Skocz do zawartości

Zdjęcie

ROZLICZENIE NADGODZIN

nadgodziny wynagrodzenie chorobowe akord

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KADROWA_BR

KADROWA_BR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2015 - 10:00

JETEŚMY SPÓŁKĄ POSIADAJĄCA STACJE KONTROLI POJAZDÓW, PRACOWNIKÓW ROZLICZA SIĘ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB; PRACOWNICY OTRZYMUJĄ WYNAGRODZENIE ZASADNICZE 1.400,00 ZŁ, POWYŻEJ 100 PRZEGLĄDÓW PO 8 ZŁ ZA PRZEGLĄD ORAZ PRZYZNAWANE SĄ PREMIE UZNANIOWE-USTALANE DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA Z OSOBNA. PRACOWNICY PRACUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PO 8 GODZIN DZIENNIE ORAZ W SOBOTY PO 5 GODZ. ZA SOBOTY NADGODZINY NIE SĄ ODDAWANE GODZINAMI WOLNYMI W INNE DNI. CZY WYLICZAJĄC WYNAGRODZENIE ZA NADGDZINY ORAZ DODATEK ZA NADGODZINY (ZA PRACE W SOBOTY) POWINNIŚMY UZWGLĘDNIAĆ KWOTY NALEŻNE ZA PRZEGLĄDY POWYŻEJ 100 PRZEGLĄDÓW W MIESIĄCU ORAZ PREMIĘ UZNANIOWĄ? JAK POWINNIŚMY UWZGLĘDNIAĆ TE DODATKOWE SKŁADNIKI OBLICZAJĄC WYNAGRODZENIE ZA CZAS CHOROBY?

#2 coli

coli

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów

Napisano 14 maj 2015 - 22:59

PRACOWNICY OTRZYMUJĄ WYNAGRODZENIE ZASADNICZE 1.400,00 ZŁ,

Dlaczego nie jest to min .1750zł??

PRACUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PO 8 GODZIN DZIENNIE ORAZ W SOBOTY PO 5 GODZ.

Za soboty należy oddać inny CAŁY DZIEN wolny a nie godziny wolne w innym dniu

O wyliczaniu wynagrodzenia za godz . nadliczbowe i "chorobowe "należy doczytać

przykłady

http://www.fuzzland....cz/nadliczbowe/

http://www.fuzzland.net/licz/l4/

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 21:08

Witam!

Mam problem z liczeniem nadgodzin. U mnie pracy odbieramy wolne za nadgodziny, ktore możemy odbierać w kolejnych miesiącach. Dajmy na to jest luty i wiedzac, ze odbiore w marcu 7 godz za nadchodziny odjęłam sobie od razu z nadgodzin , których już mi się trochę uzbierało. I teraz pytanie. Czy licząc godziny marcowe powinnam wliczać te 7 godz, które odebralam ( bo już miałam odjęte z nadgodzin poprzedniego miesiąca), czy powinnam liczyc, że jako nie było mnie w pracy ? mam np. 187 godz przepracowanych, czy 180? Proszę o wytłumaczenie..

#4 Karpoluk3

Karpoluk3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:08

Poszukaj

Isn't it ironic?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nadgodziny, wynagrodzenie chorobowe, akord

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych