

#6 Augustsenny

Augustsenny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarka

Napisano 28 maj 2015 - 07:09

lepiej pożyczyć od sąsiada albo rodziny niż z chwilówki, dno dna

#7 aragz

aragz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 maj 2015 - 08:12

A ja właśnie jestem innego zdania - po co mam pożyczać od sąsiada czy rodziny (po co mam się tłumaczyć po co mi te pieniądze) którym przy oddaniu wypadałoby dorzucić jakieś 0,5 a w przypadku, szczególnie tych uzyskiwanych w ramach promocji dla nowych klientów czyli oddajemy tyle samo ile pożyczyliśmy - tu aktualne zestawienie takich pożyczek: http://www.portfel24...lowka-bez-oplat - tyle że zmieniło się sporo bo w Vivusie przy pierwszej pożyczce możemy dostać nawet do 1600 zł, w Netcredit do 1500 zł a w nowej firmie Extraportfel - 1400 zł na 45 dni. Fajna jest też promocja Wongi o której nie wspomniano a mianowicie pierwsza pożyczka za 10 zł na 60 dni.

#8 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 14:26

brałam pożyczkę w profi credit nie wpłacałam nic takiego ale przecież to służy weryfikacji kredytobiorcy w sumie nic nie szkodzi ten grosz przelać

#9 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 21:36

Chyba żadna firma z chwilówkami nie udziela pożyczek bez weryfikacji konta. Firmy chwilówkowe mają to do siebie że nie lubią tracić pieniędzy, a to zabezpiecza je przed stratami.

#10 boddekk

boddekk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 13:46

Jeśli szukacie odpowiedniej chwilówki dla siebie, to najlepiej porównać różnego rodzaju oferty chwilówek, Pokonajkryzys.pl/porownaj-szybkie-chwilowki/ tutaj macie porównania wielu firm, zobaczcie która jest najlepsza dla was !

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 439 postów

Napisano 06 maj 2016 - 12:43

Najlepiej to trzymać się z dala od wszelkiego rodzaju pożyczek. Najlepiej nie pakować się w ogóle w takie rzeczy.

#12 Erynie

Erynie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 10 maj 2016 - 20:17

Chwilówki to zdzierstwo :/ Jednak jeśli już musisz jakąś wsiąść to jest pełno szybkich pożyczek przez internet gdzie nie musisz wpłacać żadnej kasy przed otrzymaniem pożyczki.

#13 Madman

Madman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 12:19

Chwilówki to zdzierstwo

No Straszne. Te oprocentowanie opłaty itp. bardzo drogie. Przy czym będąc mądrym można z nich korzystać i pożyczać za darmo, bo dają pierwszą pożyczkę za darmo. Jak np. Vivus https://antyranking....zka-gratis.html

Vivus, Wonga, Filarum, Extraportfel masa tego jest i da się rzeczywiście pożyczyć drobną kwotę i oddać tyle ile się pożyczyło. Pod warunkiem, że się spłaci w terminie, bo inaczej to się zrobi już drogo. Za każdym razem w innej firmie. Jak tak czasem robię i korzystam z jednej firmy tylko jeden raz, ale trzeba bardzo uważać, bo niektóre z tych firm oferują pierwszą pożyczkę gratis, ale działają pod kilkoma nazwami. Dlatego trzeba sprawdzić w umowie, czy przypadkiem już nie korzystaliśmy kiedyś z tej firmy tylko pod inną nazwą, bo inaczej nam naliczą normalne opłaty i procenty.

#14 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 10:41

trzymajcie się od tych chwilówek z daleka jeśli nie chcecie mieć problemów.

#15 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 21:19

Co Ty gadasz, myślę, że pożyczka przez internet wzięta z głową nie powinna być zła. Jeżeli nie wiesz gdzie możesz ją wziąć to polecam Ci zajrzeć na http://www.terve.pl/...-przez-internet- tę stronę gdzie jest tam zamieszczonych wiele ciekawych rankingów oraz informacji dotyczących pożyczek.

#16 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:49

Chwilówki? E, lepiej nie bacie sie w to.

#17 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 06:30

ja mam na to proste równanie: chwilówka=problemy. I tyle w tym temacie.

#18 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 14:18

Gdy byłem zmuszony do wzięcia pożyczki, to zdecydowałem się na skorzystanie z porównywarki http://xn--poyczki-c...-ivb86v.com.pl/dzięki niej udało mi się wybrać interesującą mnie pożyczkę. 

#19 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 12:04

ja od chwilówek trzymam się z daleka bo z nich nic dobrego nie wynika. Wystarczy trochę o nich poczytać.

#20 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 21:17

Niektóre chwilówki są faktycznie dobrze skonstruowane, tak że nie spłaca się później ogromnego procenta. Pożyczki pozabankowe to jednak nie są żarty i trzeba z nimi uważać 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy