Skocz do zawartości

Zdjęcie

Współpraca z Biurem Rachunkowym

Współpraca Kadry Płace outsourcing

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marta Maria

Marta Maria

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2015 - 12:33

Podejmę współpracę z wrocławskim biurem rachunkowym w zakresie prowadzenia Kadr i Płac jako podwykonawca. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie Prawa pracy oraz ustawowe uprawnienia BHP-owca. Dysponuję własnym biurem oraz Know-How umożliwiajacym prowadzenie Kadr i Płac dla nieograniczonej liczby podmiotów.

Dane do kontaktu: biuro@jobsservice.pl, +48 887 038 877

#2 rajp1972

rajp1972

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 11:53

A&P Sp z o.o. jest podmiotem, który działa na rynku od 2011 roku. Tworzymy projekcję i biznesplany pod kredyty inwestycyjne dla klientów biur rachunkowych prowadzących księgowość w uproszczonej formie oraz w pełnej księgowości. Polecamy nasze usługi biurom rachunkowym, które na codzień nie tworzą tego typu analiz wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wypełnić specjalny formularz a my sformalizujemy projekcję lub biznesplan i podejmiemy działania z bankiem finansującym - zapewniamy finansowanie w bankach komercyjnych i spółdzielczych 100% skuteczności. Wystarczy że wasz księgowy wypełni podstawowe dane o kredycie środkach trwałych umorzeniu i amortyzacji przychodach i kosztach oraz kapitale obrotowym i polityce marketingowej a także celach organizacji a my sami przygotujemy projekt do odpowiedniej instytucji finansującej 

Więcej informacji na stronie biznesplan24.biz

i formularz:

http://www.biznespla...ularz.php?typ=8

#3 olagostynska

olagostynska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 październik 2015 - 07:40

Ja wybrałam wirtualne biuro  Warszawa (Mokotów).Bardzo miły i wykwalifikowany personelzajmie, żadnych problemów, wszystko zawsze uszykowane na czas, doradztwo i opieka firmy na 100%

http://brwaw.pl/wirtualne-biuro/

#4 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 29 październik 2015 - 08:54

Polecam Biuro Rachunkowe Giax, Współpracują przeważnie z klientami z Warszawy i Olsztyna, ale nie ograniczają się tylko do tych dwóch miast.

#5 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 22:20

na Śląsku bardzo dobre biuro rachunkowe to www.bilans.info.pl/ mieszczą się w Rybniku, mają ciekawą, kompleksową ofertę

#6 krzysztofw79

krzysztofw79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 maj 2016 - 11:04

Ja wybrałem i polecam biuro rachunkowe http://toweroffice.pl/ze świetną lokacją w centrum Warszawy, profesjonalna usługa i opieka nad klientem, pełne zadowolenie i atrakcyjne cenowo oferty ;)

#7 Guest_Robert Rosiński

Guest_Robert Rosiński
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 12:50

polecam amgbiuro współpracuję z nimi od lat to naprawdę świetni fachowcy

#8 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 20:42

mając biuro w innym mieście macie lepszą opcje przed kontrolą i nie narażacie się na zawiść sąsiadów przez jakiś wypływ informacji 
ja trzy razy zmieniałam i trafiłam wreszcie na spolkagit.pl są jak szwajcarski zegarek, szczera komunikacja 

#9 Guest_Anita111

Guest_Anita111
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 11:36

polecam www.ksiegowosc-fajkis.pl z Katowic

#10 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:21

A w kwestii ogólnie biur co powiecie na coś takiego jak biuro wirtualne? Moim zdaniem to dobra opcja w przypadku prowadzenia swojej działalności gospodarczej, bo w krótkim czasie możemy zyskać prestiżowy adres, co przełoży się też na wizerunek naszej firmy. Na stronie https://www.cubecentre.com/można poczytać na ten temat sporo wiecej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Współpraca, Kadry, Płace, outsourcing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych