Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zantedeschia (Cantedeskia, Kallijka, Kalia) – uprawa i pielęgnacja

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 10 maj 2015 - 18:09

Zantedeschia to dość wymagająca roślina, ale jeżeli stworzymy dla niej odpowiednie warunki, będziemy mogli podziwiać piękno jej wyjątkowych kwiatów. W naturalnym środowisku rośnie na moczarach. Jak pielęgnować Zantedeschia?

Powrót do artykułu: Zantedeschia (Cantedeskia, Kallijka, Kalia) – uprawa i pielęgnacja

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 18:09

Moje kalie rosna w donicy w substracie kokosowym, na balkonie caly rok. Tu gdzie mieszkam rzadkoscia sa temperatury ponizej 0'C , ale sie zdarzaja. W tym roku zima byla chlodniejsza, ale kalie przezyly.

#3 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 17 maj 2015 - 08:59

Wczoraj tj 16 maja kupiłam w sklepie już kwitnącą callę. Jak mam teraz z nią postępować żeby jej nie stacić?

#4 Guest_Ania G.

Guest_Ania G.
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 16:16

Cudowne kwiaty:)ogród ,kwiaty i inne rośliny to moja pasja⚘⚘⚘

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 09:04

dostalam kalie w prezencie ,zaczyna mi wiednac , mam ja dwa tygodnie ,podlane bardzo skapo a jak wyjelam z doniczki okazuje sie ze bulwa jest cala zgnita czy da sie odraatowac ,prosze o pomoc

#6 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 10:19

"... W okresie od lutego do maja roślina ta korzystnie czuje się w temperaturze około 13 – 16 stopni Celsjusza. Od marca do października optymalna temperatura powinna wynosić około 20 stopni Celsjusza. ..." Od marca do października, czy od maja do października?

#7 Guest_zofia

Guest_zofia
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 18:46

czy bedzie rosla na zewnatrz

#8 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:44

Mam kwiat zainteresują już 3 lata i niestety nie kwitnie ale ma dużo liści przez lato co zrobić żeby zakwitła

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych