Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skuteczna nauka języka angielskiego

127 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tess09

Tess09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 maj 2015 - 11:10

Hej smile.png Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sposób na naukę języka angielskiego? Myślicie, że skorzystanie z takiej oferty jak np. ta będzie dobrym rozwiązaniem? http://linguaton.pl/oferta/

Jeśli to ostatni w życiu dzień...

#2 ramona

ramona

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 06 maj 2015 - 20:18

Ja mam doświadczenie ze szkołą speak up. Według mnie są ok, nauczyciele dużo wymagają ale to jest motywujące, plan zajęć można sobie elastycznie pod siebie dostosować, podobnie jak intensywność kursu.

#3 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 22 maj 2015 - 12:55

a w Krakowie polecicie kogoś|?

#4 Krakowiak

Krakowiak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 maj 2015 - 12:23

Zdecydowanie Lincoln, najlepsza szkoła, chodziłem tam 5 lat i super mnie nauczyli.

#5 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 31 maj 2015 - 10:01

Empik? Bardzo dobry poziom i przyjemna atmosfera.

#6 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 12:22

Czy ktoś z was miał kontakt z tymi ksiązkami do nauki angielskiego? Mój syn ma z nich kozystać w podtawówce i chce wiedzieć czy to dobry podręcznik.

#7 Aga00ta

Aga00ta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 13:27

Ja z kolei słyszałam o fiszkach z wydawnictwa cztery głowy. Ponoć bardzo skuteczna metoda jeśli chodzi o naukę w domu. Zestawy nie wychodzą drogo, a do tego raz w tygodniu przeceniają jeden z produktów do -40% :)

#8 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 11:11

Obecnie sa wakacje. Jeśli  macie urlop albo jeszcze nie pracujecie możecie zastanowić się nad kursem języka angielskiego za granicą .Często jest to o wiele bardziej skuteczne niż samodzielna nauka języka. Obecnie takie kursy organizuje EF:

http://www.ef.pl/

Nie tylko angielskiego ale również innych języków, Ucząc się samemu nie nauczymy się konwersacji oraz zasad gramatyki w praktyce. Sam byłem na takim wyjeździe jakiś czas temu i dało mi to o wiele więcej niż kilka lat nauki w szkole. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#9 Guest_osoor

Guest_osoor
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 17:45

Polecam zacząć od dobrego słownika języka angielskiego . PONS jest najlepszy taniaksiazka.pl/wydawnictwo/pons-lektor

#10 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 13:00

Ja polecam oglądać angielskojęzyczne filmy, słuchać zagranicznego radia i być systemtycznym w przeglądaniu materiału.

#11 Kazik345

Kazik345

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:58

no najlepiej to chyba w szkole. sam chciałem do jakiejś wysłać dzieci, a nawet iść samemu. Czy ktoś z Was uczęszczał do szkoły http://www.bestcentrum.pl/? Alebo jakiejś innej i poleca?

#12 Ludwika22

Ludwika22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 19:30

Dla mnie zapisanie się na jakiś dobry kurs językowy to podstawa. Masz świadomość, że ktoś od Ciebie wymaga więc nie olewasz sobie nauki, poza tym ktoś jest w stanie poprawić Cię gdy masz złą wymowę lub źle układasz zdania. Ja wybrałam szkołę http://englishyes.pl/, mój brat i jego znajomy do niej chodzili i opanowali język na wysokim poziomie, ja też już zrobiłam postępy. Staram się też uczyć w domu, słucham angielskich piosenek i oglądam filmiki na YouTube żeby się osłuchać. Poza tym koresponduję z kuzynką mieszkającą w Wielkiej Brytanii, bardzo pomaga mi to ponieważ też poprawia mnie gdy coś źle napiszę.

#13 jantar

jantar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 sierpień 2015 - 05:23

Jest wiele skutecznych sposobów na naukę języka angielskiego... W moim przypadku pomogło przeglądanie zagranicznych stron, słuchanie angielskich podcastów i po prostu siedzenie ze słownikiem.

#14 Guest_Kapot

Guest_Kapot
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 13:58

U mnie nie standardowe kursy nie przyniosły rezultatów. Zresztą nawet jak czegoś się nauczyłem, to obawiam się, że dawno zapomniałem. Teraz postanowiłem uczyć się sam. Na razie znalezłem kurs metodą Emila Krebsa i jestem bardz zadowolony. Nawet moja żona też zaczęła te kursy sobie puszczać. Kurs bardzo przypadl mi do gustu, bo koncentruje się na rozmawianiu, a tego zawsze mi brakowało. Jakby ktoś też był zainteresowany to informacje są na stronie: www.krebsmethod.com.

#15 Lobotomia

Lobotomia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 14:20

sam się nauczyłem angielskiego. oczywiście podstawy były w szkole, ale ten angielski był raczej kiepski. czytałem każdego dnia po angielsku i tłumaczyłem czego nie rozumiałem, czytałem na głos, to jest ważne aby mowa płynną się stała. pisałem dużo maili z anglojęzycznymi chętnymi osobami do nauki jeżyka w zamian za pogaduszki. jest taki portal italki.com jest on międzynarodowy i ludzie wymieniają się tam właśnie swoim czasem- na przykład szukasz kogoś kto chce uczyć się polskiego i jest native'em angielskim. uwierz, że dużo jest takich ludzi. wszystko za free. ty uczysz ich, oni ciebie. mailowo, na skypie itd

#16 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 11:10

Najlepiej uczyć się w dobrych szkołach albo postawić na lekcje prywatne.

#17 Anita00

Anita00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 07:57

A co sądzicie o kursach online lub takich platformach do nauki języka? Jest to skuteczna metoda?

#18 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 wrzesień 2015 - 08:06

A czy ktoś z Was wie coś więcej na temat tej formy nauki języka angielskiego - http://www.berlitz.p...ne/berlitz-day/? Zainteresował mnie wymiar zajęć, 10 lekcji w jeden dzień to dosyć intensywny tryb nauki języka, chciałabym go wypróbować, ale wiadomo, najpierw wolałabym poznać opinie. Może ktoś z Was już korzystał bądź ma zamiar korzystać z takiego pogotowia językowego?

#19 dolar

dolar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 21:36

Ja po szkole średniej zdecydowałem się na podjęcie studiów na filologi angielskiej. Choć zaczynałem wcale nie znając perfekcyjne języka. Myślę, że duże znaczenie w tym mieli wykładowcy na WSZOP. Mobilizowali mnie do nauki prowadząc ciekawie zajęcia. Wiem że prowadzą nabór na ten kierunek http://www.wszop.edu...,2,2,262,54,262 . Jeśli zależy Wam dodatkowo na dyplomie wyższej uczelni to polecam tą szkołę. 

#20 JustynaHaraś

JustynaHaraś

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 październik 2015 - 16:42

przedewszystkim jesli chcesz sie nauczyc jezyka angielskiego musisz codziennie sobie powtarzac slowka, prostsze zdania. bez powtarzania sie nie nauczysz. ogladaj duzo filmow angielskich, kup sobie dobre ksiazki z tego jezyka, kupuj cwiczenia i najlepiej zapisz sie doszkoly jezyka angielskiego na jakis rok lub dwa iangielski sie wtedy umie doskonale bo ze sluchu najszybciej sie czlowiek uczy

Blog poświęcony premierom kinowym: http://wypaskino.pl/category/premiery/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych