Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła nauki jazdy - jak wybrać?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48845 postów

Napisano 15 maj 2015 - 23:34

Wybór odpowiedniej szkoły nauki jazdy to nie lada wyzwanie dla wszystkich, którzy mają zamiar odbyć kurs na prawo jazdy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając szkołę nauki jazdy.

Powrót do artykułu: Szkoła nauki jazdy - jak wybrać?

#2 waldkas

waldkas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2015 - 09:45

Jestem ciekaw gdzie w Szczecinie najlepiej jest je zrobić?

#3 Guest_zdawalnosc prawa jazdy

Guest_zdawalnosc prawa jazdy
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 10:28

od dwóch lat urzędy miasta maja obowiązek publikować zdawalność kursantów z danej szkoły na egzaminie państwowym. na stronie www.zdawalnosc.pl publikowane śą te dane. Co ciekawe czasami miedzy najlepsza a najsłapsza szkoło jest 50% różnicy

#4 Guest_Paweł Adamus

Guest_Paweł Adamus
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 12:23

Przydatny artykuł, aczkolwiek to oczywiste informacje, że dobrze jest zorientować się w opiniach znajomych i w statystykach zdawalności. Ja dokładnie na tej zasadzie szukałem szkoły nauki jazdy dla swoich synów we Wrocławiu i w końcu wspólnie zdecydowaliśmy, że najlepszym wyborem jest szkoła Kursant przy ul. Tarnogajskiej. Mogę polecić, jeśli ktoś poszukuje.

#5 Guest_Wonek

Guest_Wonek
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 22:00

Uważam że najlepiej poszukać po takich stronach jak prawo-jazdy.warszawa.pl gdzie zebrane są szkoły jazdy w jednym i są oceniane. O wiele to ułatwia wybór szkoły.

#6 szponder

szponder

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaDania

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:30

Posprawdzaj w sieci komentarze na temat szkół w Twojej okolicy i wybierz tą z największą zdawalnością i pochlebnymi opiniami. Aaa i nie zapomnij poczytać o instruktorach, ja wybrałem losowo.. i potem zmieniałem szkołę.. bo trafił mi się jakiś niewyżyty sadysta.

#7 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 08:48

Moim zdaniem należy kierować się opiniami w internecie. Na tej podstawie wybrałem OSK Alfa Białystok. Zdałem za pierwszym razem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych